בניית אתרים בחינם

מקימי פרק 4 לצפייה ישירה

 

מקימי פרק 4 לצפייה ישירה. מקימי היא סדרת טלוויזיה חדשה על בחורה שראתה שבתור חילונית לא הולך לה ומשעמם לה אז היא החליטה להפוך למאמינה. הסדרה נעשתה בעקבות הספר של הדוסית, נועה ירון דיין. נועה הייתה פעם מגישה בטלוויזיה ובערוץ הילדים. עם הזמן נועה ובעלה החליטו שהם מאמינים באלוהים ולכן הם הפסיקו לעבוד בשבת. כך לאט לאט עזבה ירון דיין את עבודתה בטלוויזיה. בשנים האחרונות כנראה שירון דיין התגעגעה לעבודה שלה בטלוויזיה ובתור אשת בידור ולכן היא החליטה לכתוב ספר כאילו עליה ועל איך שהיא חזרה בתשובה. הספר לא מספר את הסיפור שלה כולו אלא הוא מורכב מסיפור דמיוני שנועה המציאה אבל לא רחוק מהמציאות.

לצפייה ישירה במקימי פרק 4 לחצו הסדרה בעלת אותו השם כמו הספר, מקימי, שודרה לראשונה לפני כמה שבועות. הסדרה מספרת את סיפורה של עלמה. הדמות הראשית גם בספר וגם בסדרה. עלמה היא בחורה חילונית אבל חכמה. היא מתחילה את הקרירה שלה בטלוויזיה ורואה שמסביבה כולם טיפשים, רעים ושטחיים. היא רואה שכולם סביבה מתעניינים רק בכסף וברייטינג ולאט לאט עלמה מתחילה לחפש את הישועה. למזלה של עלמה היא עוברת לגור עם חברה שלה בדירת שוטפים, ושם היא פוגשת את בן. בן הוא אחד השותפים של עלמה, אבל הוא לא מתעניין בה ולכן היא רוצה אותו.

 

לחצו כאן כדי לצפות במקימי פרק 4. עלמה מתאהבת בבן ולמרות שבהתחלה היא בכלל לא מעניינת אותו ואפילו מעצבנת אותו הוא מתאהב בה בחזרה. לאט לאט עלמה ובן מתחילים להתעניין ביהדות. בהתחלה אחד החברים שלהם שהתחיל להתעניין ביהדות גורם להם להירתע מהדת בגלל שהדת מכתיבה לו לרוץ ערום בסיני. אבל אחרי זה הם מבינים שזאת לא הדת שהכתיבה לו את זה אלא הצמח שהוא נעקץ ממנו שגרם לו להזיות. עלמה ובן מגיעים למסקנה שהיהדות הרבה יותר עמוקה וטובה להם מאשר החילוניות.

 

רוצים להשתתף בסדרות ישראליות מצליחות? לחצו כאן!

האתר נבנה במערכת 2all   בניית אתרים