בניית אתרים בחינם
 

נון סטופ לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

 

נון סטופ לצפייה ישירה עם תרגום מובנה הוא סרט מותחן, פעולה. הוא כולל בתוכו גם סיפור בלשים לא קטן אבל הכי חשוב שהוא כולל בתוכו את בר פאלי!!! היא משלנו וגם היא נכנסה לתעשיית הסרטים של הוליווד יחד עם הכוכבות שלנו, גל גדות, מורן אטיאס וכמובן בר רפאלי. אתם בוודאי רוצים לדעת איך בר עשתה את התפקיד שלה. אז חכו בסבלנות, לזה נגיע בהמשך. בינתיים בואו נראה על מה בכלל הסרט עצמו. אז ככה, במרכז העלילה עומד ביל מארקקס. ביל הוא עובד שרותי הביטחון. הפעם הוא משמש כשומר סמויי על טיסה ישירה מניו יורק ללונדון. תחילה מארקס נראה לנו כאיש בטחון רגילח. נון סטופ לצפייה ישירה עם תרגום מובנה.

נון סטופ לצפיה ישירה עם תרגום מובנה. אמנם אנחנו מגלים כי למארקס יש חרדת טיסות איומה ומשהו מעיק עליו מהעבר הטראגי של משפחתו. כמה דקות לפני ההמראה, מארקס מקבל מסרון עם איום, והמסרונים ממשיכים להגיע. המסרונים מודיעים לו שבמהלך הטיסה, יהרג נוסע כל חמש דקות, אלא אם כן יועברו 150 מליון דולר לחשבון בנק אנונימי. המידע הזה מטלטל את מארקס והוא יוצר קשר עם הממונים שלו. כמובן שמיד חושדים באחד הנוסעים בטיסה. אמנם לאט לאט החשד מתחיל לנדוד לכיוונו של מארקס. ככל שהזמן מתקדם, מארקס הופך ליותר פרנואיד. כשאחד הנוסעים באמת מוצא את מותו, האיום הופך לממשי יותר. נון סטופ לצפייה ישירה עם תרגום מובנה.

 

צפו עכשיו בסרטים נוספים עם תרגום מובנה

נון סטופ לצפייה ישירה עם תרגום מובנה. החשדות כלפי מארקס רק הולכים ומתעצמים וגם הוא מתחיל לפקפק בשפיותו כאשר הוא מביא למותו של אחד הנוסעים. אמנם השיא מגיע כאשר, הממונים עליו מגלים שחשבון הבנק האנונימי הוא על שמו של מארקס עצמו. עכשיו נשאלת השאלה, האם מארקס הוא באמת חוטף המטוס שאחריו נערך המצוד, או שמישהו מנסה להפליל אותו? נון סטופ לצפייה ישירה עם תרגום מובנה. ועכשיו לגבי פאלי, אתם חייבים לראות בעצמכם.

 

 

רוצים להשתתף בסדרות ישראליות מצליחות? לחצו כאן!

סרטים לצפייה ישירה, הסרטים הכי חדשים
האתר נבנה במערכת 2all   בניית אתרים