בניית אתרים בחינם

שנות ה- 80 שנות השמונים פרק 9

 

שנות ה- 80 שנות השמונים פרק 9 לצפייה ישירה. סדרת הטלוויזיה המצחיקה של שלום אסייג. שלום אסייג החליט להראות לנו איך נראו החיים שלו בתור מתבגר. מסתבר שהם היו מצחיקים. בסדרה החדשה שלו שלום אסייג מציג את משפחתו בשנות ה-80. באותה תקופה הוא היה נער מתבגר שחלם להפוך לסטנדאפיסט. אסייג מגיע ממשפחה מרוקאית טיפוסית. משפחה גדולה וחמה. הוריו של אסייג רוצים שילדהים יצאו מוצלחים. שילמדו טוב, ויהיו מחונכים כמו שהחברה הישראלית דורשת. הילןדים של משפחת אסייג רוצים את מה שרוב המתבגרים רוצים עבור עצמם. הם רוצים להינות מהחיים, והלימודים הם הדבר האחרון שמעניין אותם. יחד המשפחה הזאת יוצרת חומר לסדרה קורעת מצחוק.

פרוספר אסייג

לחצו כאן כדי לצפות בשנות ה- 80 שנות השמונים פרק 9. שלום אסייג מגלם את אביו בשנות ה-80. אביו של אסייג הוא אדם טוב לב ושמח, בעל חוש הומור בריא. הוא מנסה להיות אב קשוח ומחנך אבל בפועל הוא אדם נוח ולא קשוח במיוחד. הוא מאוד אוהב את משפחתו ואת אשתו ולפעמים הוא מצטרף אל ילדיו ומתנהג בדיוק כמוהם. בפעמים אחרות הוא מנסה לחנך את הילדים ולהעביר להם קצת מהידע שלו ומניסיון החיים. הוא אדם פשוט שמעריך את המשכילים. הוא מאוד רוצה שילדיו יגדלו ויהפכו לאנשים מכובדים וחכמים. שלום אסייג מגלם את אביו פרוספר בצורה מאוד מצחיקה. הוא נשען על הסטריאוטיפים של האב המרוקאי, זה שמתגעגע אל המולדת שלו ומצד שני רוצה להשתלב בתרבות הישראלית ובעיקר דואג לכך שילדיו ישתלבו.

 

ליליאן אסייג

לצפייה ישירה בשנות ה-80 שנות השמונים פרק 9 לחצו כאן. את אמו של שלום אסייג מגלמת אוולין הגואל. היא עושה זאת בצורה יוצאת דופן. ליליאן אסייג היא אמו של שלום, ועוד שבעה ילדים. היא מנהלת את משק הבית ביד רמה. במיוחד כשבעלה הרבה פעמים הופך לבן התשעי שלה. ליליאן היא לביאה אמיתי שמוכנה להלחם על משפחתה האהובה. היא אישה חמה ואוהבת אך היא יודעת גם להיות קשוחה כשצריך. היא מחנכת את ילדיה בדרך הכי טובה שהיא מכירה. היא מאוד אוהבת לבשל עבור משפחתה ונעלבת כשבני המשפחה אוכלים במקום אחר.

 

 

 

רוצים להשתתף בסדרות ישראליות מצליחות? לחצו כאן!

סדרות וריאליטי לצפייה ישירה
האתר נבנה במערכת 2all   בניית אתרים