בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

 
 
 צאט - .... %
אסור - לקלל / לפרסם / להתחזות
 
 
 
 
 
    דף הבית [=
    הפורום
    צור קשר ..^
   
    כל הטלנובלות (;
    "אישה רעה"
    ''דונה ברברה''
    'כישוף'' ImageHost.org
    "אחים בדם"
    "אווה לונה"
    "הכל בשביל האהבה"
    "שקרים "
    "מנקשה וחליל"
   
    ''כוכבים מדברים''
    "אהבה מנצחת"
    "מחפשים את אליסה"
    ''לאהוב את לולה'' ImageHost.org
   
    ''כמעט מלאכים 3''
    ''כמעט מלאכים 4''
    "אוהב אותך, איסה"
    "נשים של אף אחד"
    ''מפונקים''
   
    שחקניות
    שחקנים
    שחקנ/ית החודש ImageHost.org
   
    זמרים ולהקות
    לוגואים ריקים
    זוגות במציאות
    למעצבים
    בשבילכם ;]
    פרקים להורדה
    פרקים אחרונים
    שירים להורדה
    תרגום שיר פתיחה
    אלבום תמונות
    סרטונים
    שחקנים בילדותם
    תקצירים
    ספוילרים
    הידעת ש..
    חדשות חמות
    ראיונות וכתבות
    ללמוד ספרדית
    ללמוד קוריאנית
    רקעים
    חתימות
    כמה פרקים יש ?.
    לינקים
   
    עיתון ויוה פלוס - חדש
    טיאגו לסרדה בירושלים
    המפגש עם ג'נסיס רודריגז
    הבית של ברנדה אסניקר
    אאוחניה ופבלו בישראל
   
    מפעל ההזמנות-סגור
    ההזמנות ^^

 

ראיון עם דנה גרסיה!!

את מודעת להצלחת הסדרה בספרד אבל שאר העמיתים שלך לא מודעים למה שקורה..
"ישנן הרבה שמועות אבל עד שאתה לא רואה בעצמך אתה לא מאמין לזה. לבוא לספרד ולחוש את כל מה שקורה, את אהבת האנשים את האהבתם לנובלה כמו שאנחנו אוהבים אותה. זו מתנה גדולה מאוד."

מסבירים לה מעט כיצד תשוקת הנצים הגיעה אל ספרד, שתחילה היא שודרה בקנריה ואז לאחר הצלחתה שם הוחלט לשדרה בכל ספרד והיא אמרה את זה:
"מה שקורה, כשהתחלנו לצלם את "תשוקת הנצים, אני מהיום הראשון הרגשתי ברגע ששמתי את כובע הבוקרת שלי אני ידעתי שזה היה משהו מיוחד".

אני לא מבין כמה פרקים יש לטלנובלה, 170 או 140
"אני באמת לא יודעת. אנחנו היינו מקליטים פרקים ואני לא יודעת מה היו עושים בעריכה אז אני לא יודעת באמת כמה".

את אמרת את זה נכון, כולכם היתם לבושים כבוקר (דנה צוחקת...) והעלילה מתרחשת במקום דימיוני שהיא לא קולומביה ולא מקסיקו...
"זו ארץ דימיונית, זו ארץ שיכולה להיות בכל מקום בעולם (לא ידוע בדיוק איפה...) ושם נמצאים אותם נצים (GAVILANES) שנפגשים עם בנות אליסונדו שהן התשוקה... (המראיין מפריע ושואל איפה נמצאים האפרוחים לאחר שהוא ציין שהבנות הן היונות) ודנה עצמה צוחקת

המראיין שוב אומרהקטע הוא שאתן כל כך יפות וטובות וכל כך רעות בשעת האהבה, אתן מוציאות למישהו את העייניים?
"לא, לא.."

תראי, האהוב עליי פרנקו רייס מתחתן עם אדווינה טרואבה ונותר אלמן באותו היום ולמען השם איך לא עם האחים שלו שהם אנשים גסים ופתאום יש להם ג'קוזי וכו' כמו שהראו בנובלה עם הבחורים שחושפים הכל.
דנה שוב מצחקקת לה ואומרת: "אני רוצה לומר לך שזו ההפקה הראשונה בעולם הטלובלות שממש הגברים הם המרכז. הם מתפשטים, קודם זה היה הנשים לא עכשיו בתשוקת הנצים אלה הגברים. לעיתים נדירות היו רואים אותנו עם מעט בגדים אבל הם כל הזמן, אבל זה בגלל הדמויות, בגלל התסריט. מי שכתב היה חוליו חימנס שהוא עצמו מאוהב בשלושתם אז תמיד הוא היה כותב שיורידו את החולצה הוא היה מפשיט את הגברים ואותנו הנשים לא (וצוחקת שוב)".לדמותך קוראים נורמה, מיהי נורמה אליסונדו
"נורמה היא אישה שלמה שמחפשת אהבה אמיתית. היא אומללה ונשואה נישואים כושלים, מחוייבת על ידי החברה להיות לצד אותו גבר, פרננדו, ומוצאת את אהבת חייה בפועל של החווה. הם מעט מגוכחים אבל הם מגלים את מהותה של אהבה האמיתית, הם מגלים אותה באצילות, בגברים האלה שהם נסיכים אשר מצילים את הנסיכות מהכלא שלהן שבמקרה הזה זו המכשפה הרעה גבריאלה ()".
את עבדת מגיל 4 שנים כשהתחלת עם פרסומות ומאוחר יותר בגיל 7 שנים התחלת עם סדרות, לא עצרת מאז ורואים שאת צעירה מאוד. האם הייתה לך נערות, ילדות
"כן אבל באמת מקריבים המון, אפילו הילדות שלי לא הייתה שונה. שיחקתי בין הטלנובלות או הסדרות בהן השתתפתי ולא בחיי היום יום שלי. הייתי לומדת רגיל שני עד שישי והייתי מקליטה משבת עד ראשון במהלך 6 שנים בחיי כילדה. אז מעולם לא היו לי טיולים כמתבגרת הייתי מקריבה את הנסיעות שלי. אבל אני גדלתי מאוד מאושרת לצד מבוגרים כי אתה עובד עם אנשים גדולים ממך ותחושת האחריות משנה אותך מילדות אבל זה נפלא כי אתה רואה את הפירות. מה שקורה עם תשוקת הנצים מרגש אותי מאוד מכל מה שעשיתי במהלך הקריירה שלי, זה מאוד משמח אותי. עוד משהו שאספר לכם עכשיו הוא שסיימנו את צילומי הטלנובלה הפסקנו להתראות בהמשך 3-4 חודשים ואיחדו אותנו שוב באירוע פרימיירה והשמיעו את שיר הנושא, זו שחקנית ששרה את שיר הנושא אך לא היא עצמה שרה את שיר הנושא, שאריק, היא שרה ויצאנו מאחרי כמות מסוימת של רקדנים הגענו למרכז הבמה רקדנו ושלושת הזוגות התנשקנו.זה היה אחד מהרגעים הכי מרגשים בחיי. הצטמרר לנו העור, לזכור מה זו התשוקה של הנצים (GAVILANES) שהייתה מתנה נהדרת לכולנו, ואני אומרת זו בבטיחות. אני בטוחה שחייהם של כל הנצים השתנו אחרי הטלנובלה הזו".

האם גם בארצות אחרות היא הצליחה כמו פה, בספרד
"כן, בכל הארצות היא הייתה מספר אחת. זכינו בפרסים בכל הארצות: בסין, רומניה, דרום אמריקה, ארה"ב, בכל הארצות הטלנובלה הייתה מספר אחת ועד כמה שהבנתי הארץ היחידה בה לא הצליחה ממש הייתה ברזיל בקולומביה היא ה-טלנובלה אחרי שהצליחה להרים את רף הרייטינג והפכה להיסטורית אחרי קפה בניחוח אישה".
ואת זוכרת את כל הטלנובלות שעשית, את עושה אחת לשנה
שוב דנה צוחקת ואומרת: "לא, אני עשיתי המון למשל עם תשוקת הנצים חודשיים לפני סיום צילומי הטלנובלה התחלתי להקליט עוד אחת אז במשך חודשיים הייתי מקליטה חצי יום תשוקת הנצים ואת השניה בחצי יום שנותר".

ולא התבלבלת בן הדמויות
דנה צוחקת ואומרת: "חליתי מכך כי הראש שלי פעל אבל הגוף לא. זה היה קצב עבודה חזק מאוד. אבל זה היה שווה את זה, תשוקת הנצים הייתה שווה את זה."

ולא חשבת לעצור קצת ולעשות איזה סרט או משהו אחר
"בטח שכן, למדתי תאטרון בני יורק ועשיתי המון תאטרון, לרוב הצגות קצרות כי עם קצב הטלנובלות לא ניתן לעשות הצגות ארוכות. שאסיים עם הטלנובלות אני רוצה להקדיש את עצמי לקולנוע והתאטרון, לתת לעצמי את הצ'אנס הזה".

כמה זמן תיהיה בספרד
"האמת שכל יום שעובר אני רוצה להישאר עוד (וצוחקת...), התאהבתי במקום. מה שקורה זה שאני קוראת המון, התחביב שלי הוא לאסוף ספרים ומוזיקה, אז יש לי המון ספרים על ספרד וחברים מספרד ואני מתה להכיר את ברצלונה והמון מקומות. את מדריד כבר הכרתי ותמיד אהבתי אותה כך שבשבילי לבוא זה מאוד משמח".

את חושבת שתוכלי לראות מעט מהנובלה (ממה שמשדרים בספרד...)
"הייתי רוצה אבל אומרים לי שלא אוכל. אתם לא יודעים כמה סבלתי בתשוקת הנצים. כשהתחלנו את צילומי הטלנובלה ואמרו לי שנורמה נכנסת להריון ואני אמרתי: "אבל כל כך מהר רק רגע, אתם לא נותנים לי להנות מהדמות של חואן ונורמה כזוג". אבל זה היה כל כך מיוחד להבין עד כמה אני טועה, כי תחושת המשפחתיות בטלנובלה זו נורמה יחד עם תינוקה וחואן. וזה היה חדש עבורי שהטובה, הראשית, נכנסת להריון בפרק 40 לא יודעת איזה (שוב מצחקקת) וזהו הייתה חוויה להצלם עם התינוקת הזו (נשמע ריגוש כשהיא מדברת עליה...) והזוג שעשיתי עם מריו סימרו. מריו סימרו שהוא יפייפה, שהנשים מתות עליו ובצדק () כי הוא אדם נפלא ונשוי לאישה יפה גם, מלכת יופי () ויש לו קעקוע מהמם בצורת כוכב ברגל שעם המגפיים לא רואים אותו אבל אני כן ראיתי אותו () ומישל בראון כל כך משעשע, הוא נהדר. העניים שלו כחולות ופשוט מדהימות".

תודה על שבאת..
"התענוג היה שלי. אני מקווה לחזור בקרוב מאוד ולכל האנשים שרואים את תשוקת הנצים שימשיכו להנות איתנו".
 
עוד ראיונות
דנה גרסיה: ``הנשיקה הראשונה שלי נישק אותי גיא אקר כשהייתי בגיל 14 וזה היה נורא, כמעט התעלפתי
דנה מתכוננת לטלנובלה החדשה שלה לצידו של גבריאלה פוראס (דניאל השני בהאסירה).על הפרוייקטים החדשים שלה ודברים אינטימיים בחייה שלעולם לא נחשפו, שוחחנו עם השחקנית היפה הזו.

דנה, איך נכנסת לעולם המשחק
"למרות שהייתי ילדה מאוד ביישנית, אני חשה שלא בחרתי את המקצוע אלא נולדתי בתוכו.בגלל אימי שהייתה זמרת מאוד מפורסמת (קלאודיה אוזונה) בארצי, קולומביה.מאז שאני ואחותי היינו קטנות היינו שרות והוצאנו יחד שני דיסקים והם היו אהודים מאוד.הייתה לי ילדות מאוד מאושרת.אני ואחותי שרנו במקהלה בכנסיה, היינו הולכות למיסה ורכבנו על אופניים.נולדתי במדז`ון, וכשהייתי בת 4 עברנו לבוגטה, שם נכנסתי לבית ספר למשחק.הייתי בת 5 כשעשיתי את הפרסומת הראשונה שלי לטלויזיה. בגיל 6 השתתפתי בתוכנית ילדים בשם "תדמיין", זה היה במשך 8 שנים והייתי שם כל סוף שבוע.
אחריה עשיתי סדרה בטלויזיה אשר אחריה הגעתי ל"קפה בניחוח אישה" אשר שם הייתי כבר בת 15".

איך היתה החוויה לעבוד עם גיא אקר ב"קפה בניחוח אישה"
"נהדרת, כי כבר הכרנו אחד את השני.בדיוק שנה לפני הטלנובלה עבדנו יחד בסדרה שנקראה "הצד השני של הנמר" ששם היינו זוג.הוא נתן לי את הנשיקה הראשונה בחיי ובטלויזיה".

ואיך זה היה
"נורא (היא צוחקת), כי לא ידעתי איך עושים זאת.זו הייתה סצנת מיטה והחלו הליטופים, הנשיקות בצוואר, ואחר כך הגיעה הנשיקה הגדולה והנוראה שבגללה כמעט התעלפתי כי היא הייתה אמיתית, אבל אני הייתי ילדה. אני זוכרת שהוא היה יותר לחוץ והוא רעד מעט ובעקבות זה היינו צריכים לחזור על הסצנה 8 פעמים.לאחר מכן נהיינו חברים טובים".

יש לך זכרון נוסף אשר השאיר חותם מהתקופה של "קפה בניחוח אישה"
"כן, והאמת שאני הייתי ילדונת והייתה לי אחריות כבדה על כתפיי.הרגשתי שאני מאבדת את הרצפה.נמאס לי מכל כך הרבה עבודה, אבל זה היה בגלל שלא ידעתי איך להסתדר עם הפרסום.הייתי ילדה לא בוגרת ויום אחד אימי הושיבה אותי ודיברה איתי בקשיחות ואמרה:"דנה, אם זה מה שאת רוצה לעשות, את צריכה להתרגל שלא תיהיה לך פרטיות, איך לך זמן בשביל עצמך, ואת לא יכולה לעשות מה שאת רוצה כי את צריכה לעבוד.אלה הם התוצאות אז תחליטי ומה שתבחרי אנחנו נתמוך בך, עדיין יש לך זמן להיות אדם רגיל מין השורה".אני חושבת שזה היה לקח טוב.התחלתי לקרוא את התנ"ך ונרגעתי, כי שיחקתי, שרתי ולמדתי ולא הייתה לי דקה פנויה, וכך היה איך שהתבגרתי.לאחר מכן נפתחו לי דרכים על מנת לעבוד בעבודות אחרות במקסיקו, שם גילמתי מרשעת בנובלה "בצפון הלב" עם אנטי מישלי וחורחה לואיס פילה.שם חליתי מהבדידות והעצבות, אבל אני מחשיבה את מקסיקו כמו ביתי השני, כי התייחסו אלי שם טוב מאוד".

ומה עשית לאחר מכן
"חזרתי לקולומביה שם שיחקתי דמות ראשית בטלנובלה "אהבת כלב" (צחוק הגורל).לאחר מכן חזרתי למקסיקו שם עשיתי את "דבר איתי על אהבה" ואחר כך קפצתי לניו יורק שם למדתי משחק במשך 6 חודשים.שסיימתי את הלימודים עברתי לגור במיאמי בשביל לעשות את הנובלה "הנקמה" , עם יוניבסיון (UNIVISION), ושהיא הסתיימה פרשתי למשך שנתיים, כי עמדתי להתחתן עם גרמני".

איך הכרתם
"במיאמי.הלך לנו טוב מאוד ואפילו עברתי לגור איתו בגרמניה, אבל נפרדנו כי הייתי צריכה לבחור בינו לבין הקריירה שלי וזה היה עדיין מוקדם בשביל ההחלטה הזו.הוא הבין זאת, למרות שזה היה קשה להשאיר כך את כל ההכנות לחתונה עם טבעת והכל".

באיזה רגע התחרטת בנוגע לחתונה
"כששהיתי באותה ארץ, התחלתי לעכל את השינוי בחיי והבנתי שאני לא מוכנה לעזוב את משפחתי
והקריירה שלי על מנת להיפך לאישה ואם.אירופה יפייפיה אבל שונה מארצנו".

אז היית צריכה להחזיר את הטבעת
"לא, אני עדיין שומרת אותה כמזכרת.מה שעשיתי היה לחזור למיאמי ולהתחיל לימודי ניהול עסקים. לאחר מכן הציעו לי לעשות את "תשוקת הנצים" היא מצאה חן בעיני.למדתי שלחזור לעבודתי שווה את זה".

"מריו סימרו שמרן מאוד"

זה נכון שבין פאולה ריי וחברתיך האחרות לצוות היו בעיות
"לא, מה שקורה זה שבאנו מקריירות שונות.אני כבר שיחקתי בארצות שונות, שאיחדו אותנו, הכל היה השוואות.בשבילנו זה היה מאוד לא נוח.לא יכולים להשוות את את הקריירה שלהם לשלי.אבל זו הייתה חוויה גדולה היינו שלושה אחיות וחלקנו תפקיד ראשי".

אבל את ומריו יצאתם הכי הרבה (הכוונה בנובלה..)
"בזה הייתה התערבות של המכירה בן לאומית, אנחנו היינו הכי מוכרים, האחרים לא כל כך.זה גירה את התקשורת לצור מריבות".

מעולם לא היו מריבות בניכם
"אני לא אדם המאמין במריבות.למרות שאני חזקה אני לא אוהבת את המריבות.אני הרבה זמן בעסק הזה ויודעת איך זה הולך העניין.אני מודה שלא יצרנו בנינו חברות גדולה, רק היינו שותפים לעבודה.אבל אני לא אוהבת רכילויות ומריבות.עם מריו סימרו יש לי חברות טובה כמו גם עם לורנה מריטאנו (דינורה)".

זה נכון שלמריו סימרו יש אופי רע
"לא, הוא מאוד שמרני.הוא לא אוהב שמסתכלים עליו, שישאלו אותו דברים ושיערבו בחייו.הוא ברגעים החופשיים היה המתרחק מאיתנו ובורח עם הכלב שלו לקרוא איזה ספר".

היו שמועות כשמתי שהיו לנטליה סנטיגרד ומריו סימרו בעיות נישואין, זה היה באשמתך..
"אני יודעת שלפני 3 שנים הם היו פרודים, אבל אני אפילו לא הכרתי אותם באותה תקופה.אני יודעת שנטליה אמרה באיזשהי תוכנית שהוא היכה אותה".

אז לא היה רומן ביניכם
"אני חולה עליו והוא אוהב אותי מאוד, אבל אני לא אישה שתהרוס בית.אדם יכול להתאהב בגבר נשוי, יש גברים נשואים שאני אומרת:"ואו, הוא מרתק אותי", אבל משם להגיע להידחף באמצע, לעולם לא.
נטליה היא אישה יפה ואדם טוב".

"הגברים לא מתקרבים אליי"

נודע לנו שהוריך התגרשו לפני שנה וחצי, איך זה השפיע עליך
"אני הייתי הראשונה לדעת.אחיי מעולם לא הסכימו לכך ואני כן.אדם צריך להיות מאושר וזה לא בריא להיות בקשר בגלל הילדים.עכשיו כולנו חיים במיאמי חוץ מאמי החיה בקולומביה.כמובן שאני בקרוב אעבור למקסיקו בשביל הנובלה החדשה שלי עם טלמונדו, אשר נקראת "גורלות מוצלבים".נובלה אשר הייתה לה כבר גירסא קודמת מצליחה מאוד בצ`ילה ובה השותף שלי יהיה גבריאל פוראס".

איך את רואה את עצמך בעוד כמה שנים
"שיש לי חיים רגילים, מתחתנת ויש לי ילדים לצד בעל טוב האוהב ומכבד אותי, וללא ספק עובדת בקולנוע.עכשיו אני לבד.הגברים לא מתקרבים אליי, הם מפחדים ממני.בדיסקוטקים הם מסתכלים עליי בחיבה, אבל מתוך ביישנות לא מזמינים אותי לרקוד".  
~ צפייה מהנה ~