בניית אתרים בחינם

היפה והחנון עונה 4 פרק 1

 

היפה והחנון עונה 4 פרק 1 לחצו כאן לצפייה ישירה. היפה והחנון, התכנית הכי מצחיקה ומטריפה, חוזרת בגדול עם העונה הרביעית. כבר נלחצנו כשחשבנו לרגע שלא נראה יותר את הסדרה המצחיקה הזאת אבל הנה, היא חוזרת! איזה כיף! אם במקרה, בישראל יש מישהו שלא ראה את העונות הקודמות כיוון שהוא עזב את ישראל וחזר רק עכשיו או שהוא עלה ממדינה חשוכחת אל כלשהי, אז בואו אנחנו נסביר לכם על מה כל הטררם. אז ככה, היפה והחנון היא ריאליטי שבו אוספים ארבע בנות יפות, ממש יפות אבל גם ממש אבל ממש לא אמממ.. לא חכמות במיוחד. אחר כך לוקחים ארבעה בנים. חכמים, ממש חכמים אבל לא ממש.. לא ממש.. אממ.. בקיצור חנונים. אבל חנונים ברמה של שיער לא מסורק או מסורק ודבוק למצח, עניבת פפיון ושלייקס. כאלה חנונים. ומערבבים אותם.

כללי המשחק

צפו עכשיו ביפה והחנון עונה 4 פרק1 מחלקים את החנונים והיפות לארבעה זוגות של יפה וחנון ומכניסים אותם לוילה גדולה. כל זוג מקבל חדר וזה החלום הרטוב של כל חנון במדינה שלנו. ואז בכל יום יש להם משימות. המשימות בדרך כלל מיועדות לאנשים בעלי רמת משכל ממוצעת ומעלה. הבנות הן אלה שצריכות לבצע את המשימות החכמות והבנים אמורים ללמד אותן לעשות את זה. אחר כך יש גם משימות לבנים שכוללות את כל הדברים שהבנות אוהבות ויודעות. הכוונה היא לכל עניין הטיפוח וכו'. בקיצור, הבנות והבנים האלה מצחיקים כל כך כשהם עושים את המשימות שזה פשוט לא יאומן.

 

הפרק הראשון

לחצו כאן כדי לצפות ביפה והחנון עונה 4 פרק 1. זהו הפרק הראשון של העונה ואנחנו מכירים את כל המתמודדים. גם הפעם יש שמונה מתמודדים. ארבע בנות וארבע בנים. אבל כמו שבכל עונה מחפשים דמויות קיצוניות יותר אז גם הפעם עשו את זה וגם הפעם הם ממש הצליחו. החנונים כל כך מתלהבים מהיפות כאילו שהן לא ראו בנות בחיים והבנות לא מצליחות לזכור את השמות של בני הזוג שלהן. תהנו. אל תפספסו.

 

רוצים להשתתף בסדרות ישראליות מצליחות? לחצו כאן!

היפה והחנון חוזרת בעונה רביעית. העונה הזאת תהיה מצחיקה בטירוף!!!!! היפות יהיו יפות יותר והחנונים יהיו..... נו חנונים. יהיה ממש שמח ואתם לא תפסיקו להשפך מצחוק!!!!!!
האתר נבנה במערכת 2all   בניית אתרים