בניית אתרים בחינם
 

אניגמה פרק 11 לצפייה ישירה

 

אדם הקסטר הוא צייר קומיקס מצליח במיוחד. הוא דמות מוערצת על ידי מיליוני מתבגרים ברחבי הארץ. אניגמה פרק 11 לצפייה ישירה. חוץ מזה לאדם יש את החברה הכי יפה בסביבה. הוא יוצא עם אביגיל, הבת של עקיבא. אביגיל אוהבת את אדם אהבת אמת. היא דואגת לו ועושה עבורו הכל. אבל למרות הכל אדם עדיין לא מרוצה. הוא מרגיש שמשהו חסר לו בחיים. לפני כמה זמן, אדם היה מעורב בתאונת דרכים קשה וכשהוא התאושש מהתאונה הוא לא זכר את עברו. עכשיו הוא מצייר את הקומיקס הזה אבל הוא מרגיש שהוא רוצה להתעסק באמנות רצינית יותר והוא גם מרגיש שאם יתעסק במשהו רציני יותר אז הוא יוכל להזכר בעברו ובמי הוא באמת. אניגמה פרק 11 לצפייה ישירה.

 

כל הפרקים מן ההתחלה לצפייה ישירה

אדם הוא בנה הקטן של כרמלה. אחיו הגדול של אדם, רוי, חלם להיות צייר אבל אמו שכנעה אותו ללמוד מנהל עסקים ולכן הוא לא הגשים את חלומו. הוא רואה את אחיו הקטן מגשים את חלומו שלו והוא מקנא לו. כרמלה היא אישה חזקה אבל אחרי התאונה של אדם משהו קרה לה. אניגמה פרק 11 לצפייה ישירה. כרמלה דואגת לבנה וליבה נשבר כיוון שהיא לא זוכר את העבר שלו ומיהו באמת. היא מנסה לגונן עליו וכשהוא מבקש להתפתר מהחברה בה הוא עובד היא באה איתו כדי לעזור לו. אבל הם מגלים עד מהרה שמנכ"ל החברה לא מוכן לתת לו ללכת בקלות כזו. עקיבא, אביה של אביגיל, הוא מנכ"ל החברה. באניגמה פרק 11 לצפייה ישירה תראו למה עקיבא באמת מסוגל.

 

באניגמה פרק 11 לצפייה ישירה, כרמלה פותחת את כל הקלפים בפני עקיבא. היא מספרת לו שהיא אוהבת אותו ואהבה אותו תמיד. היא מבקשת ממנו שישחרר את אדם מהקומיקס כדי שאדם יוכל לגלות את עצמו מחדש. עקיבא לא מוכן לשמוע על כך, הוא לא יכול לתת לאדם ללכת כיוון שהקומיקס הזה מאוד רווחי עבורו. אניגמה פרק 11 לצפייה ישירה. צפו בעוד טלנובלות ישראליות

 

רוצים להשתתף בסדרות ישראליות מצליחות? לחצו כאן!

 

 

האתר נבנה במערכת 2all   בניית אתרים