בניית אתרים בחינם

לחצו עריכה וכתבו את שם העסק/ שם האתר
(אזור זה ישאר קבוע בכל דפי האתר)
 

שש פעמים לצפייה ישירה

 

שש פעמים לצפייה ישירה הוא אחד הסרטים היותר עמוקים שיצאו כאן בזמן האחרון והוא מביא לנו סיפור שמצליח להשפיע על כל מי שצופה בסרט זה ללא יוצא מן הכלל. הסרט הזה מצליח להביא לנו עלילה שמאוד מתאימה למציאות של היום והיא מצליחה לתאר את המעשים של בני הנוער וזה מביא לנו המציאות הזאת בצורה שמצליחה להשפיע על כל מי שצופה בסרט. שש פעמים לצפייה ישירה מצליח להביא לנו הרבה מאוד מעשים שנעשים בזמן שההורים לא מודעים לאיך שהילדים שלהם מתנהגים כשהם לא בבית, במיוחד בלילות כאשר ההורים בכלל לא יודעים איפה הילד שלהם נמצא.

 

שש פעמים לצפייה ישירה

 

שש פעמים לצפייה ישירה מצליח לתאר היטב את כל מה שקורה עם הנוער של היום במדינה והוא שם דגש על אחת הנערות בכל הסיפור הזה, היא מוכנה לעשות כל דבר שיגידו לה בגלל שהיא רוצה להיות מאוד מקובלת בקרב הבנים. היא מנסה להיות מקובלת והיא יודע שהיא צריכה לעשות דברים שבגילה לא צריך לעשות כדי להשיג מטרה זו. היא מקיימת יחסי מין עם כל הנערים מהחבורה למרות גילה הצעיר מאוד והיא עושה דברים שבדור הצעיר כבר מקובל לעשות למרות הגיל הבעייתי. כל הנערים בסיפור הזה הם נערים בעייתיים שכבר מגיל צעיר מונעים על ידי כל מה שקשור למין.

 

שש פעמים לצפייה ישירה

 

הסרט שש פעמים לצפייה ישירה בא בשביל להביא מסר ברור מאוד לכל מי שצריך להיות אחראי על הילדים שלהם וגם על כל מי שאמור לחנך אותם כשהם לא בתוך הבית. הסרט החדש שש פעמים לצפייה ישירה מראה את חוסר האכפתיות של המוסדות וגם של ההורים שלא באמת מצליחים לעשות פיקוח הדוק על ילדיהם והם לא מודעים למה שקורה כשהם לא נמצאים בבית. הם יודעים שיש כאן הרבה מאוד בעיות שיש לטפל בהם כמה שיותר מהר לפני שהיה מאוחר מדי.

 

לצפייה בסרט המלא לחץ כאן                     
                                                                                                                                                     
רוצים להשתתף בסדרות ישראליות מצליחות? לחצו כאן!   
                                                                                

  שם העסק | כתובת | טלפון | אימייל (לחצו "עריכה" כדי לשנות)  
האתר נבנה במערכת 2all   בניית אתרים