בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 
 
 
   פורום מוזיקה לפנויים:)    תוכנות לקבצים דחוסים    הורדות והעלאת קבצים=שירים
 
    דף הבית
    פורום מוזיקה לפנויים:)
    תוכנות מסנג'ר להורדה
    תוכנות לקבצים דחוסים
    sharing /העלאת והורדת שירים
    פייסבוק בעברית
    גלויות וכרטיסי ברכה/ענת והחברים
    תרופות סבתא
    עולם וולט דיסני להדפסה/וצביעה
    משחקי טריויה
    סיפור המזלות
    windowz /ההורדות הכי טובות
    הורדות והעלאת קבצים=שירים
    תן שם לדף

 

מסנג'ר 7.5 בעברית - Messenger 7.5 Hebrew

מסנג'ר 8.1 לייב בעברית - Messenger 8.1 Live

שני המסנגרים הטובים שיש:) 

כל סוגי מסנג'ר להורדה

מסנג'ר לטלפון הנייד

עכשיו זה אפשרי, תמיד רציתם לדבר במסנג'ר עם חברים ולא יכלתם? עכשיו המסנג'ר יכול להיות בטלפון הסלולארי שלכם. להורדה כנסו עכשיו.

להורדת מסנג'ר לסלולארי

מולטי מסנג'ר - MultiMSN 8.0.0812

גרסא חדשה ל-MultiMSN המתאימה למסנג'ר לייב החדש של מייקרוסופט - מסנג'ר 8.0.0812. התוכנה מאפשרת שימוש בשני חשבונות מסנג'ר 8 במקביל.

להורדת מסנג'ר

MultiMSN Download

מסנג'ר 8.1 לייב בעברית - Messenger 8.1 Live

הגרסה החדשה והרשמית של Windows Live Messenger בעברית. בגרסה החדשה ניתן לקחת את ההודעה האישית ותמונת התצוגה שלך איתך לכל מקום, כרטיס אנשי הקשר שודרגו ותפריטים נוספים עודכנו. למידע נוסף על הגרסה כנסו למדור חדשות MSN מסנג'ר. עדכון גרסה אחרון: 8.1.0178 תאריך עדכון: 30.01.07

מסנגר להורדה

Messenger Live Download

מסנג'ר 8.1 לייב באנגלית - Messenger Live 8.1

הגרסה החדשה והרשמית של Windows Live Messenger באנגלית. בגרסה החדשה ניתן לקחת את ההודעה האישית ותמונת התצוגה שלך איתך לכל מקום, כרטיס אנשי הקשר שודרגו ותפריטים נוספים עודכנו. למידע נוסף על הגרסה כנסו למדור חדשות MSN מסנג'ר. עדכון גרסה אחרון: 8.1.0178 תאריך עדכון: 30.01.07

מסנג'ר לייב להורדה

Messenger Download

מסנג'ר 8.5 בטא 2 בעברית - Messenger 8.5 Beta 2

הגרסה העברית למסנג'ר 8.5 שכל כך חיכיתם לה הגיעה!!! הגרסה החדשה והרשמית של Windows Live Messenger. גרסה שונה מקודמותיה בעיקר מבחינה עיצובית ומעוצבת בצורה מתוחכמת בסגנון הויסטה.

מסנג'ר להורדה בעברית

Hebrew Messenger Download

מסנג'ר 9.0 בטא באנגלית - Messenger 9 Beta

הגרסה הרשמית בשפה האנגלית למסנג'ר 9.0 בטא. בגרסה החדשה: אפשרות להתחבר לאותו מסנג'ר ממספר מקומות שונים, חתימה קולית, בחירת סאונד ספציפית לכל איש קשר. פרטים נוספים בכתבה בערוץ מסנג'ר (29.11.07)

מסנגר 9 להורדה

Messenger 9 Download

מסנג'ר 8 לייב בעברית - Messenger 8 Live

הגרסה החדשה והרשמית של Windows Live Messenger. בגרסה החדשה ניתן לשנות את שמם של אנשי הקשר, לשלוח הודעות במצב אופליין, לשתף תיקיות שלמות וחידושים נוספים. למידע נוסף על הגרסה כנסו למדור חדשות MSN מסנג'ר. עדכון גרסה אחרון: 8.0.0812  תאריך עדכון: 27.08.06

מסנג'ר 8 לייב להורדה

Messenger Live 8 Download

מסנג'ר 7.5 בעברית - Messenger 7.5 Hebrew

מסנג'ר 7.5.0324 רשמי - עברית. שליחת הודעות קוליות, קריצונים ורקעים דינמיים עכשיו בעברית מלאה. (עדכון גרסה אחרון: 08.02.06)

מסנגר בעברית לייב להורדה

Messenger Hebrew Live Download

מסנג'ר פלוס 4.20 לייב - Messenger 4.20 Plus Live

התוסף הפופולרי למסנג'ר בגרסה חדשה המתאימה גם למערכת ההפעלה החדשה ויסטה! התוסף מקנה כלים נוספים לשימוש במסרים מיידים. המידע המלא בחדשות MSN מסנג'ר.

מסנג'ר להורדה

Download Messenger

 

מה זה מסנג'ר / Messenger

Windows Live Messenger (לשעבר MSN Messenger ) היא תוכנת מסרים מידיים עבור חלונות מבית מיקרוסופט, שדרכה אפשר לנהל שיחות עם אדם אחר בעזרת האינטרנט. בנוסף לשיחות הצ'אט שניתן לבצע בתוכנה, ניתן גם לבצע שיחות שמע עם מיקרופון ושיחות וידאו עם מצלמת אינטרנט. דרך התוכנה אפשר לשחק במשחקים כגון דמקה ואיקס עיגול. כמו כן ניתן לשלוח רגשונים, קריצות והודעות קול קצרות, לכתוב מסרים על ידי העכבר בלבד ולשוחח עם מספר אנשים בשיחת ועידה.

במסנג'ר, כמו גם במתחרותיה, יאהו מסנג'ר ו-AIM, ובניגוד ל-ICQ, מזוהים המשתמשים על־פי כתובת דואר אלקטרוני, ולא ע"פ מספר סידורי.

  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה