בניית אתרים בחינם

צילום - אטרקציות לאירועים


יצירת זכרון מאירוע


בין אם אתם מהאנשים שהולכים לאירוע פעם או פעמיים בשנה בלבד או בין אם התברכתם במשפחה מורחבת אשר חוגגת אירועים באופן תכוף ומוצאים את עצמכם בכל חודש באירוע אחד לפחות כנראה שאת עולם המזכרות מהאירועים אתם מכירים ואף ניתן למצוא אצלכם בבית מזכרת אחת או שניים מאירוע שבו חגגתם ושמחתם לאחרונה.

יצירת זכרון מאירוע חשוב הוא נדבך חשוב מאוד בקרב מארגני האירוע בין אם מדובר באירועים גדולים ומפוארים במיוחד כמו חתונות או כנסים גדולים אך גם אם מדובר באירועים קטנים ואינטמיים יותר כמו ברית, בריתה, בר מצווה או בת מצווה.

אם בעבר ניתן היה לוותר על זכרון מהאירוע עבור האורחים ולהסתפק בשירותי תיעוד וצילום עבור החוגגים בלבד והמשפחה המצומצמת היום בעקבות ההתפתחות הטנולוגית ניתן בעלות כספית לא גבוהה במיוחד לספק זכרון ומזכרת פיזית מהאירוע עבור כלל האורחים.

מגנטים כמזכרת מהאירוע


ניתן למצוא סוגים רבים של מזכרות שתוכלו להכין עבור האורחים שלכם כבר תוך כדי האירוע על מנת שבסופו יוכלו לקחת אותן איתם הביתה.

הסוג המוכר והאהוב ביותר הוא כמובן המגנטים, שהפך למזכרת האהובה והפופולרית ביותר בשנים האחרונות באולמות האירועים וניתן למצוא אותה בכל סוגי האירועים בכל מני עיצובים וגדלים שונים.

ניתן להתאים את הכיתוב על גבי המגנט לפי האירוע ולהוסיף הקדשה ותאריך על מנת שהאורחים שלכם יוכלו לזכור מהיכן קיבלו את המזכרת ומתי התקיים האירוע שלכם.

כיום לאחר שהאטרקציה הזו תפסה תאוצה רבה ניתן למצוא מגנטים לאירועים בזול במיוחד ולהשתמש במזכרת זו גם עבור אירועים קטנים ואינטמיים ולא רק לחתונות כמו שהיה נהוג בעבר.

בלוקים מודפסים


הסוג השני והנפוץ אף הוא של המזכרות הוא הבלוקים מעץ, מדובר על חתיכות עץ שניתן למצוא במגוון גדלים וסוגי עץ שעל גביהם מופיע הדפס תמונה של האורחים שלכם.

גם כאן, בדיוק כמו במגנטים תוכלו להוסיף כיתוב, הקדשה ואת תאריך האירוע על גבי התמונה.

מדובר במזכרת מפוארת אך גם יקרה יותר עקב עלויות חומר העץ היקר והמדפסת שמדפיסה על העץ.

חשוב לוודא כי יחד עם הצלם מגיע איש צוות נוסף שיהיה אחראי על הכנת התמונות כדי שהאורחים שלכם יוכלו להספיק ולהנות מהם כבר בסיום האירוע ולקחת את המזכרת איתם הביתה.

מחזיקי מפתחות

מזכרת מדליקה במיוחד שיכולה לשמש כזכרון נהדר מהאירוע שלכם הוא מחזיק מפתחות אותו האורחים יקבלו במהלך האירוע יחד עם התמונה שלהם שתודפס ותוכנס לתוך מחזיק מפתחות מפלסטיק או  לחילופין תודבק על גבי מחזיק מפתחות מעץ, לבחירתכם, כמובן יש לזכור כי כאשר מדובר על מחזיק מפתחות מעץ המחיר יהיה יקר יותר.


טואול הקמת אתרי אינטרנט