בניית אתרים בחינם

יוסי בן בוחר

 

יוסי בן בוחר - תקשור , נומרולוגיה ותטא הילינג
לקביעת פגישה צרו קשר עכשיו  לנייד: 054-2063045 - לא בשבת!!
054-2063045 

יוסי בן בוחר

הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

יוסי בן בוחר

תקשור ונומרולוגיה

שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

יוסי בן בוחר מקריית ביאליק, 45, נשוי ואב לילדים, עוסק מזה עשור בתקשור ונומרולוגיה. את תכונותיו וכישוריו המיוחדים גילה כבר בילדותו אולם לקח עוד זמן רב עד שהתחום הרוחני הפך לקריירה מקצועית.

"כבר בתור ילד, הייתי רואה דברים מעבר לרגיל... בשנים ההן הנושא לא היה מפותח כמו היום ולכן אף אחד לא התייחס לזה יותר מידי ברצינות, כולל אני בעצמי. ככול שעברו השנים, הבנתי שיש לי 'מתנה' מיוחדת והחלטתי ללמוד בצורה מסודרת ומאורגנת. פניתי ללמוד נומרולוגיה אצל נחום תמיר (שיש לו גם תכנית רדיו בנושא), הוכשרתי כמטפל בתטא הילינג, למדתי תקשור אצל סיגל ששון ולמדתי לתעל ולכוון את יכולותי לעזרת אנשים סביבי".

איך אתה עובד? במפגשים אישיים או בטלפון?
"אפשר לתת ייעוץ גם בטלפון אבל כמובן שמפגש אישי, פנים מול פנים, עובד יותר לעומק. בשיחה טלפונית, ניתן לקבל תשובה לשאלה ספציפית או אם יש איזה עניין דחוף שמדאיג מאוד את האדם. לעומת זאת, במפגש אישי, הדינמיקה ביני ובין המטופל היא הרבה יותר מעמיקה ורחבה. מי שמעוניין בכך, יכול לקבל מפה נומרולוגית (המסתמכת על פרטים כמו שם פרטי, שם משפחה ושם האם). המפה יכולה להצביע על אירועים ותהליכים בעבר, בהווה ובעתיד, אם כי, לגבי מה שצפוי בעתיד הוא בגדר 'חלון הזדמנויות' כי תמיד הרשות נתונה בידי האדם עצמו. יש למשל מצב שאני רואה עיתוי מתאים לשינוי בתחום זוגיות. אם אותו אדם ישב בבית, לא יצא ולא ינסה לפגוש אנשים כדי להגשים את הפוטנציאל - מן הסתם לא יקרה כלום. כדי שהמטופל יוכל לקרוא שוב את כול המידע שנמסר לו, אני כותב במהלך הייעוץ את כל הפרטים שעולים, בתחומי החיים השונים: קריירה, פרנסה, זוגיות, בריאות ומשפחה. כול אדם יכול לקבל תשובות ספציפיות ביותר, בכול תחום, החל מהצלחה בראיון עבודה ועד מסר מנשמות שנפטרו מהעולם הזה".

עם מי אתה מתקשר? מאיפה את מקבל את המידע שלך?
"אני מתקשר עם הנביא יחזקאל. הוא התגלה בפני והזדהה בצורות שונות כולל בחלומות מיסטיים. זה תהליך שכול מתקשר מכיר: המדריך הרוחני לא "נבחר" אלא "בוחר" במי שנראה לו מתאים להעברת מסרים... אני שמח שנבחרתי ושזכיתי לקבל את התפקיד של 'שליח' שיכול לסייע לאנשים אחרים. איך זה קורה? אני נכנס למצב של תקשור ואז מרגיש ורואה מעין 'ענן'- הנביא מגיע עם גלימתו ומעביר לי מידע רלוונטי שיכול להועיל למטופל".

מי קהל היעד שלך?
"אנשים שמרגישים רצון וצורך לקבל מסרים מעולמות עליונים, אנשים שנמצאים בצומת חיים, לפני החלטה גורלית, או כאלה שתקועים בסבך בעיות וקשיים בחיים. יש לי את היכולת לחזק, לעודד ולכוון אותם לכיוון חשיבתי ומעשי, בו יצליחו יותר". 

תוכל לתת דוגמה מהשטח?
"יש לי הרבה דוגמאות החל מנשים ש'בישרתי' להן שנכנסו להיריון, עוד לפני שידעו על כך בעצמן, מסרים מעולמות עליונים, שכללו פרטים אישיים מאוד, שאושרו על ידי המטופלים ועוד. יש מסרים חיוביים ויש כאלה שפחות, אבל אני תמיד משתדל לתת לאנשים תקווה וקרן אור כדי להצביע על אפשרויות נוספות, מעבר למה שנדמה להם שיש כרגע, אם בכלל".

יוסי בן בוחר, מתקשר ונומרולוג, מצהיר שהוא מקבל מסרים מיסטיים מישויות אור ובעיקר מהנביא יחזקאל, בכבודו ובעצמו. יוסי יכול לסייע לאנשים במצבי קושי ותקיעות בחיים. במסגרת הייעוץ שלו, הוא מדגיש את זכות הבחירה החופשית שיש לכול אדם, בכל זמן נתון בחיים ומעודד לפעולה ועשייה ממוקדת להשגת מטרות.

◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר ופרטים נוספים על יוסי בן בוחר חייגו עכשיו: 054-2063045

2all בניית אתרים