בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 
 
 
 
    דף הבית
    בן 10
    יוגי הו GX
    קיד פאדל
    קוד ליוקו
    טיטוף
    סדריק
    קובי קובי
    נערי שאולין
    חייזר מחמד
    רובוטבוי
    הדג שלי שטן
 
 
סדריק
סדריק הוא ילד מקסים ושובב עם לב רחב. ההורים של סדריק לא ממש מבינים אותו,
והיחיד שמקשיב לבעיות שלו הוא סבא שלו,
בעיות של ילד בן 8: החברים בבית ספר, המורים, הציונים, הילדה שהוא אוהב וכו`.
 
 
 
עונה 1

פרק 1- אין כמו בית ספר/אני רוצה להתחתן
סדריק רוצה להציע לצ'ן נישואין ולפי עצת אביו וסבו מחליט לתת לה מתנה. הוא נותן לה את הווקמן שלו, אבל היא ממשיכה לא לשים לב אליו ולא שומעת את הצעת הנישואין שלו. כריסטיאן מציע לסדריק להקליט את הצעת הנישואין על קלטת, ולתת לצ'ן לשמוע אותה בווקמן. לרוע מזלו של סדריק, צ'ן שומעת קטע בקלטת בו הוא צועק על פרה, וחושבת שהוא מתכוון אליה.

פרק 2- אבן בנעל/טיבריוס נגד קליגולה
סדריק רוצה להציע לצ'ן נישואין, אבל בכל פעם שהוא מנסה לומר לה משהו על זה, הוא מסתבך במריבה עם אחרים. לבסוף, הוא וצ'ן נופלים לתוך תעלה בדרך עפר. צ'ן הנזעמת הולכת עם ניקולס, ומודיעה לסדריק שאינה רוצה לראות אותו עוד. סדריק חוזר הביתה, שם הוא מדבר עם סבא, כשברקע אמא ואבא רבים. סבא מספר לסדריק את סיפור חייו, על חייו עם סבתא. הסיפור מפייס בין אימא לאבא, אך סדריק מבין אותו באופן מילולי בלבד.

פרק 3- מסיבת הריקודים/התספורת
סדריק מזמין את צ'ן ללכת איתו למסיבת ריקודים בבית הספר. אמה של צ'ן מודיעה שאינה יכולה ללוות את הילדים, ומאחר שאימא ואבא אינם מוכנים לעשות זאת, סבא מתנדב לתפקיד. סבא נתקל בסב אחר שגויס לתפקיד המלווה, ויחד הם מצליחים בתחבולה המאפשרת להם להוציא את נכדיהם ולקחתם משם. סדריק מחליט לנצל את המסיבה כדי לומר לצ'ן שהוא אוהב אותה. אולם למרות שהוא אומר את דבריו, איש במסיבה אינו בטוח מי אמר זאת למי, והוא מחמיץ הזדמנות נוספת.

פרק 4- תמונה עם צ'אן/עוזרים לצ'אן
סדריק מחליט שהוא צריך תמונה משותפת עם צ'ן, כמזכרת. הוא מנסה לגרום לצלם שבבית הספר לעשות זאת, אך לשווא. לבסוף, סדריק וצ'ן מצטלמים יחד בתא צילום המופעל במטבעות, ושניהם מרוצים מהתמונות.
צ'ן מספרת לסדריק שאיבדה סיכה חשובה. סדריק וכריסטיאן נחלצים לעזרה. וסדריק וכריסטיאן מחויבים למצוא את הסיכה עתה. כריסטיאן מביא את גלאי המתכת של אחיו. סדריק מטפס על עץ ורואה את הסיכה, אך כשהוא בדרכו אליה מגיע האווז מהאגם ולוקח אותה. סדריק מתגרה בו כדי שכריסטיאן ייקח את הסיכה, אך מחליק והאווז עושה בו שפטים. צ'ן מגיעה למקום.

פרק 5- זה רק ספורט/הטייס
עקב ויכוח עם ניקולס, סדריק מנסה את ידו בספורט. לאחר ניסיונותיו בריצה ופינג פונג, הוא מנסה ג'ודו ומגלה שזה מתאים לו מאוד. אך כשמועדונו מתחרה במועדונה של צ'ן, סדריק מפסיד בכוונה בקרב נגדה ופורש מהתחרות. סדריק חולם על קריירה כטייס.

פרק 6- אני שונא/אבא שלי אסטרונאוט
סדריק מקנא בניקולס בגלל עושרו, ושונא אותו בגלל יהירותו וניסיונותיו למשוך את תשומת לבה של צ'ן. בכל פעם שניקולס נפגש עם צ'ן, סדריק מחבל בפגישה. למרות שצ'ן כועסת עליו, סדריק בטוח שהיא אוהבת אותו בסתר. סדריק נזכר בפעם שהכיר את כריסטיאן. זה היה ביומו הראשון בבי"ס וכריסטיאן סיפר לו שאביו סוכן חשאי. סדריק, שהתבייש בכך שאביו מוכר שטיחים, סיפר לו כי אביו אסטרונאוט. כריסטיאן התלהב וביקש לפגוש אותו. לבסוף, כריסטיאן מגלה לסדריק שאביו אינו באמת סוכן חשאי, ושהוא בדה זאת רק משום שהאב אינו גר עמו והוא המציא לו עבודה שמרחיקה אותו תמיד מהבית. אך כשהשניים מגיעים הביתה מחכה להם הפתעה- אבא בחליפת חלל.

פרק 7- אני לא אוהב חופשות / סטייל
ההורים של סדריק יוצאים לנופש. סדריק לא רוצה לצאת אתם, כדי שיוכל להישאר יחד עם צ'ן בעיר. לאחר שההורים נוסעים, סדריק מגלה שגם צ'ן נסעה לנופש ומתחרט. כריסטיאן מתכנן מזימה שתגרום להורים של סדריק לחזור מהחופשה כמעט מיד. ניקולס מגיע לבי"ס שזוף, והבנות מתפעלות ממראהו. סדריק מנסה גם הוא למשוך תשומת לב.

פרק 8- הסחיטה / קשה להיות אמן
סדריק אינו מצליח בלימודים בבית הספר. כשהוא מביא הביתה תעודה גרועה במיוחד, הוריו נקראים לשיחה עם מורתו, גברת נלי, ועם פסיכולוג בית הספר, מר ג'ררד. השיחה אינה עולה יפה, ורוברט מתרגז כשהפסיכולוג רומז שהסיבה לאי השקעתו של סדריק בלימודים יכולה להיות בגלל הורים אלימים. לבסוף, סבא נרתם למשימה ומוצא את הפתרון. סדריק רואה שניקולס מצייר את צ'ן בגן. הוא מקנא בו ומחליט להיות אמן. הוא יוצר בבית פסל של צ'ן, למרות שהכול מייעצים לו לקנות לה בונבוניירה במקום זה. הוא מזמין את צ'ן לראות את הפסל. צ'ן אינה מעבירה ביקורת טובה על הפסל, אך לוקחת אותו עמה, דבר שסדריק מקבל כחיזוק לעבודתו.

פרק 9- אני לא מקנאה בו/הדודנית יולנדה
צ'ן כועסת על כך שסדריק מקנא כל הזמן בבנים שמדברים אתה. סדריק מודיע לצ'ן שהחליט להפסיק לקנא ומתחיל להתנהג יפה יותר כלפי כולם וכלפי ניקולס בפרט. אך הדבר עולה לו בשליטה עצמית מאומצת. דודניתו של סדריק מצד אביו, יולנדה, באה להתארח. לרוע מזלו של סדריק, יולנדה היא ילדה חכמה וספורטיבית. הוא קובע אתה סדרת תחרויות בניסיון להשפיל אותה כך שתרצה לחזור לביתה, אך היא מנצחת אותו בכל דבר. לבסוף ניקולס הוא זה שמוצא פתרון.

פרק 10- חולה אהבה/סבא מכין ארוחה
סדריק מנסה להסביר לכריסטיאן על אהבתו לצ'ן ועל התקופה בה שכב במיטה, חולה מרוב אהבה. למעשה, סדריק נמצא במיטה בעיקר כדי שצ'ן תבוא לביתו להביא לו שיעורי בית שהחסיר בבית הספר. הוא ממתין וממתין, אך זוכה להפתעה לא נעימה בדמות ניקולס, שבא להביא לו את השיעורים. לבסוף, לאחר שהוא מאבד תקווה, צ'ן אכן מגיעה.
סבא של סדריק נקלע לוויכוח עם אבא בקשר לאיכות האוכל שאימא מכינה. סבא אומר שהוא מעדיף להכין את האוכל בעצמו. אך כשהוא מגלה כמה עבודה נחוצה, הוא מזמין אוכל מקייטרינג.

פרק 11- המפרנס/חייבים להתגלגל
אביו של סדריק מפוטר מהעבודה. סדריק שומע מסבו שכשהוא היה קטן הוא נאלץ לעבוד ולעזור למשפחתו להתפרנס. סדריק מחליט שגם הוא יעזור למשפחה. ניקולס משוויץ עם הסקייט בורד שלו בפני הבנות וסדריק כמובן חייב להשיג סקייט בורד משלו.

פרק 12- אני רוצה סוס/סבא בורח מהבית
לניקולס יש סוס והוא מלמד את צ'ן לרכב. סדריק כמובן מקנא וחייב להשיג סוס. אביו מחליט ללמד אותו לקח. סבא ואבא של סדריק רבים וסבא בורח מהבית.

פרק 13- אהבה כואבת/הצביעו לסדריק
סדריק מוכיח את אהבתו לצ'ן שוב ושוב ובדרך נפצע ומתמודד עם מצבים מביכים. בכיתה של סדריק בוחרים את נציג הכיתה. סדריק וניקולס מנהלים מאבק עיקש שהופך למריבה אחת גדולה. בסופו של דבר נבחרת המורה.

פרק 14- נערונת, האם תואילי לרקוד/מפסידן גרוע
סדריק מוזמן למסיבת תחפושות באחוזה של ניקולס. הוא מגיע באיחור ונשארת לו רק תחפושת של ילדה. הוא מרגיש מגוחך ומושפל אך צ'ן עוזרת לו. סדריק מגלה שהוא בדיוק כמו סבא שלו חסר רוח ספורטיבית כזה שלא יודע להפסיד בכבוד.

פרק 15- ילדה חדשה בכיתה/אשה עדינה
סדריק נזכר ביום שצ'ן הגיעה לכיתה, והמורה נלי ביקשה ממנו שיעזור לצ'ן ללמוד אנגלית, אבל הוא לא התייחס אליה יפה וגרם לה לבכות. המצב השתנה אחרי שסבא נתן לו עצה. סדריק חושב שהוא צריך להגן על צ'ן על כל צעד ושעל שהיא עושה אבל הוא רק מרגיז אותה וגורם למהומה.

פרק 16- מגיע לי שכר על העבודה שלי/השוויצר
ניקולס מביא לצ'ן מתנה מחוץ לארץ וצ'ן מודה לו בנשיקה. סדריק המיואש מחליט שגם הוא חייב לתת לה מתנה אך אין לו מספיק כסף לקנות את השרשרת שבחר בשבילה. סדריק לא יודע איך להתחיל לדבר עם צ'ן. הוא מנסה לגרום לה להבחין בו בעזרת כשרונותיו בכדורגל ובג'ודו, אבל בסוף מצליח לדבר איתה אחרי שהיתה לה תאונה והוא בא לבקר אותה.

פרק 17- הכל בראש שלך/הטבעת
סדריק שואל שאלות על הזדקנות וסבא, שמבין אותו הכי טוב, עונה לו מנסיונו.

פרק 18-הוכחה לאהבה/לא עניין גדול
סדריק מנסה להוכיח את אהבתו לצ'ן ומציע לה תפוח מהעץ, אך הפרה בסי מקלקלת לו את התכניות. בסוף הוא מצליח לקבל מצ'ן הוכחה לאהבתה.

פרק 19- מח וכח/חג מולד שמח
המורה נלי מתלוננת שסדריק לא לומד ואמא שולחת אותו לחדרו. סבא מאיר את עיניו ועוזר לו למצוא סיבה ללמוד. המורה נלי מרוצה מאד.

פרק 20- הטלוויזיה שלנו/קח את זה בקלות סבא
הטלוויזיה בבית של סדריק מתקלקלת וכולם מגלים כמה הם זקוקים לה.

פרק 21- כריסטיאן מתאהב/חייבים להתגלגל 2
כריסטיאן מאוהב בקפריס. הוא די אומלל ולא יודע מה לעשות עם עצמו. סדריק נותן לו כל מיני
עצות מתוך ניסיונו העשיר אך רק מוסיף על סבלו.

פרק 22- שגעון הסרטים/מכתבי אהבה
סדריק מעז להזמין את צ'ן בפעם הראשונה לסרט ומאוד מאוד מתרגש.

פרק 23- סבא מרגל אחרי/חפש את המטמון
סבא עוקב אחרי סדריק וצ'ן לבדוק שהכל בסדר איתם. סדריק, שבדיוק עמד להצהיר על אהבתו,
כועס ומחליט להתנקם בסבא ולעקוב גם אחריו.

פרק 24- סבא ברוגז/ידידנו הטובים בעלי החיים
כשסבא כועס הוא שותק בזעף וסדריק לא יודע איך להסתדר עם זה. אמא מספרת לו מה סבתא מתילדה היתה עושה וסדריק לומד משהו ממנה.

פרק 25- אוח, קשה להיות בן 8/מאבק מעמדות
סדריק מנסה למצוא דרכים להעלים את התעודה שלו מההורים שלו.

פרק 26- להיות מישהו/המסיבה שלי
סדריק לומד מסבא שלו שכדי להיות "מישהו" צריך פשוט לחיות את החיים.
עונה 2

פרק 27- מה ישמח את סבא / המתקן
לאחר ויכוחים תמידיים על הערוץ בו יצפו, מחליטים אבא, אימא וסדריק לקנות לסבא טלוויזיה משלו. הבעיה היא שסבא רואה זאת כסימן שהם רוצים להיפטר ממנו ועושה "ברוגז". סדריק מחליט לפתור את המצב. כשסדריק מגלה שצ'ן עצובה כי הווקמן שלה התקלקל, הוא מציע לה לתקן אותו. הבעיה היחידה היא שהוא לא יודע כיצד לעשות זאת. לאחר מאמצים סדריק נזכר שיש לו ווקמן זהה לזה של צ'ן, ונותן לה את הווקמן התקין שלו במקום הווקמן המקולקל שלה. צ'ן, שמאמינה שסדריק תיקן את הווקמן שלה, מאושרת.

פרק 28- קורקינט האהבה / אל תשכח לצחצח
סדריק מעמיד פנים שאינו יודע לרכב על קורקינט כדי לזכות באהבתה של צ'ן. הוא מקווה שצ'ן תרחם עליו ותלמד אותו לרכב על קורקינט. הוא משתמש לשם כך בקורקינט של ניקולס, ותכניתו משתבשת.
אימא מתלוננת שסדריק אינו מצחצח שיניים, וסבא מסביר לו על התוצאות הקשות שהדבר עלול לגרום להן.

פרק 29- החטיפה / המרוץ הגדול
כריסטיאן רואה את צ'ן נעלמת לאחר שמכונית חשודה עצרה לידה. הוא מודיע על כך לסדריק והם מגיעים למסקנה שנחטפה. למעשה, "החוטף" הוא דודה של צ'ן, שמארגן לכיתה פסטיבל לקראת ראש השנה הסיני, בהשתתפות צ'ן.
סדריק מנסה לגלות עניין בתחביביה של צ'ן, על פי עצתו של סבא. הוא מגלה שכריסטיאן מצליח בכך מאוד, ומצליח למשוך את תשומת לבה של קפריס, בה הוא מאוהב. סדריק מנסה לבלות עם צ'ן בחזרות בכינור, אך אינו מצליח. אולם מאמציו זוכים לתגמול כשצ'ן מזמינה אותו לקונצרט כינורות בקונסרבטוריון.

פרק 30- בדיוק כמו בטלויזיה / נדודי שינה
סדריק מנסה לעורר את קנאתה של צ'ן בכך שהוא מתקרב לילדה אחרת בביה"ס. אולם עד מהרה הוא מגלה פגמים בתכנית, כשהוא רואה שניקולס הולך ומתקרב לצ'ן. אבא מתעצבן בגלל שסבא וסדריק מפריעים לו ולאימא לצפות בטלוויזיה, קמים בלילה ועושים רעש. המריבה מגיעה לידי פיצוץ בין אבא וסבא.

פרק 31- הילד החדש / מותק של עכבר
תלמיד מחו"ל מגיע לשבוע לכיתה במסגרת חילופי תלמידים. צ'ן מארחת בביתה את התלמיד החדש, הארי מסקוטלנד, וסדריק מקנא. סבא מספר לו כיצד הצליח לתפוס את סבתא למרות כל מחזריה. סדריק מנסה את השיטות של סבא ונכשל, ובסופו של דבר מגלה שלא היה צריך לעשות דבר.
צ'ן מבקשת מסדריק לשמור על העכברה של בת דודתה ליום אחד. העכברה חומקת מסדריק, וכשאמו של סדריק רואה אותה היא נבהלת. האם מבקשת מאבא של סדריק למצוא דרך להיפטר מעכברים בבית, ואביו של סדריק מביא לבית חתול. כשצ'ן באה לקבל את העכברה שלה בחזרה, סדריק עדיין אינו יודע היכן היא נמצאת, ומשיג עכבר אחר כדי לתת לצ'ן. אבל הוא אינו יודע שהעכבר שהשיג הוא זכר...

פרק 32- כוכב הבלט / המכתב הגורלי
סדריק מגלה שצ'ן רוקדת בלט ועומדת להשתתף בהופעה. אבל הבן היחיד שמתנדב להופיע איתה הוא ניקולס. סדריק מבקש מיד להיבחן להופעה, אבל המבחן שלו משתבש והוא לא נבחר למופע. כשהמופע מתקיים מגלה סדריק שדווקא כריסטיאן הוא הבן שמופיע ביחד עם צ'ן. בתחילה הוא כועס, אבל סבא מרגיע אותו כך שהוא מרוצה.
סדריק שולח מכתב אהבה לצ'ן, אך מיד לאחר מכן רב איתה. סבא אומר לסדריק שתהיה זאת טעות לשלוח לה מכתב בנסיבות האלו, וסדריק מנסה נואשות להשיג את המכתב בחזרה מתיבת הדואר. כל מאמציו עולים בתוהו, אבל הוא מגלה שצ'ן מתייחסת למכתב בצורה חיובית דווקא.

פרק 33- סדריק המדוכדך/טיול כיתתי
סדריק מנסה לגרום לצ'ן להתאהב בו בכך שהוא מפחיד אותה, על פי המלצתו של כריסטיאן. אולם סדריק משיג תוצאה הפוכה וחוזר הביתה מאוכזב. לאחר שסבא מסרב לדבר איתו, סדריק מחליט לקחת את צ'ן לקולנוע ולהתפייס.
סדריק יוצא לטיול כיתתי בן יומיים. בהתחלה הוא מסרב לצאת, אך לאחר שהוא מבין שגם צ'ן תהיה בטיול אין לעצור בעדו. אולם לאחר שהוא מגיע למקום, מגלה סדריק שצ'ן חולה ולא תגיע. סדריק גורם לבהלה ומסולק מהמחנה. בדרך הביתה רואה סדריק את צ'ן חולפת במכונית לעבר המחנה, ומתעקש לחזור.

פרק 34- נשים עובדות/כולם מפריעים לסדריק
אימא של סדריק רוצה להפסיק להיות עקרת בית ולהתחיל לעבוד. סבא מתנגד לכך נמרצות, וגורם גם לסדריק לרגשות שוביניסטיים כלפי צ'ן.
סדריק מנסה להצהיר על אהבתו בפני צ'ן, אבל בכל פעם שהוא מנסה צץ משהו שמפריע לו.

פרק 35- הכפכפים הישנים / הגירושין
סדריק וההורים קונים לסבא כפכפים חדשים, כדי שיפסיק ללכת בכפכפים הישנים שלו, שחורקים כל הזמן. סבא נפגע מהמתנה ועוזב את הבית. מסתבר שסבא היה קשור מאוד לכפכפים הישנים שלו, שהיו המתנה האחרונה שקיבל מאשתו המנוחה. סדריק מצליח להציל את הכפכפים הישנים של סבא ברגע האחרון ממשאית האשפה.
סדריק מקנא בתלמיד שזוכה להתחשבות מיוחדת בבית הספר כי הוריו מתגרשים, ולכן מפיץ שמועה שגם הוריו מתגרשים. אולם לאחר מכן צצים בסדריק חשדות שהוריו באמת עומדים להתגרש, ואיש אינו מאמין לחששותיו האמיתיים.

פרק 36- עוברים דירה / בוקרים ואינדיאנים
בגלל שיחת טלפון מחברת הובלה, סדריק בטוח שהמשפחה עומדת לעבור דירה, והקץ עומד לבוא על יחסיו עם צ'ן. הוא מצליח להדביק בדאגתו גם את סבא, שמאשים את אימא ואבא בכך שהם מוליכים אותו שולל. למעשה, ההורים מתכוונים רק לפנות את עליית הגג, ומסבירים על כך לסדריק וסבא הנבוכים.
הכיתה עורכת מסיבת תחפושות נוסח המערב הפרוע. סדריק מספר על המסיבה מאוחר מדי לאמו, והיא מכינה לו תחפושת אינדיאני מאולתרת. סדריק בקושי מסכים לבוא למסיבה, אבל לאחר שהוא כבר מגיע, הוא הופך למסמר הערב, בזכות הריקוד האינדיאני הסוער בו הוא פוצח לאחר שהוא נוגס בטעות בפלפל אדום חריף.

פרק 37- האגרטל הכתום/עבודה של גבר
סדריק מנסה להעלים מאביו את התעודה שלו, נתפס בשקר ונענש בכך שלא יוכל לטייל עם צ'ן. הבוס של אבא מגיע לביקור. הבוס נתן בעבר לאבא אגרטל גדול וכתום, אך אמא השליכה אותו לפח. כעת אבא רוצה שסדריק ישקר לבוס ויגיד שהוא שבר את האגרטל.
סדריק מראה חוסר רצון לעזור בעבודות שהוא רואה כ"נשיות", בעיקר בישול וניקיון. אימא מספרת לסדריק עד כמה אביו עוזר לה בבית, ועד כמה סבא לא עזר לסבתא בזמנו. הסב חש מבויש, וסדריק מבין עד כמה העזרה חשובה בזוגיות.

פרק 38- שעורי שחייה/התעודה של אבא
סדריק מגלה שצ'ן אינה יודעת לשחות. הוא לא סומך על מר אוליבר, המורה לספורט, שילמד אותה, לכן הוא מנסה לעזור לה ללמוד לשחות, וכמובן רק מפריע.
סדריק מקבל שוב תעודה גרועה ומנסה לגרום להוריו לשכוח את כעסם. אולם כשהמשפחה יושבת לערב העלאת זיכרונות, מגלה סבא שהתעודות של אבא גרועות יותר משל סדריק. סבא נחוש לגרום לסדריק לחשוב שאבא היה תלמיד טוב, כדי שתהיה לו דוגמה להשתפר בלימודים.

פרק 39- שיקוי האהבה / ביקור הדודה הזקנה
סדריק חושב שצ'ן מתרחקת ממנו ומנסה שיטות כדי להחזיר אליו את אהבתה. ראשית הוא מנסה מגדת עתידות, וכשזה נכשל, הוא מנסה שיקוי אהבה.
דודתה של אמה של צ'ן, זקנה בשם צ'ו, מגיעה לביקור. צ'ן מבלה איתה את כל זמנה. סדריק מנסה להרוג שתי ציפורים במכה אחת ולשדך בין סבו הבודד לצ'ו, כך ששני הזוגות יוכלו להיות ביחד כל הזמן. אולם סבא מבהיר לסדריק שכבר לא נותר מקום לאהבה בחייו.

פרק 40- התעודה / שידוך בדואר אלקטרוני
סדריק מנסה דרכים שונות להיפטר מהתעודה הגרועה ביותר שלו עד עתה, אך נכשל בכל פעם, ובסופו של דבר מגיעה התעודה לידי הוריו.
סדריק מקבל את התעודה הטובה ביותר שקיבל עד עתה. הוא מבקש מאבא כמתנה מחשב כדי לשלוח אי-מיילים לצ'ן. אבא מביא מחשב נייד מהעבודה שלו, וסדריק מגייס את כריסטיאן לשלוח אי-מיילים לצ'ן ולקפריס. עקב בלבול מצד כריסטיאן, התכנית משתבשת.

 

פרק 41- התצרף / סיפורי אבות
סדריק משחק במשחק מחשב בחופשה, עד שלאבא נמאס והוא מחליט שעל סדריק להפעיל את מוחו. הוא מביא לסדריק תצרף קשה ואומר שרק אם יסיים את התצרף לבדו יוכל לשחק שוב במשחקי מחשב. סדריק מתעצבן כל כך עד שהוא צועק בטעות גם על צ'ן, ועליו לפייס אותה.
סדריק מקנא בניקולס, שמספר על אבותיו הקדמונים. אימא ואבא מספרים לסדריק על דמויות לא כל כך מרשימות מעברה של המשפחה, וסדריק מתייאש. אולם סבא נחלץ לעזרה, ובראיון לתכנית טלוויזיה מתגלה כגיבור אמיתי.

פרק 42- אהבה והגיינה / יד ביד
צ'ן נעקצת בידי דבורה. סבא מסיר את העוקץ, אבל סדריק בטוח שידיו של סבא לא היו היגייניות ושצ'ן תידבק בטטנוס. הוא עוקב אחריה כל הזמן כדי לגלות תסמינים למחלה. סדריק מתעצבן בגלל שצ'ן נתנה יד לניקולס לאחר קונצרט משותף שלהם. הוא מחליט שגם הוא צריך להחזיק את ידה של צ'ן, ומתחזה לשם כך לפצוע.

פרק 43- מי ברכב מי ברגל / חברים עד הסוף
סדריק מנסה למשוך את תשומת לבה של צ'ן באמצעות מכוניות. אבל ראשית עליו ללמוד לנהוג, והדבר אינו כל כך קל. הוא מנסה מספר פעמים ונכשל, ולבסוף מגלה שצ'ן אוהבת מאוד טיולים רגליים. סדריק נאלץ לצאת למחנה צופים בסוף שבוע, אבל להוט לחזור הביתה כדי שיוכל ללכת לסרט עם צ'ן. הוא ממרר את חיי המורים עד שהם מחליטים לחזור מהמחנה מוקדם.

פרק 44- קשה מאד להפרד/ ארוחה משפחתית
ניקולס מספר לסדריק שצ'ן עומדת להיפרד ממנו. בתחילה, סדריק לא מאמין לניקולס, אך לאחר שהוא רואה מה שנראה לו כהוכחה לדעתו של ניקולס, הוא הופך מדוכא ושבור. אבל צ'ן, שכמובן אינה מתכננת להיפרד מסדריק, אלא מהסקטבורד הישן שלה, מזמינה אותו שוב ושוב לעשות איתה דברים, ומשפרת את מצב רוחו. אימא יוצאת לעבודה במפתיע ומשאירה את אבא להכין את ארוחת הצהריים. אבא, שאין לו מושג על ניהול הבית, קונה יותר מדי מצרכים ואפילו לאחר שעות של עבודה אינו מצליח לבשל דבר, למרבה ההנאה של סבא.

פרק 45- ראש הממשלה בא לביקור/ מי רוצה להזדקן
ראש הממשלה אמור להגיע לביקור בבית הספר. ניקולס צריך לכתוב לו נאום, וסדריק וכריסטיאן מנקים את החצר. כשסדריק מתמרד, נותן לו מר ג'ררד, פסיכולוג בית הספר, לכתוב נאום במקום ניקולס. אבל סדריק מגלה שלא כל כך קל לכתוב נאום לכבוד ראש הממשלה. סדריק זקוק לכסף מסבא כדי ללכת לקולנוע. הוא מלווה אותו לקברה של סבתא, אך גורם לו להתרגז כשהוא מדבר על הקמטים שלו ועל הזיקנה. סבא מנסה להסביר לסדריק על ההזדקנות, אך סדריק אינו מצליח להבין את התהליך. סבא הזועם אומר לאימא ואבא שסדריק טיפש, ובמקום פורצת מריבה. כדי להיפטר מסדריק, שולחים אותו המבוגרים לקולנוע, כך שבסופו של דבר הוא מצליח להשיג את מטרתו.

פרק 46- שיעור בהיסטוריה\ המזל של צ'ן
המורה נלי אומרת להורים של סדריק שעליהם לקחת חלק פעיל יותר בלימודים שלו כדי שציוניו ישתפרו. אבל סבא מחליט שסדריק לומד דברים יותר מדי לא נחוצים, ושהדרך לשפר את ציוניו היא אחרת לגמרי. סדריק מגלה שבכל פעם שצ'ן נמצאת בסביבה, יש לו מזל טוב, שפוסק כשהיא הולכת. אך בסופו של דבר מגלה סדריק שאסור לו לסמוך על המזל בלבד.

פרק 47- מזג חם\ חתולים
סדריק מהרהר במזג החם של צ'ן, ומגלה שגם לאימא שלו יש מזג חם כזה. הוא מגיע למסקנה שהמזג החם של צ'ן אינו בעיה רצינית, בפרט שגם לו יש כזה. סדריק מציל ציפור שנפלה לשלג, ומתחרה בסבא בבניית שובכים. לאחר מכן, סדריק וכריסטיאן מצילים חתלתול ומביאים אותו לסנדקית של סדריק, אוהבת החתולים.

פרק 48- רעיון ממש נהדר/ ההתערבות
לורנס מגיע בדמעות לביתו של סדריק, לאחר שהוריו רבו שוב. אך משום שברח מהבית, ההורים שלו דואגים עד כדי כך שהם שוכחים את הריב. למחרת מנסה סדריק לעשות אותו דבר כדי לגרום להוריו לשכוח את התעודה הגרועה שהוא אמור לקבל. סדריק מתערב עם כריסטיאן שיצליח למכור את כל הכרטיסים שקיבל להגרלת בית הספר. הוא משתמש בשיטות ערמומיות, ואינו מתבייש להפעיל אותן גם על כריסטיאן.

פרק 49- הבטחות צריך לקיים/ להפחיד את צ'ן
סדריק מבטיח לכריסטיאן שלא יריב עם ניקולס במשך שבוע שלם. סדריק מגלה עד מהרה שקשה מאוד לעמוד בהבטחה הזאת, בפרט כשהוא וניקולס עוזרים לצ'ן להכין מסיבה לכיתה. סדריק מנסה להפחיד את צ'ן כדי לגרום לה ליפול בזרועותיו, אך הדבר עולה דווקא בידי ניקולס.

פרק 50- צרות בחורף/צ'ן עוברת דירה
סדריק מבצע תעלולים בחורף, אך בסופו של דבר מרגיז את צ'ן ומצטנן בעת ובעונה אחת. סדריק מזועזע מכך שצ'ן עומדת לעבור דירה. סבא מצליח לנחם אותו, אך צערו של סדריק חולף לאחר שהוא מגלה שביתה החדש של צ'ן נמצא באותו רחוב בו נמצא ביתה הישן.

פרק 51- הצלצול הגואל/לימודים ואהבה
סדריק מסתכסך עם צ'ן והם מפסיקים לדבר. כשסדריק חוזר לביתו, הוא מגלה שגם אימא, אבא וסבא מסוכסכים ואינם מדברים ביניהם. רק התערבותו של סדריק גורמת להם להתחיל לדבר שוב. סבא לוקח מסדריק דוגמא, מתערב בין סדריק לצ'ן ומצליח לגרום להם לדבר שוב. אהבתו של סדריק לצ'ן גורמת לו להתדרדר בלימודים. סבא מספר לו סיפור מילדותו כיצד זלזולו בלימודים גרם לו להיפרד מהילדה שאהב.

פרק 52- אליס/ השיניים של צ'ן
צ'ן נוסעת להרים בזמן החופשה. סדריק בטוח שהחופשה שלו תיהרס, אך אז הוא פוגש באליס, דודניתה של קפריס. בהיעדרה של צ'ן מרגיש סדריק שהוא מתחיל להתאהב באליס. סדריק מגלה שצ'ן תצטרך להרכיב פלטה לשיניים. הוא מתקשה להתמודד עם הרעיון ומנסה דרכים שונות למנוע זאת.


  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה