בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
           

  
Shomrey.Brit.kodesh@gmail.com             
   דף הבית     צור קשר    מעלת הברית    שידור חי    הרוחות מספרות    ימי השובבים
    ספרים דיסקים    סיפורים אמיתיים מהארגון    הברית והמזל    גלרייה     רבי אהרן ראטה זיע"א    תיקון הברית
   מעלת מזכה הרבים    עדויות של מתחזקים    אין אור אלא היוצא מהחושך    אין עצבות/קרי לילה    מעלת וסגולת הברית    לתרומות
   מדוע יש מחשבות רעות    איסור גויה    אין ייאוש בעולם    השואה מהי?    עצה טובה    לתרומות
   על הארגון    הברית עם האלוקים    חומרת פגם הברית    מעונין לקחת חלק?    עולמה של אשה    שיעורי וידאו
 
    דף הבית
    שיעורים לשמיעה
    מפעילות הארגון
    שידוכים בטהרת הקודש
    חדשות וכתבות הארגון
 
 
 
 
 
בס"ד
 
לכל בנות ישראל שומרות הברית עם האלוקים שלכם שהיא הצניעות החיצונית והפנימית לפניכים ספר מדהים ביותר שבכל שבוע נעלה פרק חדש ממנו לאתר, אתם בכוחכן בס"ד להביא את הגאולה לכן נא לפרסם את האתר והפרק החדש, זה בשביל קירוב הגאולה בהצלחה,אין להעתיק אלא לקשר את כולם לדף זה תודה!
 
 
 
 
 
 
 
כאן בעזרת השם נביא לפניכן חומר להתחזקות מהספר
 עולמה של אשה
בכל פעם חומר חדש לאקמא שכינתא מעפרא מצוה לזכות בנות שיכנסו לאתר 

פרק א": "מהותה של האשה"

"האישה נמשלה לירח"

חז"ל אומרים "ההיא איתתא כההיא סיהרא דלית לה מגרמה ולא כלום" פירוש הדברים: חז"ל הקדושים מגלים לנו את תכונת נפשה של האשה שהיא דומה ללבנה {לירח} ונודע בנות יקרות כי הירח מאיר בעולם על ידי קרני השמש ואין לירח אפשרות אחרת כדיי להיות מאיר בעולם.

כך מגלים לנו חז"ל הקדושים שהאישה מעצמה קשה לה להרגיש ביטחון עצמי גדול ומוחלט מעצמה, אלא היא חייבת איזושהי הארה והקרנה מהשמש שהוא בעלה, ואותו חום והקרנה היא על ידי מילה נחמדה ,מחמאה טובה הרגשה של חום ואהבה שבא ע"י בעלה.

ואז היא מאירה כל היום וממש "פורחת" לה כל היום בהרגשה טובה עם כוחות נפלאים ומרגישה קלילות בעבודה או במלאכות הבית ובגידול הילדים, לסיכום אין לאישה הנאה והרגשה טובה יותר מאשר שהיא מקבלת מילה טובה והקרנה מבעלה.

"האשה שבימנו"

כיום בעוונות הרבים עלינו ארצה לארץ הקודש וחונכנו בדרך לא דרך רחמ"ל.ורוב בנות דורנו שגדלו בביתם לא חונכו בדרך נכונה,שפירוש המילים דרך נכונה הוא: "הקרנה של אהבה".

כשבת ישראל גודלת ומתחנכת בבית שלא מחמיאים אחד לשני ולא מכבדים כבוד אמיתי שראוי לכבד כל אדם אשר יהודי יקרא "וצלם אלוקים הוא" (ואפילו לגוי צריך להקדים שלום כמו שהגמרא מספרת על רבי יוחנן שמעולם לא הקדימו אדם שלום ואפילו גוי בשוק). אז חסר לה המון חום ואהבה.

וכל שכן שצריך לכבד אותך בתור בת של אמא ואבא או בתור אחות.וכיון שמושגים אלו של "חביב אדם שנברא בצלם אלוקים" קשה למצוא בבית שאין בו דרך נכונה ממילא בת ישראל יקרה גודלת בצורה כזו שלא העניקו לך אהבה אמיתית וחמימות אמיתית.

אלא תמיד היו לך חיכוכים ומריבות עם בני ביתך ויום אחד את מוצאת את עצמך בגיל ההתבגרות ולאט לאט את מתחילה להרגיש אישה בוגרת ומנסה לחפש את מה שאת צריכה לקבל וזה כמו שהקדמנו בתחילת המאמר "מילה חמה" מילה טובה אהבה והקרנה מבן זוגך.

"אהבה שלא תלויה בדבר סופה להתקיים"

וכאן בת ישראל יקרה את מתחילה לחיות בצורה כזו שאת לא מוצאת את עצמך במילים פשוטות מאין תבוא לי הישועה של מילה חמה מילה טובה אהבה חום הקרנה אני ממש לא יכולה להיות לבד. וכך מגלים לנו חז"ל במסכת כתובות:

" אמר רבי שמעון בן לקיש שאישה "טב למיתב תן דו מלימיתב ארמלו" פירוש:

אישה הטבע שלה הוא שטוב לה להיות עם עוד גוף אחד וזה בן זוגה מאשר להיות לבד כמו אלמנה רחמ"ל.

אלא שבעוונות הרבים אין לה את התמיכה האמיתית של חום ואהבה ביתי מההורים שאמור להיות בכל בית ואז האשה נופלת פה ונכשלת בהרבה איסורים של התורה, הן בחוסר צניעות, בחוסר בושה, בחוסר יראה כי אומרת לעצמה:

"מה אתם רוצים ממני אני צמאה אני יבשה אני זקוקה למילה טובה עידוד "אני חייבת להשיג את זה "ואני אעשה זאת בכל דרך אפשרית ואני מוכנה לוותר על העולם הבא שלי והעולם הזה, העיקר שיתנו לי מה שאני צריכה מילה טובה ומחמאה טובה זו אני אישה!

ואז בעצם בנות ישראל יקרות מה שקורה מיד זה שהאישה מנסה להשיג את אותה מילה טובה מגברים רבים ומכל הסובב אותה ואיך היא תעשה זאת? אם לא ע"י שתמשוך את ליבם של הגברים וזה כמובן ע"י מה שהקדוש ברוך הוא נתן לה וזה בעצם הגוף של האישה.

וכל אחת חושבת לעצמה שברגע שהיא תבליט את גופה ותראה כמה שיותר חשוף וכמה שיותר בולט כך היא תצליח לקבל עוד מילה טובה כגון:"איזה יפה את , איזה חמודה את ,איזה מתוקה את" וכו וכו..

ואת יודעת בת ישראל שאת משיגה את זה עם כמה שיותר חשיפת הגוף כי כדי לכבוש את ליבם של הגברים את צריכה כלים, והכלים שלך זה הגוף שלך ורק כך את יכולה להשיג את זה כי את אומרת בליבך " מה אתם רוצים ממני זו אישה".

ותראי בת ישראל היקרה כמה התורה אמיתית ונכונה וכמה התורה יודעת לגלות את נבכי נפשה של האישה בכל צעד ושעל ומחשבה התורה יכולה לגלות לך מהיכן פעולתה של האישה נובעת, וזוהי בעצם סגולתה של התורה הקדושה ,ולכן בואי בת ישראל היקרה ותפנימי אל ליבך כל מילה ומילה שתקראי בחיבור נפלא זה וכך תעלי ממקפצה זו שנקראת התורה לחיים הכי מאושרים , נפלאים ומלאים משמעות וסיפוק שכל אישה חפצה לקבל, אך דעי! שאת כל זאת תזכי לקבל רק אם תחיי על פי התורה!

"אין אישה אלא ליופי ולבנים"

הגמרא במסכת כתובות אומרת שהאישה אין לה בעולמה האישי שלה אלא היופי שלה, וכאן בנות יקרות צריכים אנו להבין מה את צריכה לעשות ביופי ובגוף שלך וכיצד לנצל זאת לדברים טובים באמת של חייך עלי אדמות.

תחילה נקדים לך דבר אחד שאת צריכה וחייבת לדעת, ראשית מה שאת עושה מתלבשת בפריצות ובחשיפות יתר בגלל אותה מחשבה הנ"ל שאת תמשכי על ידי זה כמה שיותר תשומת לב או מילה טובה וחמימות מאנשים אחרים את ממש טועה טעות גדולה מרה וחמורה שאין כדוגמתה, ובקצרה את ממש מרמה את עצמך ולמעשה גם הגברים שבחוץ מרמים אותך וניתן לך לשם כך נקודת מחשבה שתביני מה הכוונה.

"אהבה שתלויה בדבר"

חז"ל הקדושים מגלים לנו מהי אהבה אמיתית שבין איש לאישה.ומהי אהבה שמוקרנת מבן זוגך שבאה מכל הלב מעומק נפשו של בן זוגך ולהיפך ח"ו אהבה של גופך ובשרך וממש ממש לא של נשמתך.והגילוי הוא כזה:

"אהבה שבאה בין בני זוג איש ואישה וכיום מה שאנשי העולם קוראים "חבר וחברה" זוהי אהבה שתלויה בדבר וכל הזוגיות שנמצאת שם עומדת על חוט תיל דק שהולכים עליו בזהירות רבה וכל תזוזה קטנה מפילה את כל החבילה שלך עם בן זוגך{חוט התיל הוא כגון חיכוך בין בני הזוג}

והטעם לכך שכל הקשר שלכם הוא קשר לא נכון לא נפשי לא אמיתי וכל מילה מחמאה, "אהבה" שנראית לך שבאה ממנו היא ממש ממש שקר מוחלט שמרמים אותך וממש מנצלים אותך ואת גופך ואת יופייך "ומי שיש לה קצת שכל בראשה היא כבר מתחילה לקלוט ואומרת לעצמה מה קורה איתי ?" זה הכל נכון היכן הייתי מה עוד אגלה על עצמי שממש לא ידעתי אותו?

אבל תדעי בת ישראל יקרה שהתורה שלנו נקראת תורת אמת והאמת היחידה שכל המילים שתקבלי מחברך או "מהידיד" שלך הם ללא כוונה אמיתית ורצויה והכול תלוי בעבור משהו שיש לך וזה הגוף שלך ופה בעצם מיתגלת האמת מי את ומי הוא החבר שלך ומה היא הסביבה שעל פיה את חיה את חייך. שכל אהבתו אלייך לא באה באמת מכל הנשמה אלא אהבתו אלייך תלויה וקיימת בדבר מסוים והדבר זהו גופך ויופייך שאותו הוא מנצל.

ואל תנסי להשלות את עצמך בת ישראל היקרה שזה לא אמיתי וזה לא קורה לי כי בסוף שתיכנסי תחת אותה קורת גג עם בן זוגך תופתעי לגלות מי היה בן זוגך כל הזמן הזה זהו אדם שרצה למלאות את תאות ליבו ואת תאות גופו ואת הנאותיו האישיות וזה כמובן בא על חשבונך

על כן באנו לעזרתך לגלות לך את עולמך "עולמה של אישה " האמיתית והכשרה שבישראל וזוהי מטרת כל החיבור הזה שתדעי את האמת כי בסך הכול כל נשמה יהודית שירדה לעולם הזה פשוט שהיא לא רוצה להכעיס את בוראה, אלא היא רוצה להגיע ליעד שלה בעולמה.

ובאמת כל הפריצות הנוראה שמצויה בקרבנו נובעת מדבר אחד והם מובאים בדברי הרמח"ל הקדוש בספרו "דרך עץ החיים" שכתב שם בזה הלשון: "אילולי הייתה הידיעה רחבה ועומדת על לב בני האדם לא היו חוטאים לעולם ולא היה היצר קרוב אליהם ולא שולט בהם כמו שלא שולט במלאכים עכל"ק.

וזה בעצם בת ישראל יקרה מה שחסר לך ידיעה את לא יודעת מהי האמת ומה טוב בשבילך כי גידלו אותך מול מסך פלזמה של כמה אינץ' ושמו לפנייך סדרות רומנטיות של כל מיני גויים וגויות שחיים ב"סרט" שסרט זה דבר בדיוני שבנו אותו בני אדם.

ולכל סרט יש סוף והרבה דמיון שלוקחים את האדם סחור סחור לעולם שכולו דמיון כמו כדור פורח שמפוצצים אותו והוא מתחיל ליפול כך יקרה למי שלא תצא מהבועה הזו של הסרט והדמיון.

עלייך לדעת בת ישראל היקרה כי העיקר בסרטים אלו לגרום לאדם לשכוח מהי חובתו בעולמו אבל זה לא המטרה בקונטרס זה לדבר על חובת האדם בעולמו אלא מה שראית שם בכל הטלנובלות כיצד האישה נקראת מכובדת וכיצד זוגיות מתנהלת, ואיך אמשוך תשומת לב חולנית מבעלי או ידידי או מכל אדם אחר וזו דרך שגויה,דרך הגויים וממש אין השכל וההגיון סובל את זה.

ומשם הגיע כל החורבן של תהליך הגדילה של תהליך ההתבגרות שלך כבת ישראל ובמקום לבנות את נפשך בדרך הנכונה שמו לך טלוויזיה ועינייך ראו את מה שראו ואין יצר הרע שולט אלא במה שעיניו של אדם ראות והעין רואה והלב חומד וממילא את מנהלת את חייך בצורת ההכוונה של הטלוויזיה.

תעצרי רגע! תחשבי כמה עובדים עלייך את בונה בית או קשר אישי עם בן זוגך או מכירייך בצורה של גויים וגויות שמבוססת על

טלוויזיה שזה רק סרט אחד גדול,אבל מאחורי המסך כל השקר והרוע והגועל נפש שבעולם נמצאים שם.

ופתאום את תגלי לעצמך ימים רעים מרים ושחורים כי אין באמת התאמה במציאות חייך לעומת מה שראית בטלוויזה זה לא בדיוק נכון מה שראיתי וזה לא בדיוק החיים כמו שראיתי בטלוויזיה ובסדרות הדרמתיות השקריות הללו אוי אוי ומה אני עושה כעת?

"אהבה שאינה תלויה בדבר סופה להתקיים"

תחילה תעשי לעצמך מטרה לאן בדיוק את רוצה להגיע בעולמך הרי פשוט שאדם לא נברא לאכילה שתייה לינה ותשמיש המיטה לשם תאווה בלבד, כמו שכתב הרמב"ם הקדוש בהקדמה לפירוש המשניות במסכת ברכות כי זה דבר שהשכל והנפש לא יכולה לסבול,רק רשעים חושבים בליבם "אכול ושתה כי מחר תמות".

אבל את בת ישראל היקרה תעצרי ,תתבונני ותנסי לדמיין כמה עוד אוכל להשלות את עצמי על פי כל הדברים שנאמרו לעיל שבאמת מישהו מהגברים מעריץ אותי, מחבב אותי ,ומעריך אותי וחושב שאני משהו בשבילו?

הלא הוא בסה"כ רוצה רק את גופי ולנצל אותי!

ואם תשאלי את עצמך מי יאמר לי שהדברים הנכתבים הם אמת? או "סתם מוגזמים" נסי את המבחן הבא:

"בוחן פתע"

תנסי להגיד לו בוא נתחתן ותראי מה הוא יגיד רק תירוצים ושטויות כמו "לא קודם נחסוך עד שנהיה קצת זקנים ואז נתחתן."או זה לא הזמן בדיוק וכו' וכו' ואת יודעת בת ישראל הסיבה לדבריו פשוטה הוא למעשה לא רוצה להתחייב.

מכיוון שפירושה של המילה חתונה ועל פי התורה הקדושה "קידושין" היא מחויבות בין בני הזוג כמו שכותב הבעל לאשתו בכתובה "ואני אוקיר אייקר אותך ואכבד ואפרנס ואכלכל ואלביש ואדאג לומר להגיד לך לפחות עשרה מילים יפות וחמות מכל הלב ואראה לך כמה שאני באמת אוהב אהבה של אמת אהבה שיוצאת ממעמקי הלב אלייך,ולא תאוות בשרים בלבד אלא אהבה של אמת.

את זה הבעל גאווה שמנצל אותך ממש לא יכול לעשות כי הוא בסה"כ רוצה ליהנות ממך ולזרוק אותך כמו שזורקים סמרטוט לפח לאחר שמנקים בו את הרצפה. ואם תרצי ראיות לכך מה הבעיה?

"פוק חזי מאי עמא דבר פירושם של הדברים הוא : צאי, ראי, ותשמעי מה קורה בתוך עמך כיצד אלפי זוגות מתגרשים בגלל שהבעלים שלהם לא מעניקים את מה שצריך להעניק לאישה,כי הם לא התחתנו בשביל אהבה של אמת אלא בשביל תאוות בשרים.

ולאחר שתחשבי על כל זה תנסי לדמיין לעצמך כיצד יראה ביתך בעוד כמה שנים ממש חורבן הבית השלישי.ואת בת ישראל יכולה ויש בכוחך לעצור את תהליך חייך המשובש והמקולקל הזה וזה יהיה ע"י שתשמעי ותקיימי את מה שנכתוב לך בהמשך.

" אהבה שלא תלויה בדבר"

פירושם של מילים אלו היא כזו: בן זוגך אוהב אותך לא בשביל שום דבר כגון לנצל אותך בזה שישכב עימך או כל דבר אחר אלא בגלל הנשמה שיש בך והדברים הטובים שיש בך.וכמובן שאת יופייך ומראך תשמרי לבעלך בלבד בתוך ביתך ותתקשטי ותתייפי למען בעלך אבל כל זה בעיקר בתוך ביתך!

וכידוע כל דבר יקר ערך ככל שהוא יותר יקר כך יותר מצניעים אותו. כסף וזהב מחביאים בכספת ולא ברחובות כך גם את בת ישראל אל תשלי את עצמך שככל שתהיי יותר חשופה תהיי יותר

מוערכת אלא להיפך את הופכת להיות כמו להבדיל בחנות שמוכרים מוצר מסוים אז יש תמיד מוצר של תצוגה שמחוץ לקופסא ולאחר זמן מועט מוכרים אותו במחיר יותר מוזל כי הוא היה יותר חשוף וגלוי לעין כל .כך גם את! אומנם נראה לך שככל שתהיי חשופה יוגדל ערכך,אבל עוד מעט תגלי שרק ירד ערכך אבל אם תצניעי את עצמך ותשמרי על כבודך הא! אז פה כבר רואים שאת משהו מיוחד ויקר ערך במינו!

ודברים אמיתיים לא צריכים ראיות והוכחות הלא את בעצמך שומרת על חפצייך שהם יקרי ערך במקום יותר חשוב ומצניעה אותם מעין כל אדם שלא יראו אותו,ואם כן למה לא תנסי לפחות להחשיב גם את נשמתך שנמצאת בתוכך ולהתנהג כמו כל הדברים שבחייך שאת שומרת כך גם את עצמך תשמרי כי את דבר מאוד מאוד יקר ערך.

ואם תשימי לב לעולם תראי כי החיות והבהמות לא לובשים בגדים כי בהמה אין לה דעת והשכל להתבייש בזה שהם בלי בגדים אבל את שקרויה בתור בת אדם אנושית היאך תוכלי לחשוף כמה שיותר את גופך?

אין זה אלא גילוי של חייך שנמשכים לדרך שגויה שכן אמרנו שככל שהאדם יותר אנושי הוא יותר מצניע את עצמו ומתבייש בנפשו לגלות מבשרו.

מה שאין כן אישה שלא משכילה להבין ולהבדיל בינה לבין הבהמה אז גם היא חושפת כמה שיותר את עצמה, וכבר אמרנו שאין זה נובע מרוע ח"ו אלא כך גידלו אותך וכך ראית "בטלביזיה" שככל שיותר חשופים כך יותר רצויים ויותר מכובדים,ההיפך האמת הגמור שהיא כנ"ל, אישה שקצת שכל בראשה מתחילה להחשיב את מה שטמון בתוכה ומצניעה אותו כמה שיותר!

"המשך לאהבה שתלויה בדבר"

ניתן להמחיש וללמוד ממה שאמרו חז"ל בגמרא מסכת פסחים דף מט':

"תניא היה רבי מאיר אומר כל המשיא את בתו לעם הארץ כאילו כופתה [קושר אותה] ומניחה לפני אריה ,שכן מה אריה דורס ואוכל ואין לו בושת פנים אף עם הארץ מכה ובועל ואין לו בושת פנים".

ופירשו בעלי התוספות שאריה דורס ואוכל ולא ממתין עד שהחיה תמות, אף עם הארץ אינו ממתין עד שתתפייס עימו אשתו עד כאן לשון הגמרא.

תראי בת ישראל יקרה כיצד רבי מאיר מייחס את האדם ששוכב עם אשתו ללא רגש וללא קשר אמיתי כאילו הוא חיית טרף שרוצה למלאות את תאוותו וכך גם אישה שתבנה את הזוגיות שלה ואת הקשר שלה עם בן זוגה שלא יהיה ירא שמיים.

אז ח"ו היא תמצא את עצמה יום אחד כגלמודה ועזובה כנודע באנשים שמספרים בעם רחמ"ל.וכל זה בגלל שלא בנית לעצמך קשר של זוגיות אמיתי אלא קשר גופני בלבד שהוא אך ורק נטו לרעתך בעתיד!

ולכן העצה היעוצה למעשה בשבילך שכעת תתחילי קצת יותר להתיישב בנפשך ולא לחיות בפיזור הנפש ולמלאות תאוותך ולא יותר מזה , כי את לא חיה שניצודת אלא את נשמה טהורה ועולם מלא בפני עצמו.

שצריך לבנות בית כשר ונאמן בישראל עם דור ישרים מבורך וכל זה שלצידך בן זוגך שבאמת אוהב עם קשר אמיתי וחזק ללא אינטרס או משהו אחר ואת זה תמצאי לאחר שתקראי את כל הקונטרס!

"יופי האישה"

הגמרא במסכת כתובות דף נט' עמוד ב' בפרק "אף על פי" אומרת:

"תני רבי חייא אין אישה אלא ליופי אין אישה אלא לבנים אין אישה אלא לתכשיטי אישה".

רואים מכאן את ההגדרה של חז"ל הקדושים שירדו לעומק נפשה והרגשתה של האישה , וזה בא לומר לנו שחז"ל לא אומרים לאישה שתהיה מנותקת מהמציאות . תתכערי ותסגרי את עצמך וכו' כמו כל הטענות שאומרות אותן נשים שלא מתלבשות בצניעות, .

וכך פיהם מלא בטענות שהתורה סוגרת את האישה מלהראות וכיוצא בזה. אבל זה לא נכון אלא התורה יודעת היטב מאוד שאת דבר של יופי ובנים וכיוצא בזה. אלא השאלה שאת צריכה לשאול את עצמך לאן את לוקחת את יופיך?

" חן אישה על בעלה"

חז"ל הקדושים אומרים לנו כי יש חן מסוים שהקב"ה נתן לאישה בפניה כך שממש מוצאת חן בעיני בעלה. וכמו חן יופייך את צריכה לשמור אותו לבעלך שהוא בעצם הבן זוג שלך שאוהב אותך באמת "אהבה של אמת שאינה תלויה בדבר" ולו ראוי לתת את יופייך ואת כל הכישרונות שטמונים בתוכך.

כי האישה מצילה את בעלה מן החטא שעל ידי שאת בתוך ביתך מתלבשת יפה ומתאפרת יפה ומעדנת את עצמך לכבוד בעלך מתוך כך הוא לא יבוא ליתן עיניו באישה אחרת אלא אך ורק בך.

וכמובן שאם תתחתני עם אדם לא ירא ה' ולעיניו אין מעצורים מלהסתכל בנשים רחמ"ל אז זה כבר חושך אחר שלא מתעסקים בו כעת כי אדם שמסתכל בנשים אחרות ומתכוון ליהנות נקרא רשע רחמ"ל.

ואם כן היופי שלך נועד לדבר מסוים להציל את בעלך מן החטא ואם יצרך ינסה להחטיאך ולהסיתך שתיקחי את אותו יופי שבוראך חנן אותך לדברים אסורים וכעורים תעצרי את עצמך ותחשבי:

"הלא כבר במאמר הקודם הבנתי שכל גבר שהוא אינו בעלי לא אוהב אותי באמת ואם כן למה שאפקיר את גופי והיופי שבי מוטב שאשמור את היופי שבי למי שאוהב אותי באמת למי שמעריך אותי באמת וזה בן זוגי שעימי או שעתיד להיות עימי תחת קורת גג אחת".

ושיתקיים בי במהרה "על כן יעזב איש אביו ואימו ודבק באשתו והיו לבשר אחד" בניתים אשמור את היופי שלי לעצמי ולא בחוץ לעיני כל כמו הבהמות, אלא כנ"ל תשמרי אותו למי שאוהב אותך באמת וחבל שתפספסי את נקודת המבט האמיתית של החיים של אישה כשרה ואמיתית בישראל.

"כבודה האמיתי של האשה"

כעת בת ישראל יקרה היינו רוצים להאיר את עינייך ולתת לך נקודת מבט של אמת עד כמה התורה מייקרת ומכבדת את אישיותה של בת ישראל וזאת ניתן ללמוד מפרשת "כי תצא" שבספר דברים פרק כב פסוק יג' ואלו הפסוקים:

" כי יקח איש אישה ובא אליה ושנאה ושם לה עלילות דברים והוציא עליה שם רע ואמר את האישה הזאת לקחתי ואקרב אליה ולא מצאתי לה בתולים ולקח אבי הנערה ואמה והוציאו את בתוליי הנערה אל זקני העיר השערה ואמר אבי הנערה את בתי נתתי לאיש הזה לאישה וישנאה והנה הוא שם עלילות דברים לאמור לא מצאתי לבתך בתולים ואלה בתולי בתי ופרשו השמלה לפני זקני העיר ולקחו זקני העיר ההוא את האיש, וייסרו אותו וענשו אותו מאה כסף ונתנו לאבי הנערה כי הוציא שם רע על בתולת ישראל ולו תהיה לאישה לא יוכל לשלחה כל ימיו".

רואים מפה בת ישראל יקרה כמה נקודות למחשבה שתוכלי להרוויח לעצמך כדי לשמור על כבודך האמיתי:

א. מה שאמרה התורה שכאשר הגבר בא על האישה ואחר כך שונא אותה יש לזה טעם ואומר "בעל טורים" בשביל שאותו אדם שכב עימה בתחילה לשם תאוות גופו בלבד ולמלאות ולספק את יצרו הרע סופו לשנאותה ולהוציא עליה שם רע".

כלומר התורה מגלה לנו את תכונות נפשו של הגבר שכל מה שרצה לשכב עימה זה כדי למלאות תאוותו ובגלל יצרו הרע וכל מטרתו מלכתחילה ששכב עימה הייתה בגלל יצרו הרע.

ב. נקודה נוספת שאנו מגלים בתורה כמה היא מיחסת כבוד לאישה שצריך אותו אדם שהוציא לה שם רע שהיא זינתה ולא בתולה צריך לשלם מאה כסף ובנוסף להלקות אותו מלקות שנאמר "ויסרו אותו" ופירש רש"י מלקות.

כלומר אל יהא בתוליה של בת ישראל קל בעינך "כי זהו כבודה האמיתי שתהא בתולה עד שתינשא!

"כבודה של האשה"

עוד מבט בפסוקים הבאים שכתובים יכול ללמדנו דעה והשכל כמה כבודה של האישה יקר בעיני התורה וזה בפסוק כח':

"כי ימצא איש נערה בתולה אשר לא אורשה ותפשה ושכב עימה ונמצאו.ונתן האיש השוכב עימה לאבי הנערה חמישים כסף ולו תהיה לאישה תחת אשר ענה לא יוכל לשלחה כל ימיו"

וחז"ל כתבו במסכת כתובות דף מא' עמוד ב' בפרק נערה שנתפתתה מה צריך אדם שפיתה בת ישראל ושכב עימה, ומה הדין במי שלא פיתה אלא תפס אותה ממש ונגד רצונה שכב עימה וזה לשון המשנה:

"נערה שנתפתתה בושתה ופגמה וקנסה של אביה, ואם תפס אותה הוא צריך להוסיף ולשלם מלבד שלושת הדברים הנ"ל גם תשלום של "צער".

תיראי בת ישראל היקרה את המילים שבוקעות מלב התורה אי,אי,אי, כיצד בת ישראל חושבת שהיא מכובדת ויקרה וחשובה היום?! ע"י שמישהו מתפעל מיופיה, ע"י שהיא חושפת את עצמה לרחוב עד לאן הגענו רחמ"ל לשפלות הנפש והדעת.

הנשים לא יודעות מה כבודה האמיתי של אישה בישראל, כי תשימי לב מה התורה אומרת שהיא מפת הדרכים של כל אדם בישראל ברגע שמישהו מפתה ושוכב עם בת ישראל הוא גורם לה לשלושה דברים :

א. בושת

ב.פגם

ג.קנס

א.בושת: פירושו של דבר אישה זו שגבר דיבר על ליבה ופיתה אותה עד ששכב עימה, אומנם בתחילה זה נראה בעיניה לטוב אבל אח"כ זה ממש בושה וצריך לשלם לה חמישים כסף. כי התורה הקדושה ירדה לנפשה של בת ישראל שכבודה ירד קצת ע"י משכב זה וזה בושה גדולה ולכן תשלם לה על זה שביישת אותה!

ב.פגם: פירושו אישה ששוכבים עימה בלא קידושין כדת משה וישראל זה חילול בשבילה ופגם בה כנודע לכל בר דעת [וזה לא אומר שח"ו בת ישראל שנפלה בעוון זה שאין לה ערך ח"ו יש לה ערך יותר מכל אחת אחרת בעולם אם היא תעשה תשובה "כי במקום שבעלי תשובה עומדים אין צדיקים גמורים עומדים". וצאי וראי ולמדי מה היה עם "רחב הזונה" שהייתה ארבעים שנה זונה ולבסוף שגילתה את האמת וחזרה בתשובה זכתה להינשא ליהושע בן נון ולהעמיד ממנו בנים ובנות שהיו נביאים ובעלי רוח הקודש וכל זה בגלל שעד עכשיו היא לא ידעה את האמת ומרגע שידעה את האמת כל היחס לגביה הן מצד הקב"ה והן מצד הברואים הוא יחס שבין שמים וארץ. כך גם את אף על פי שנפלת ח"ו מכל מקום כעת את תלמדי כיצד לבנות את נפשך ולא ח"ו ליפול כי כל נפילה היא לצורך עלייה ואל תשכחי "גם כי נפלתי קמתי כי אשב בחושך ה' אור לי"]

ג. קנס: התורה קנסה את האדם ששוכב עימה וקנס שווה בכל אדם { מה שאין כן בבושת שצריך לשלם לפי הכבוד של המתבייש אדם בינוני המבייש בת ישראל בושתו קשה מאדם זולל ומאדם חשוב}

ד. צער:


        כל הזכויות שמורות לארגון "שומרי ברית קדש"