בניית אתרים בחינם

צילום - אטרקציות לאירועיםקיר הוליווד לאירוע


מתכננים מפיקים או חוגגים אירוע חשוב בקרוב? חושבים איך תוכלו לשדרג אותו ולהפוך אותו לאירוע בלתי נשכח עבור האורחים שלכם? נמאס לכם שכל אירוע נראה ומרגיש אותו הדבר וכבר מתחיל לשעמם? מוכנים להפוך את האורחים שלכם לכוכבים בשטיח האדום ללילה?
בדיוק בשבילכם יש לנו פתרון יעיל, מיוחד, מקורי ובעלות נמוכה שתתאים לכל אחד!

הפתרון הוא זמין ומתאים לאירועים בכל הגדלים, בין אם מדובר באירוע משפחתי קטן בחצר הבית ובין אם מדובר בכנס עסקי של חברת ענק שמחפשת למתג את עצמה לקהל לקוחותיה.


בזמן שמפיקים רבים מוציאים סכומי עתק על עיצוב, דקורציה, מפות, מפיות, וכלי אוכל ממותגים אתם יכולים להקפיץ את המיתוג שלב אחד למעלה ולהגיע לפסגה בהשקעה נמוכה ומבלי לקרוע את הכיס.

בעזרת שילוב עמדת קיר הוליווד תוכלו להקים בכניסה לאירוע שלכם עמדת אוסקר אמיתית שתשאיר את האורחים שלכם עם פה פעור ואדרנלין בשמיים.


מה זה קיר הוליווד?

מדובר על עמדת צילום שמוקמת בכניסה לאירוע בדרך כלל באיזור קבלת הפנים בעמצאות מסגרת אלומיניום מסיבית מלבנית או ריבועית לבחירתכם, על גבי הרקע נמתחת יריעת בד (בדרך כלל שמשונית) אשר עליו מודפס עיצוב ייחודי שעוצב והוכן בבית הדפוס מבעוד מועד במיוחד עבורכם.

על גבי העיצוב תוכלו לשלב את הסמל המסחרי שלכם, את השם של החוגגים או כיתוב שתרצו להעביר לאורחים שלכם.

על הרצפה אל מול העמדה נפרש שטיח אדום ולצידיו ארבעה עמודי חבלול זהובים ממש כמו בשטיח האדום בהוליווד, בשני הצדדים מעמידים בדרך כלל תאורת לד על מנת להאיר בגאון את ההדפס ולספק לאורחים שלכם תשתית צילום נוחה במיוחד עם הסמארטפון שלהם.

שילוב צלם בנוסף

ההמלצה החמה והמעודכנת ביותר היא שילוב של צלם בנוסף לקיר עצמו, שיעמוד יתעד את ההתרחשות וההמולה סביב העמדת צילום ובוא בעת ידאג לספק עבורכם ועבור האורחים שלכם תמונות מקצועיות ואיכותיות שיוכלו לשמש אותם בהמשך, הן בתור מזכרת שתוכלו לחלק להם בסוף האירוע והן בתור חומרים לשיווק של העסק או האירוע בעתיד.

רוב החברות שמספקות שירות של עמדות אלו הן מתעסקות גם בצילום לכן אנו ממליצים למצוא חברה אחת שמספקת עסקת חבילה עבור הכל ביחד ובכך לחסוך בתשלום לגופים שונים ולקבל מחיר הוגן.

ההמלצה הנוספת היא לספק לאורחים שלכם קישור בסוף האירוע לגלרייה של התמונות בה הם יוכלו לראות את התמונות שהצלם צילם ולתייג את עצמם ובכך להנות מהחומר המצולם יחד איתכם.

טואול הקמת אתרי אינטרנט