בניית אתרים בחינם

השמיניה עונה 4 פרק 190

 

השמיניה עונה 4 פרק 190. השמיניה מתקרבת לסוף. החבורה מתחילה להתפרק לאט לאט. חברי השמיניה מרגישים כבר מספיק בטוחים בעצמם כדי לעבוד לבד וחילוקי הדעות שלהם הופכים להרבה יותר גדולים. חברי השמיניה הוותיקה מנסים לעשות סדר בשמיניה הצעירה כיוון שהם כבר יודעים למה חילוקי הדעות האלה יכולים להוביל. הם מדברים עם כל אחד בנפרד ועם כולם כקבוצה אך נראה ששום דבר לא עוזר. עד שנופלת על השמיניה הצעירה עוד משימה. חברי השמיניה הוותיקה נעלמים מהשטח, כל אחד מהסיבה שלו וחברי השמיניה הדור הבא נותרים לבדם כדי להתמודד עם המשימה. בהתחלה הריבים שלהם גוברים.

 

 

השמיניה מתפרקת

לחצו כאן כדי לצפות בשמיניה עונה 4 פרק 190. לאט לאט חברי השמיניה הדור הבא מבינים שאין באפשרותם לפתור את המשימה הזאת בנפרד. הם נאלצים להיעזר האחד בשני. בהתחלה הם מחליטים לחלק את המשימה לשמונה ומביאים לכל אחד חלק שעליו הוא אחראי. לאט לאט הם מתחילים לפנות האחד אל השני לעזרה כשהם מגלים שהשמיניה הוותיקה לא שם כדי לעזור להם. הם מתחילים לשבת על המשימות בזוגות ואז כשתי קבוצות ולבסוף הם נאספים כולם ביחד. הם מתחילים שוב לעבוד כצוות ומבינים שהם לא יכולים לפתור את המשימות האלה לבדם. חברי השמיניה הדור הבא פותרים את התעלומה שלהם ויוצאים יחד למשימה. בעזרת כל אחד והכוח המיוחד שלו הם מצליחים לבצע את המשימה בצורה חלקה וטובה.

 

 

השמיניה אהובתי

לצפייה בשמיניה עונה 4 פרק 190 לחצו כאן. חברי השמיניה הוותיקה חוזרים ומגיעים למפקדה של השמיניה. הם מגלים שם את חברי השמיניה הצעירה עם מצב רוח טוב. זה מפליא אותם כי כשהם עזבו חברי השמיניה היו מפולגים. מה שעוד יותר הפתיע את חברי השמיניה הוותיקה היה צירוף המקרים המוזר שבו כולם יחד היו צריכים לעזוב את השמיניה הצעירה. אחד מחברי השמיניה חשד שזה היה תרגיל אך האמת היא שכנראה שהם לעולם לא ידעו זאת בוודאות. בין אם זה היה תרגיל או לא, העיקר שזה הצליח.

 

 

רוצים להשתתף בסדרות ישראליות מצליחות? לחצו כאן!  

האתר נבנה במערכת 2all   בניית אתרים