בניית אתרים בחינם
www.toli.col.li
 
 
סיפור חיי-יש פרק1
כתבות-
כתבה-מופע כ"מ בראיון בלעדי
כתבה-האיש הגבוה בעולם
 
 
חדש
עודכן
בשיפוצים
בבנייה/בקרוב
 
#יש בו שני שירים
 
בקרוב בתפריט-
פרשת שבוע
תחרות השבוע
בדיחת השבוע
חידת השבוע
משחק השבוע
שיר השבוע
פינת עיצובים ענקית
כתבה מפורסמים-05.10.09-1
מופע "כמעט מלאכים" מגיע לארץ! בראיון בלעדי מספרים הכוכבים על ההכנות, החזרות וההפתעות שהוכנו במיוחד למעריצים בישראל
הרגע שכולנו חיכינו לו סוף סוף הגיע! אנחנו לא מתכוונים לחופשת סוכות, אלא להופעות המיוחדות של "כמעט מלאכים" בישראל. למי שעדיין לא יודע, ההופעות יתקיימו ב־7-4 באוקטובר בהיכל נוקיה בתל אביב, במקום שבו מתקיים מדי השנה הפסטיגל. אלא שהפעם, בניגוד לפסטיגל ולמופעים אחרים, הבמה תעוצב בצורה שונה לגמרי - היא תהיה רחבה ולשני צידיה יתווספו שני מסלולים, שעליהם יוכלו הכוכבים להתהלך ולהגיע ממש עד הקהל. הודות לעיצוב החדש יוכלו המלאכים להופיע בכל רחבי האולם כמעט!

 
tipo
 
 
אז מי יגיע אלינו לרגל המופע? כמו שאתם יודעים, המופע לא יכול להתקיים בלי חברי להקת הטינאנג'לס: מאר, טיאגו, חסמין, ראמה וטאצ'ו. כדי שהמופע יהיה יותר מעניין, ההפקה מארגנטינה שולחת עם הטינאנג'לס את הלהקה המתחרה שלה, המאן: סימון, ולריה, מלודי, טפי ונאצ'ו יגיעו גם הם לישראל. בנוסף לשתי הלהקות, חברי המאן הזמינו את ידידם הטוב לוקה להגיע ולהופיע איתם. אורחת נוספת תהיה אמיליה אטיאס (סיילו/פאס), אשר בעקבות הביקוש הגדול של המעריצים והמהומות ברשת, תשתתף גם היא במופע. אמיליה סיפרה לנו על ההתרגשות הגדולה לקראת המופעים בסוכות והדגישה:"ישראל היא מקום שתמיד רציתי לבקר בו, והמופעים הם סיבה מצוינת לבקר ולטייל כאן".
 

tipo
 
 
רק בישראל
למערכת עולמו של דיסני הגיעו מאות מיילים עם אותה שאלה: "מאיזו עונה יהיו השירים במופע?".
אז הנה התשובה: כיוון שהמופע ייחודי לישראל, השירים בו יהיו גם מהעונה הראשונה, גם מהעונה השנייה וחלקם אפילו מהעונה השלישית. בנוסף, ווילי לורנסו, שהוא המפיק המוזיקלי של "כמעט מלאכים", סיפר לנו שהכין שירים מחודשים ומגניבים שיושמעו רק במופע בישראל. ואגב, אם אתם חוששים לפספס משהו אתם יכולים להירגע, כי באולם יהיו המון מסכים רחבים שישדרו את כל מה שיתרחש על הבמה, ומעל הבמה יהיו מאות מסכים קטנים שיציגו אנימציות, קליפים ואפקטים שהוכנו במיוחד למופע בישראל.
 

tipo
 
 
בחודש שעבר נחתו בישראל אאוחניה סוארץ ופאבלו מרטינס. אנחנו ישבנו עם השניים לארוחת צהריים כדי לשמוע מה צפוי לנו במופע ואיך עברו עליהם ההופעות בארגנטינה. מסתבר שהלך להם מצוין: במופע האחרון של הטינאנג'לס בארגנטינה הצליחו המלאכים למכור יותר מרבע מיליון כרטיסים. "אין לך מושג מה הולך להיות במופע בישראל, אתה לא יכול אפילו לדמיין!", סיפרה לנו אאוחניה בהתלהבות ופאבלו הוסיף: "מופע כזה לא עשינו בשום מקום בעולם. הכל מקורי ובלעדי רק לישראל".
 
איך אתם מתכוננים לקראת המופעים בסוכות?
 
אאוחניה: "תראה, בימים אלה אנחנו עורכים בארגנטינה חזרות ועובדים מאוד קשה כדי שהכל ייצא פרפקטו! אחרי המופע בישראל בחודש שעבר אני כבר לא יכולה לחכות לסוכות".
 
איך אתם מתרשמים מהקהל הישראלי?
 
אאוחניה: "מ-ד-ה-י-ם!"
 
פאבלו: "הוא שבה את לבי. הקהל הישראלי יודע לחגוג ולפרגן, הוא פשוט מדהים".
tipo
אופס, פדיחה!
בארגנטינה, כמו במקומות אחרים בעולם, נהוג לאחל למי שעולה לבמה שישבור רגל. כמובן שהכוונה היא לא לשבר אמיתי, אלא פשוט אמרה שמסמלת איחולי הצלחה. מקור הברכה הזו הוא באמונה תפלה, שלפיה אם מאחלים לאדם שיקרה לו דבר רע אז קורה ההפך והוא זוכה למזל. 
גם אתם מאחלים זה לזה לשבור רגל?
אאוחניה: (צוחקת) "לפעמים כשאנחנו ביחד אנחנו מאחלים את זה אחד לשנייה".
"שכחת לציין שאנחנו גם מתאספים במעגל וצועקים אחת, שתיים, שלוש – בהצלחה!", מזכיר לה פאבלו ומוסיף שהוא נוהג לעשות קפיצות וחימומים גופניים לפני העלייה לבמה.
 
קרו לכם פדיחות במופעים בארגנטינה?
אאוחניה:"אני כל הזמן נופלת באמצע המופע. במופע של העונה השנייה היה לנו קטע עם גלגיליות, שבו החלקתי על הפנים ובמשך שבועיים נשארתי עם סימן סגול על הסנטר. זה לא היה נעים".

tipo
*בחסות טיפו*
 
הזכויות לתכנים ולחומרים שמורות למנהלות כריס בלבד !
אלא עם כן צוין אחרת . אין לקחת או להעתיק חומר המקורי לבעלות האתר !
אם בעלות האתר ימצאו אתר שהעתיק ?הן ידווחו ומי שהעתיק יטופל ע"י טואול - טיפו או כול ממשק אחר.
כול הזכויות שמורות ל - Cris.col.li. © 2009 | טואול