בניית אתרים בחינם

לחצו עריכה וכתבו את שם העסק/ שם האתר
(אזור זה ישאר קבוע בכל דפי האתר)
 

אקס פקטור ישראל

 

תוכנית הכישרונות החדשה אקס פקטור ישראל מגיעה אלינו אחרי ההצלחה הגדולה שלה ברחבי העולם. התוכנית הזאת מביאה חדש שעדיין לא ראינו בטלוויזיה, כולם יוכלו להנות מהסגנון החדש ומההפקה הגרנדיוזית של התוכנית. כל מי שאוהב תוכניות מן הסוג הזה יוכל להנות ממנה ויגלה את גדול ההצלחה שלה. אקס פקטור ישראל היא תוכנית עם פורמט חדש והיא מצליחה למשוך אליה הרבה קהל עוד לפני שהתחילה להיות משודרת היא גם התחילה להיות מאוד בולטת בשיח הציבורי.

 

אקס פקטור ישראל

 

בר רפאלי הולכת להנחות של X אקס פקטור ישראל פרק 1 לצפייה ישירה וזאת הפעם הראשונה שהיא מחליטה לקחת את התפקיד החדש שעדיין לא התנסתה בו. היא תנסה לעשות משהו חדש בחייה שאולי יקדם אותה ויפתח לה דלתות לתחום קצת שונה ממה שהיא רגילה אליו. אקס פקטור ישראל היא תוכנית שמצליחה לא רק בגלל המנחה המפורסמת אלא גם בגלל צוות השופטים המוכשר שלוקח חלק פעיל בתוכנית וינסה למצוא את האחת או האחד שיזכה לראשונה בתוכנית החדשה והטרייה. ניתן למצוא כאן את איברי ליעדר, משה פרץ, שירי מימון ורמי פורטיס. כל אחד מהם מביא צבע חדש, צבע אחר וביחד הם משלימים אחד את השני ומנסים לעשות תערובת מושלמת למתכון של ההצלחה החדשה.

 

אקס פקטור ישראל

 

התוכנית אקס פקטור ישראל היא תוכנית שרבים חיכו לה, היא הולכת להיות תוכנית מאוד מושקעת והיא הולכת להביא פורמט שעדיין לא נראה בארץ. כל התוכניות האחרות יצטרכו להתמודד מול התוכנית אקס פקטור ישראל, תכנית שמציבה רף מאוד גבוה לכל התוכניות שעתידיות להגיע בעתיד הקרוב. כל מי שחיכה לה יכול להיות רגוע והיא תוכנית שכבר עכשיו ניתן לראות אותה באתר שלנו שמביא את הפרק הראשון שלה לצפייה ישירה. כל אחד יוכל לקחת חלק מהמסע החדש אליו יוצאים המתמודדים, כולנו הולכים להתאכזב וגם להתרגש, אבל מה שחשוב זה שכולם יהנו מהמסע הזה.

 

לצפייה בפרק הבכורה לחצו כאן


                
                                               רוצים להשתתף בסדרות ישראליות מצליחות? לחצו כאן!                                                       
                                   

  שם העסק | כתובת | טלפון | אימייל (לחצו "עריכה" כדי לשנות)  
האתר נבנה במערכת 2all   בניית אתרים