מרב שקד, מנהלת סטודיו באלנס, הוסמכה לאימון בשיטת פילאטיס, בקליפורניה, אצל אחד מגדולי המורים בעולם, מר רייל איזקוביץ (BASI PILATES INTERNATIONAL). מרב סיימה את לימודיה בשנת 2001 ומאחוריה 15 שנים של ניסיון והדרכה בארץ ובחו"ל כולל השתתפות בהשתלמויות מקצועיות נוספות. בנוסף לכך, מרב הוכשרה לאמן בשיטת ג'רוטוניק בשנת 2014 על ידי המסטרית רוני פרי.

סטודיו באלנס הינו סטודיו לפילאטיס מכשירים ולג'ירוטוניק. הסטודיו החל לפעול בשנת 2001, כאשר שיטת פילאטיס היתה עדיין ענף ספורט פחות מוכר וטרם הספיק לזכות לפופולאריות לה הוא זוכה עכשיו. כאשר מרב זכתה להכיר שיטת אימון זו, היא ידעה שעבורה פילאטיס אינה רק ספורט אלא דרך חיים ועם תובנה זו היא מגיעה יום יום לסטודיו כבר קרוב לחמש עשרה שנה.

 

ניסיון עשיר באימון מותאם אישית

הסקרנות והרצון ללמוד ולהתעמק הם חלק בלתי נפרד ממרב ולכן ההסמכה לאימון בשיטת פילאטיס בקליפורניה היתה רק תחילתה של דרך ארוכה. מרב השתתפה בהשתלמויות מקצועיות רבות בתחום שאפשרו לה לתת מענה מקצועי לכלל האוכלוסיה כולל אלו בעלי צרכים מיוחדים (שיקום). ההשתלמויות עסקו בבעיות שיקום של גב וברכיים, בבעיות יציבה ובאימון נשים בהריון ולאחר לידה. מתאמנים רבים המתמודדים עם בעיות מעין אלו נוכחים לדעת כי ניתן לשלב אימון מקצועי כחלק מאורח חייהם ולזכות בתחושת איזון נפלאה ברמה הפיזית ומנטלית.

 

אימון הגוף והנפש

מרב מספרת כי תוך כדי האימונים לאורך השנים התוודעה לכך שגוף ונפש משולבים זה בזה ואת התובנה הזו היא מקפידה לזכור ברמה יומיומית. בעקבות כך, השתתפה מרב בקורסים להתפתחות אישית, אימון ופיתוח חשיבה הכרתית, טיפול בשיטת טרילותרפיה שעוסקת בפתרון קונפליקטים פנימיים בתוכנו ונותנת מענה בין היתר לאכילה רגשית. המודעות והחשיבה הכרתית מיושמות בכל תרגיל ותרגיל ומהוות חלק בלתי נפרד מהאימון. 

 
 
טואול - אתרים באינטרנט