052-8778609

 
 

 

טיפול זוגי

טיפול זוגי או יעוץ זוגי נועד לתת לזוגות את הכלים לחיים טובים יותר, בריאים יותר, נעימים יותר. לאורך השנים מצטברים בקרב  בני זוג הרבה מאוד משקעים היכולים להעיב על הקשר.זוגות רבים מאוד שהגיעו ליעוץ זוגי ליועץ נישואים או מטפל זוגי מדווחים שהטיפול הזוגי הצליח להסיר מהם  קליפות רבות מאוד שהצטברו עם השחיקה האיטית של השנים הארוכות בזוגיות. ישנם זוגות רבים האומרים לאחר טיפול זוגי שהם לפתע נזכרו שוב מה הייתה הסיבה שהביאה אותם להתאהב האחד בשנייה, ומעבר לשלב ההתאהבות, מה טיבה של הזוגיות שלהם, מה הם אוהבים האחד בשנייה, מעריכים האחד בשנייה, ושהדרך בה הם חושבים ומדברים זוגיות היא כבר לא כמו שהייתה לפני היעוץ ולפני הטיפול.

אפשר לומר שאלה הם זוגות שהחליטו שבמקום להתאמץ ולכבס כביסה מלוכלכת בתוך הבית, הם ילכו למכבסה, שם יסבירו להם איך לא ללכלך בגדים יותר מדי.
בקרב זוגות רבים עדין יש נטיה לשמור על דסקרטיות רבה והם מנסים לפתור את בעיותיהם לבד וזאת למרות הפתיחות בתחום היעוץ הזוגי והטיפול הזוגי לאחרונה.  לכל אלה שחוששים , מתלבטים ולאלה שסוחבים משקעים זמן רב אני מיעץ שהנטיה תהיה לכוון טיפול זוגי אצל יועץ נישואים מוסמך ואפילו לטיפול של פגישה אחת על מנת לבחון את הדברים בעיניים מקצועיות ואוביקטיביות על ידי מטפל זוגי מוסמך שלו שנים רבות של ניסיון מצטבר .
טואול - בניית אתרים באינטרנט