באלנס Inside Out

בסטודיו באלנס תגיעו לאיזון פנימי וחיצוני תוך אימון הגוף והנפש. מתאמנים רבים משלבים את האימון בסטודיו כחלק בלתי נפרד מאורח החיים שלהם. סטודיו באלנס מתמחה בשיטת פילאטיס וג'רוטוניק.  

15 שנה של ניסיון ולמידה מתמדת

סטודיו באלנס בניהולה של מרב שקד, קיים מאז שנת 2001 ושיטות האימון בו מקיפות את התחום הפיזי והמנטלי. האימונים בעיקרם הם בקבוצות קטנות: אימוני פילאטיס מכשירים מתקיימים בקבוצות של עד חמישה מתאמנים ואימוני הג'ירוטוניק הם אימונים פרטיים בלבד. המסגרת המצומצמת מאפשרת למאמן להכיר לעומק את הצרכים האישיים ולספק מענה מתאים ומדויק לכל אחד. בצורה זו, האימון בריא ובטוח וההתקדמות מהירה. אימון בשיטות אלו מאתגר ומעצים את היכולות של הגוף תוך שימת דגש על נשימה נכונה. על ידי כך, נוצר בגוף איזון, המוביל לתחושה טובה ברמה הפיזית והמנטלית. למרב שנים רבות של רכישת ידע וניסיון בשיטות אלו. 

שיטות אימון

פילאטיס מכשירים היא שיטה נפלאה המוכיחה את עצמה לאורך שנים. השימוש בקפיצים מאפשר את כיווץ והארכת השרירים בו זמנית, וכתוצאה מכך משפר את הגמישות והיציבה באופן משמעותי. שיטת הג'ירוטוניק מאפשרת לגוף לנוע באופן מעגלי, מעניקה חופש תנועה רחב ומביאה את הגוף לתחושת ריחוף.

מלבד שיטות האימון הפיזי, פילאטיס וג'ירוטוניק, מרב עברה הכשרה כמטפלת בשיטת טרילותרפיה המסייעת להתמודד עם נושאים רגשיים שונים כגון אכילה רגשית. 

טואול - אתרים באינטרנט