בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
גולשים באתר - שיווק באינטנרט
 
    דף הבית טלנובלות 2008
    פורום ה-טלנובלות
    צור קשר
   
    ^^כל הטלנובלות^^
    הבגידה
    הנסיכה
    LaLola
    היפה והחיה-חדש!!
    תן שם לדף
    כמעט מלאכים
    משפחת פיירו
    יפה היא לא
   
    שחקנים
    שחקניות
   
    מפעל הזמנות ס.ז
    ההזמנות
   
    סירטונים
    ספויילרים
    ספיישלים
    רקעים
    אלבומי תמונות
    פאזלים
    כמה פרקים יש?!
    הידעת?!
   
    שירים להורדה
    פרקים להורדה
    הסבר להורדות
   
    לוח שידורים
    ימי הולדת
    עיתונים
    המילים של השירים
    חדשות-חמות!!
    לינקים
    שערי גליון של ויוה
    לומדים ספרדית
    פרקים אחרונים של טלנובלות
    פרסומות
    ראיונות וכתבות
    גרפיקה
    עיתון ויוה פלוס-חדש!!
יפה היא לא
לטי(המכוערת)אחרי המהפך 
העלילה:
לטיסיה היא בחורה חמודה, ביישנתי, רומנטיקנית ומאוד אינטילגנטית, אבל נורא מכוערת
הוריה, אראסמו וחולייטה, נאבקו רבות כדי להעניק לה השכלה, והיא סיימה בהצטיינות תואר בכלכלה. חברה הטוב ביותר הוא תומס, שאיתו היא חולקת רגעי שמחה ועצב. הוא חכם בדיוק כמוה וגם מכוער בדיוק כמוה.

לטיסיה איננה רואה את הכיעור שלה בתור מכשול ויוצאת מיד בחיפוש אחר עבודה, אבל היא מגלה שיכולותיה אינן מספיקות. בכל חברה בה היא מגישה מועמדות לתפקיד מנהלי, היא נדחת בגלל מראה החיצוני. בכל מקרה, עבודה היא עבודה, והיא מסכימה לעבוד בתור מזכירה ב"קונספטוס", חברת הייצור החשובה במדינה, אשר נוסדה ע"י דון הומברטו מנדיולה וחוליאן ויארואל. כעת כשדון הומברטו פורש לגמלאות, בנו פרננדו ואריאל ויארואל, בנו של השותף שלו, מתחרים על נשיאות החברה. פרננדו מוביל בקול אחד, שניתן לו לו ע"י מרסיה, בעלת מניות בחברה ובת זוגו. אריאל, אחיה החכם והיהיר של מרסיה, רק מחכה שפרננדו ייכשל כדי לקחת לו את תפקידו.

היריבה של לטיסיה על תפקיד מזכירתו של פרננדו היא אליסיה פריירה, אישה מאוד אטרקטיבית ומאוד שטחית בלי שום יכולות או נסיון. היא גם חברתה הטובה ביותר של מרסיה, והיא רוצה שחברתה תפקח עין על בן זוגה הבוגדני. פרננדו לא נותן למרסיה להשפיע עליו, ובוחר בלטיסיה, שהיא המועמדת הטובה ביותר.. אבל גם מכוערת. מרסיה מנצלת את העניין כתירוץ לשכור גם את אליסיה לעבודה. בסופו של דבר, שתיהן נשארות. אליסיה בתור פקידת קבלה שמקבלת משכורת פי 3 מלטי, וזו מקבלת חדר קטנטנן בתור משרדו של פרננדו ושם היא אחראית על המחשב, טלפונים וכו. אך בעיקר על לוח הזמנים שלו וענייניו הפרטיים.

בגלל שפרננדו התעקש שלטי תישאר ועמד על כך בפני כולם, גרם למרסיה ואליסיה להפוך לאויבות הגדולות שלה. אבלצרותיה של לטי ב"קונספטוס" רק מתחילות: בעיותיה הכספיות של החברה החריפו וההאשמות נגד פרננדו ולטי עצמה רק גברו. ורק להוסיף לצרותיה, לטי מתאהבת בפרננדו, אבל איך הוא יכול להתעניין בבחורה כ"כ מכוערת? בכל מקרה, החכמה והעבודה הקשה של לטי יעלו תוצאות חיוביות. יש כמה הפתעות בדרך וגם שינוי של ברווזון מכוער לברבור יפיפיה...
 
-תמונות- 
 
 
 
 
 
    
     
     
     
 
 
   
 
    
 
    

                                                           ^^טלנובלות 2008-האתר הגדול לטלנובלות^^