בניית אתרים בחינם

לחצו עריכה וכתבו את שם העסק/ שם האתר
(אזור זה ישאר קבוע בכל דפי האתר)
 

להיות איתה פרק 1

 

אסי עזר הוא אחד האנשים היותר פופולריים היום בטלוויזיה הישראלית,הוא מוכר בעיקר מתוכנית ריאליטי מצליחה, אבל לאחרונה הוא גם לוקח גם תפקיד בהנחיית תוכנית אחרת שעוסקת במוזיקה. לראשונה הוא החליט ליצור סדרה משלו בשם להיות איתה פרק 1. הסדרה הזאת היא פרי יצירתו של אסי והוא מצליח להביא כאן משהו משלו ומצליח להצחיק אותנו בזכות ההשראה שקיבל מכל מיני מקומות בעולם. הסדרה הזאת כוללת בתוכה שחקנים ישראלים טובים, כאשר הבולטת שבניהם היא רותם סלע ועוד כמה שחקנים קצת פחות מוכרים.

 

להיות איתה פרק 1

 

להיות איתה עונה 1 פרק 1 לצפייה ישירה הוא פרק שפותח את הסדרה המעניינת והצבעונית הזאת. הסדרה הזאת מספרת את סיפור חייהםשתי צעירים שונים אחד מהשני ונראה שאין סיכוי שהשוני הזה יצליח לקרב בניהם. הראשון הוא הגבר, בחור רגיל המגיע מעמד ביניים בסדרה להיות איתה פרק 1. השנייה היא בחורה המגיעה ממשפחה מאוד עמידה, יש לה את כל מה שבחורה יכולה לחלום עליו וביחד הם מצליחים להכיר בניהם. המפגש הזה בין אנשים כל כך שונים הופך את הסדרה להיות איתה פרק 1 למאוד מיוחדת. יש כאן דברים בלתי צפויים וזה שובר את הסטיגמה שאנשים עשירים לא יוצאים עם אנשים שהם לא בסטטוס שלהם.

 

להיות איתה פרק 1

 

להיות איתה פרק 1 היא סדרה שנראית כמו סדרה דרמה רגילה, אבל היא יוצאת דופן בכך שיש בה מגוון רב של ז'אנרים שניתן לזהות במהלך הצפייה, סגנונות כמו דרמה וקומדיה. הסדרה הזאת מציגה את הדוגמנית רותם סלע באור קצת שונה ממנה שרגילים לראות אותה. היא לוקחת תפקיד ראשי ועושה אותו על הצד הטוב ביותר בסדרה להיות איתה פרק 1. מי שאוהב לראות דברים מצחיקים ואוהב את אסי עזר, יכול למצוא כאן עניין רב בסדרה החדשה ולהנות מכל הפרקים שלה לצפייה ישירה.

 

לצפייה לחץ כאן

 

 

רוצים להשתתף בסדרות ישראליות מצליחות? לחצו כאן!

 

 

  שם העסק | כתובת | טלפון | אימייל (לחצו "עריכה" כדי לשנות)  
האתר נבנה במערכת 2all   בניית אתרים