בניית אתרים בחינם

להיות איתה לצפייה ישירה

 

להיות איתה לצפייה ישירה היא סדרה ישראלית חדשה דנדשה שמשודרת בערוץ 2. זוהי קומדיה רומנטית עתירת כוכבים. אסי עזר כתב את הסדרה הזו והיא מסתמנת להיות הדבר הבא בערוץ 2. כפי שהם עצמם כתבו, "תפתחו יומנים". כי לא כדאי לכם לפספס את זה. בנות, עוד קומדיה רומנטית ישראלית תגרום לכן לבכות ולצחוק בו זמנית. במשך שלוש שנים שלמות כתב אסי עזר את יצירת המופת שלו. הוא עצמו לא האמין שזה עומד לקרות. אך הנה, היצירה שלו קרמה עור וגידים, השחקנים התאספו ועוד איזה שחקנים, והגשימו לאסי עזר את החלום. להיות איתה.

 

העלילה

 

להיות איתה, כיאה לז'אנר הקומדיות, מפגיזה בשלל שחקנים מצחיקים אבל לא רק. העלילה מתפתחת סביב בחור מבת ים שמתאהב בבתו של טייקון. בתו של הטייקון אמנם משחקת אותה קצת קשה להשגה אך בסופו של דבר היא נישבת בקסמיו של הבחור הפשוט מבת ים. הטייקון, לעומת זאת, לא נשבה בקסמיו והוא מחליט להפריד בין ביתו לבין בחיר ליבה העני. עלילה שמוכרת לנו בשלל ווריאציות אך במקרה הזה יש לה גם טוויסט מצחיק במיוחד. זוהי סדרה מצחיקה ומתוקה, כמעט בסגנון הוליוודי אך עם זאת הכי ישראלי שיש. להיות איתה לחצו כאן לצפייה ישירה.

 

השחקנים

 

בלהיות איתה לצפייה ישירה לפני כולם משתתפים שחקנים מוכשרים ביותר. פשוט תענוג לצפות בהם. אחד השחקנים החזקים ביותר בקאסט הוא מארק איווניר. איווניר הוא שחקן ישראלי מאוד מצליח בהוליווד. בנוסף לאיווניר משחקת בסרט גם רותם סלע. לאחרונה אנחנו רואים את רותם סלע ביותר ויותר סרטים. כיום, בלב שלם, אפשר להעניק לה את התואר "שחקנית" בנוסף לתואר ה"דוגמנית" שהיא מתהדרת בו כבר שנים רבות. עוד שחקן בינלאומי מוכר הוא ג'ייסון לואיס. לואיס שיחק בעברו בסדרת הקאלט "סקס והעיר הגדולה" להיות איתה לצפייה ישירה, תארו לעצמכם מה מחכה לכם.  

 

 

רוצים להשתתף בסדרות ישראליות מצליחות? לחצו כאן!

האתר נבנה במערכת 2all   בניית אתרים