בניית אתרים בחינם

TGI (טי.ג'י.איי) נדל"ן
השקעות נדל"ן בחו"ל
   TGI    טי ג'י איי    טי ג'י איי השקעות
 
    TGI
    טי ג'י איי
    השקעות נדל"ן בחו"ל לאחר המשבר
    טי ג'י איי השקעות

TGI  (טי.ג'י.איי) נדל"ן

בישראל פועלות לא מעט חברות נדל"ן טובות. את החברה המתאימה ביותר תבחרו בהתאם לצרכים שלכם ולתחום בו אתם מעוניינים לעסוק. חברות נדל"ן מתמחות בתחומים שונים, יש שמתמקדות בהשקעות בתחום הנדל"ן המסחרי, אחרות עוסקות בקרקעות ומגרשים, יש שמנהלות קבוצות רכישה ויש שממליצות על השקעות בחו"ל. מה יש עוד? ישנה חברה אחת שמתמחה בכולם - חברת טי.ג'י.איי.

השקעות בנדל"ן דורשות ייעוץ מקצועי ולא מעט מחשבה. השקעה שמערבת סכומי כסף כה משמעותיים יש לבסס היטב. חברות כמו טי.ג'י.איי, שיש להן מוניטין בתחום מקפידות להתנהל בשקיפות מוחלטת מול כל לקוח. בדיקה מקיפה ויסודית אודות הנכס מתבצעת לכל אחד מהנכסים. בחברת TGI לא יתכן מצב בו יועצי הנדל"ן המקצועיים שלנו ימליצו ללקוח על נכס שלא היו משקיעים בו בעצמם.


איך מזהים חברת נדל"ן טובה?

רמה מקצועית: רגע לפני פגישת הייעוץ הראשונה בחברה כדאי יהיה לגלוש אל אתר החברה ולאסוף מידע אודותיה. שימו לב להיסטוריה המקצועית של החברה, סיפורי הצלחה ורשימת הלקוחות. בעידן הרשתות החברתיות, כדאי לבחון גם את הפרופיל של החברה ברשת הפייסבוק. שם תוכלו למצוא תגובות של לקוחות, מכתבי תודה, תמונות ומידע עדכני.

מבחר אפשרויות השקעה: חברות נדל"ן מובילות כדוגמת טי ג'י איי מנהלות עשרות אם לא מאות נכסים. כאשר החברה מציעה לך מבחר נכסים להשקעה, מידע מפורט אודות כל נכס ומענה לכל שאלה, תוכל לזהות כי עומדת מולך חברת נדל"ן מקצועית. אפשרויות הבחירה מעניקות ללקוח את ההזדמנות למצוא השקעה שמשתלבת באורח החיים שלו. אם חשוב לכם לנהל את הנכס מקרוב, כדאי יהיה לבחור בנכסים אשר ממוקמים בקרבת מקום המגורים שלכם.

מידע כנה אודות פוטנציאל הרווחים: היזהרו מיועצי נדל"ן של חברות מתחרות שמבטיחים לכם הרים וגבעות. קיימות השקעות נדל"ן עם דרגת סיכון נמוכה, אך לא קיימת השקעה בטוחה ב-100%. היזהרו מיועצים שמתחייבים להשקעות ללא כל סיכון, או תשואות לא הגיונות. שימו לב לפרטים הקטנים, בדקו את מקורות ההכנסה של הנכס בטווח הארוך ובטווח הקצר ובקשו לשוחח עם משקיעים שכבר בצעו השקעות דומות. תיאום ציפיות חשוב מאוד למשקיעים בתחילת דרכם, ולכן יועצי ההשקעות של TGI ייפגשו עמכם לתאם ציפיות. אם תבינו את כל התהליך, תוכלו לקבל החלטות נבונות ולגלות האם התחום מתאים לכם.


הצטרפות לקבוצת רכישה

חברת טי.ג'י.איי מציעה למשקיעים גם את האפשרות להצטרף לקבוצת רכישה. חבירה אל קבוצה מאפשרת למשקיעים לקחת חלק במיזמים גדולים. כל אחד מחברי הקבוצה מחזיק בבעלות חלקית על נכס ששווה מיליונים. יחד עם זאת, חשוב להבין כי ההצטרפות לקבוצה פירושה שהמשקיעים מחויבים להחלטת הרוב, ושאין באפשרותם לקבל החלטות לבדם. קבוצות רכישה לא מתאימות לכל סוגי המשקיעים, קיימים רבים שמעדיפים לנהל את הנכסים שלהם באופן בלעדי.


מובהר כי המידע המוצג באתר זה מוצג לצרכים שיווקים בלבד ואינו מהוה תחליף – בשום צורה ואופן - לייעוץ מקצועי, כן מובהר כי אין המידע המוצג באתר זה מהווה הצעה או הזמנה כל שהיא לרכישת נכס כל שהוא או זכות כל שהיא וכי על כל המעוניין לפעול בהקשר למידע שמוצג באתר לעשות זאת רק לאחר קבלת ייעוץ מקצועי אישי נפרד.

  שם העסק | כתובת | טלפון | אימייל (לחצו "עריכה" כדי לשנות)