בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

The - Spot

 
   פניות למנהל האתר    פורום - כללי    פורום - כסף ברשת    פורום - בדיחות + תמונות    פורום - ספורט    פורום - סרטים, סדרות וסרטונים
 
    דף בית
    קישורים
    תמונות - נופים וטבע
    תמונות - בעלי חיים
    תמונות - שחקני כדורגל
    תמונות - שחקני כדורסל
    בדיחות
    מילון אקורדים
    סרטונים - לימוד גיטרה
    כדורגל - סרטונים
    כדורסל - סרטונים
    טניס - סרטונים
    סרטונים מצחיקים - חתולים
    סרטונים מצחיקים - כלבים
    סרטונים מצחיקים - כללי
    מופעי סטנד- אפ לצפייה ישירה
    סרטים לצפייה ישירה עם תרגום - 1
    סרטים לצפייה ישירה עם תרגום - 2
    סדרות ישראליות לצפייה ישירה - 1
    סדרות ישראליות לצפייה ישירה - 2
    סדרות לצפייה ישירה עם תרגום - 1
    סדרות לצפייה ישירה עם תרגום - 2

הודעה חשובה מצוות האתר!
נפתח אתר חדש בשם d-spot אתר זה הוא האתר המחודש של the-spot.
הוא רק בתהליכי בנייה אבל הוא עומד להיות חדש מעודכן וטוב יותר מזה:
http://www.2all.co.il/web/Sites5/d_spot/


סדרות ישראליות לצפייה ישירה:

לאתר נוספה עוד קטגוריה: צפייה ישירה בסדרות ישראליות ללא תשלום. עד סוף החודש יהיה אפשר לצפות ביותר מ - 6 סדרות ישראליות. אם יש לכם הצעות לסדרות חדשות שיהיה אפשר לשים באתר. כתבו לנו דבף פניות למנהל האתר ואנחנו לענה בהקדם האפשרי...

סרטים לצפייה ישירה:

באתר נוספה קטגוריה חדשה! סרטים לצפייה ישירה (ללא הורדה) עם תרגום לעברית בחינם! עד סוף החודש יהיו בקטגוריה יותר מ - 60 סרטים! אם יש לכם רעיונות או בקשות לסרטים, כתבו לנו בפניות למנהל האתר ואני ישתדל לענות לבקשתכם. זוהי בלי ספק הקטגוריה הטובה ביותר באתר שלנו עד כו! שווה בדיקה...


סדרות באנגלית לצפייה ישירה עם תרגום:
בקטגוריה זו תמצאו עד סוף החודש לפחות 5 סדרות שונות באנגלית עם תרגום לצפייה ישירה. לכל סדרה תהיה לפחות 30 פרקים. אם יש לכם הצעות או בקשות לסדרות שנשים באתר, צרו קשר עם צוות האתר ודווחו לנו על כך דרך דף "פניות למנהל האתר".

פורומים
הפורומים נועדו בכדי להגיב על כל מה שיש באתר. חשוב להדגיש שלכל פורום יש נושא ורצוי לדבר בו עליו ולא על נושאים אחרים. אם סתם רוצים לדבר בלי להגיב לשום נושא יש לכתוב בפורום הכללי.


פניות למנהל האתר
:
בדף הפניות למנהל האתר יהיה ניתן ליצור קשר עם מנהל האתר ולכתוב לו כל מה שאתם רוצים כולל: הצעות חדשות לאתר וכ'ו. את ההודעות שאתם כותבים אף אחד מלבדכם לא יכול לראות, כך שפרטיותכם נשמרת.
חשוב להדגיש שכל הצעה (בעיקר לשיפור האתר) שתתקבל, תישקל ברצינות רבה.

סקרים:
חשוב לציין שההשתתפות בסקרים רצויה מאוד וחיונית לאתר, כלומר: הקטגוריה המנצחת על פי הסקר היא הקטגוריה שאותה מנהל האתר יקדם בזמן הקרוב ולכן חשוב מאוד להשתתף בסקרים על מנת לשפר את האתר על פי דעת הגולשים.
 
כסף ברשת:
כדי מאוד להציץ בדף של כסף ברשת. הדף מסביר בדיוק איך להישג כסף אמיתי באתר ששמו NeoBux. בדף זה מפורט שלב אחר שלב איך נרשמים ואיך משיגים את הכסף. אם משהו עדיין לא רשום שם, אל דאגה הוא עוד יופיע במהשך.
במידה ויש משהו לא ברור נא לפנות אל מנהל האתר בדף פניות למנהל האתר או לפורום "כסף ברשת" ולא להתבייש לשאול אותו כל שאלה לעולה לכם בראש.

 

נכנסתם? אהבתם? ספרו לחבריכם...