בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
           

  
Shomrey.Brit.kodesh@gmail.com             
   דף הבית     צור קשר    מעלת הברית    שידור חי    הרוחות מספרות    ימי השובבים
    ספרים דיסקים    סיפורים אמיתיים מהארגון    הברית והמזל    גלרייה     רבי אהרן ראטה זיע"א    תיקון הברית
   מעלת מזכה הרבים    עדויות של מתחזקים    אין אור אלא היוצא מהחושך    אין עצבות/קרי לילה    מעלת וסגולת הברית    לתרומות
   מדוע יש מחשבות רעות    איסור גויה    אין ייאוש בעולם    השואה מהי?    עצה טובה    לתרומות
   על הארגון    הברית עם האלוקים    חומרת פגם הברית    מעונין לקחת חלק?    עולמה של אשה    שיעורי וידאו
 
    דף הבית
    שיעורים לשמיעה
    מפעילות הארגון
    שידוכים בטהרת הקודש
    חדשות וכתבות הארגון
 
 
 
 
 
בסד
 
 
 
 
ארגוננו הקדוש שומרי ברית קודש נפתח בס"ד לפני כ 3 שנים עקב התעוררות של כמה יהודים אשר דואגים לאחיהם שלא יפלו חס ושלום לבאר שחת בעוון הקשה ביותר בתורה עוון זרע לבטלה ועימו כרוכים ה' ישמור עוונות נוספים של איסורי גויה אשת איש נידה ודברים קשים ביותר שלא נשמע מעולם כזאת הפקרות כמו בדורנו.
 
 
 
המטרה של הארגון לא התעוררה מתוך מחשבה של להטיף מוסר לאנשים ולהגיד להם נו נו נו כי אם בגלל דבר אחד אהבת ישראל שבוערת בקרב הארגון העולמי לקיים מה שנאמר "לא תעמוד על דם רעך" ו "איש את רעהו יעזורו ולאחיו יאמר חזק".
 
 ואך ורק בגלל שזו המטרה של הארגון ברוך השם ארגוננו עולה יום ליום יביע אומר בכל אתר ואתר הן בדיסקים שמופצים בכל הארץ יצא קום וברוך השם כל יום מתקשרים בלי סוף מכל פינה בארץ ובחו"ל ומספרים לנו דברים שאנשים בכלל לא יודעים עליהם ולא ניתן להעלותם לאתר בתור עדויות מחמת פרטיותם של אנשים אלו.
 
 תחשבו אנשים היו חוטאים בפגם הברית ונואפים בעיניים עשרות שנים וברוך ה' הארגון הקדוש שהגיע אליהם ע"י ספר או דיסק נתהפך כל חייהם לטובה ואנשים אלו וגם נשים רבות הפסיקו לחטוא בעוון הידוע וכן בנות קיבלו על עצמן צניעות גמורה.
 
 אין מילים בכדי לתאר ולשער אזה מהפכה עולמית של תשובה אמיתית מהתאוה הכי קשה נגרמה לאלפים ורבבות של יהודים דרך הארגון הקדוש הזה, שהקדוש ברוך הוא שתל בדורנו כפי שאנשים אומרים לנו יום יום כמו חמצן לנשימה,  שזה הספרים והדיסקים וההרצאות, וכל זה הזכות של הצדיק רבינו אהרון ראטה זצוק"ל אשר מסר את נפשו למען כלל ישראל שישמרו על הברית.
 
המיוחדות שיש בארגוננו ברוך ה' זה ההעברת המסר בצורה מובנת והדדית לשם חיזוק כל אחינו בית ישראל וברוך ה' ש ה' מראה לנו יום יום תגובות בלי סוף הן בטלפונים והן במכתבים ותתפלאו שגם אחרי שנה ושנתיים מתקשרים להודיע לנו שחזרו בתשובה שלימה מאיזה דיסק או ספר וזה זכות וסנגוריה גדולה על כלל ישראל.
 
 ואת זה צריכים אנו כולנו להמשיך ויחד כולם בלב אחד לתמוך ולעזור הן ברוחניות והן בגשמיות לארגון הקדוש הזה שמזכה בכל רגע ורגע בעולם ברוך ה' את בית ישראל ובנות ישראל להיות קדושים וטהורים שזה עיקר מהותנו בתור יהודים כמובא בכתבי האר"י ז"ל הקדוש.
 
ולכן נשמח בכל יום לקבל את תמיכתם ועזרתכם למען הכלל בהפצה ושיעורים וזיכוי הרבים בלי סוף בדבר שנחוץ לכולנו בחוץ בלי סוף וכל מה שאתם רואים ושומעים באתר הקדוש על עדויות ופעילות של הארגון זה אולי 20% מפעילות הארגון כי ישנם דברים צנועים שלא ניתן לפרסם כגון חלוקת ספרים לנשים וכל האלפי ספרים ודיסקים שמופצים ברוך ה' בלי סוף ו ה' יוסיף לנו כהנה וכהנה להגדיל את כוחות הקדושה ומלאה הארץ דעה את ה' כמים לים מכסים
                                                     שומרי ברית קודש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

        כל הזכויות שמורות לארגון "שומרי ברית קדש"