בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 

הכי קול שיש

 
 
    דף הבית
    גוגו
    צור קשר
    הצביעו לנו
    מנועי חיפוש
    תמונות דרגון בול
    סאבלימינל
    מישחקי גמבוי להורדה
    מישחקי פוקימון מזויפים
    מישחקים להורדה
    סרטים
    100 בדיחות
    בחן את עצמך
    קודים לגוקו הקטן
    טפטים לפלפון
    כלום
    מתיחה
    מישפטי מורים
    צלם את הצמך
    מחשבון אהבה
    WWE
    האם אתה קוף
    מפות העולם
    מכוניות
    טרזן ואישתו
    איפו הכדור
    רוח רפאים
    תעתעוי רעיה
    בנות
    דמוית מבוב ספוג
    רקעים להורדה
    איך לצייר את...
    אנימציות בוב ספוג
    טרור בשטרות
    מטאור פוגע בכדור הארץ
    מישחקי ליטר פיטר להורדה
    מזה מעבד?
    קודים לGTA 5
    לבנות מישחק
    רדיו
    קיצורים למקלדת
    אורגמי
    1000 כניסתות
    מכבי חיפה
    פיפא להורדה
    מישחקי NBA להורדה
    GTA 1 2 להורדה
    מישחקי ספורט
    תחרות אתרים שלי
    איש שאני בניתי
    דמויות ליטר פיטר 2
    חיזר מחמד
    מדריך ליטר פיטר 2
    בובספוג הסרט
    הפיג'מות עונה 4
    מיתבקים במעצר
    צעצועי פוקימון
    טפטים ורקעים
    הפיג'מות דמויות
    סיפור סמילי
    מדריך ההישרדות של נד
    בדיחות
    סוגי כלבים
    כסף בובספוג
    טבלת צבעים
    הלעת קבצים
    לבוני אתרים
    גידול ביצים
    חיות
    כדורגל כוכבים

Bat

באט לוחם מחבורת הליטל פייטר ומנהיגה. בעל כוח העטלפים ואחד מהלוחמים החזקים ביותר. הוא הרג את ג'ון וניצח את לואיס ביחד אם דיוויס אבל לואיס נקם כלואיס EX והרג אותו. באט נודע בשמו בזכות עטלפיו שבאים לעזרתו בעת צרה.

Davis
דיוויס הוא גם לוחם חזק מחבורת הליטל פייטר. הוא ובאט ניצחו את לואיס. לאחר שג'ון טילפרט אותו רחוק יחד אם ג'אן הם מצאו קבוצה של לוחמים שגם נלחמים נגד פריזן וכנופייתו. בעזרת דיפ הצליח לנצח את פריזיי. הוא מתמחה באגרופים ובקרב מגע, במיוחד באגרוף האנרגיה הכחול שלו הידוע כמכתו החזקה ביותר.

Jan
'ג'אן היא לוחמת בחבורת ליטל פייטר. היא מאוד חזקה ועוזרת הרבה. בקרב נגד פריזי היא וחבריה הוקפאו, חוץ מדיוויס ואז היא גילתה שיש לה כוח ריפוי שריפא אותה ואת חבריה, אבל היא עדין לא יודעת כיצד הוא בדיוק פועל.

Woody
גם חבר בחבורת הליטל פייטר. לאחר שג'ון טילפרט אותו ואת הנרי הוא פגש את הנזירים שהיו מעוניינים בהשמדתו של פריזן. הנזירים הציעו ללמד אותו את היכולות המיוחדות שלהם והוא הסכים. וודי נהפך ללוחם חזק מאוד לאחר הלימוד. הוא והנרי באו אם צבא שלם של נזירים להילחם נגד צבא האבירים של לואיס.

Henry
הנרי נהג לגור ביער ולהגן על אנשיו מפריזן. כשפגש בחבורת הליטל פייטר שמח לעזור והצטרף אליהם. הקשת שלו חזקה ופוגעת מטווח ארוך.
חליל הקסמים שלו יכול לגרום לאנשים נזק רב תוך כדי ריחוף באוויר.

Monk
הנזירים הם לוחמים חזקים בעלי מיומנויות גבוהות. שונאים את פריזן וכנופייתו ועוזרים לחבורת הליטל פייטר כאשר הם נפגשים. וודי והנרי באים נגד לואיס EX וצבא אביריו עם הנזירים ולוחמים שם קרב עקוב מדם.

 Rudolf

רודולף הסמוראי. הוא עובד ביחד אם ג'ק ואם דניס. כל חייו רצה לנקום בדיפ שהרג את המאסטר האהוב שלו. אולם כשלבסוף ניתנה לו ההזדמנות לא הרג את דיפ, רק הביס אותו ולאחר מכן שיחרר אותו לחופשי.

Danis
דניס הוא השותף של ג'ק ורודולף. הוא חזק ולוחם בבעיטותיו המיוחדות. הנשק החזק ביותר שלו זה כדור האנרגיה הענקי אשר עוקב אחרי היריב,
בו השתמש בקרב נגד פריזי.

Dennis
Jack
ג'ק הוא ידידם הטוב של רודולף ודניס. הוא עוזר להם תמיד. המכות החזקות ביותר שלו הם סלטה באוויר משולבת עם בעיטת אנרגיה וכמובן כדורי האנרגיה שלו.

 Deep

דיפ הרג את המאסטר של רודולף. כשנפגש אם רודולף הם נלחמו קרב קשה ורודולף ניצח אך הניח לדיפ לחיות. זה כנראה ריכך את ליבו הקשה כי הוא בא לעזור לדיוויס לנצח את פריזי ובלעדיו דיוויס לא היה מצליח.

Louis
אחד ממפקדי צבא הרשע הגדולים. הוא הצליח לכלוא חלק מחבורת הליטל פייטר עד שבאט בא לחלץ אותם. הוא חזק מאוד, ואפילו נודע כבלתי מנוצח, אבל באט ודיוויס הצליח לגמור אותו. מה שהם לא ידעו זה על ההתפתחות שלו ללואיס EX... לואיס הוא גם מפקדם של האבירים - לוחמים חזקים מאוד שנמצאים בשליטתו.

LouisEX
לואיס EX חזק בהרבה מלואיס. הוא חזר לנקום יחד אם צבא שלם של אבירים שארגן. אחרי קרב עקוב מדם הוא הורג את באט. הנרי ווודי הרגו אותו מייד לאחר כך והוא מת דקות ספורות לפני שבאט עצמו (שגסס) מת בעצמו. לואיס EX נודע בגל האנרגיה שלו.

Knight
האבירים הם לוחמים חזקים מאוד אשר עומדים לצדו של לואיס. שריונם העבה מגן עליהם מפני פגיעות והם ידועים ביכולת הברקים, אשר הם מסוגלים לטעון בחרבם ולהפעיל כנגד האויב. הם נלחמים בקרב עקוב מדם כנגד הנזירים אשר דיי שווים להם.
 

John
ג'ון והוא אחד ממפקדי הצבא הגדולים של פריזן, וקוסם מוצלח במיוחד. יכול לטלפרט אנשים ממקום למקום בקלות. הוא הצליח להפריד את חבורת הליטל פייטר בכך שטילפרט אותם למקומות שונים אבל הם הצליחו להתאחד בחזרה שוב. באט מצא אותו לבסוף ולאחר קרב קשה הצליח לחסלו.

Freeze
פריזי, לוחם חזק מאוד לצידו של פריזן אשר שולט באומנות הקרח. לדיוויס ג'אן רודולף ושאר החבורה היה מאוד קשה להביסו. הוא נלחם אם חרב הקרח המקפיאה ואם כדורי קרח בלתי מנוצחים ויש לו אפילו טורנדו מאוד קטלני שיכול להגן עליו ממתקפות שונות. לבסוף פריזי הובס על ידי דיפ ודיוויס אבל אף אחד לא ידע שהוא לא באמת נהרג...

 Firen

פיירן הוא אחד מהמפקדים של הצבא של פריזן, עוד לא ידוע עליו כלום בשלב זה כי הלוחמים עדיין לא נתקלו בו.

 Firzen

פריזן המפקד הראשי של צבא הרשע (לא ברור אם פריזן מפקד על גוליאן או ההפך). בכל מקרה המטרה של חבורת הליטל פייטר היא להשמיד אותו בשביל שכל חבורת הרשע שלו תקרוס.

ליטל פייטר 2

 Julian

ג'וליאן הוא ???????? אפילו את שמו אנחנו עוד לא אמורים לדעת אבל זה כל כך ברור. מה שידוע לנו בשלב זה שהוא המפקד הראשי של כל כנופיית הפשע של פריזן.