בניית אתרים בחינם

צילום - אטרקציות לאירועים


אטרקציות לבת מצווה


מתכננים את אירוע בת המצווה של הילדה בקרוב? חושבים על אילו אטרקציות יכולות להתאים ועל מה חשוב לשים דגש על מנת ליצור הרמוניה והנאה עבור האורחים באירוע?

על מנת שלא להסתבך בעולם מגוון ומלא באפשרויות אספנו בשבילכם את שלושת האטרקציות המובילות שיסבו הנאה רבה עבור קהל האורחים שלכם, ינעימו את זמנם ולעיתים גם יספקו להם מזכרת נפלאה בסוף האירוע שיוכלו לקחת עימם הביתה כזכרון נהדר ממנו.

מה שמאפיין אירוע בר או בת מצווה בדרך כלל יהיה כמות הילדים שמוזמנים לאירוע, לפעמים מדובר בחברי הכיתה בלבד ולעיתים מדובר בשכבת ילדים שלמה מבית הספר של הילדה ובנוסף לזה יתווספו ילדי המשפחה מה שבסופו של דבר יותר אותנו עם קהל אורחים צעיר במיוחד.

בעידן הטלפונים הניידים לא פשוט לעורר עניין אצל הילדים ולכן חשוב לספק להם אטרקציות מסוגים שונים על מנת להפוך את האירוע למהנה עבורם ולא משעמם.


שולחנות משחק


האטרקציה המוכרת והפופולרית מכל שתרתק את הילדים אליה למשך רוב האירוע, כמובן מדובר בשולחנות המשחק, פינג פונג, הוקי אוויר, סנוקר ועוד סוגים רבים שניתן לבחור.

מדובר בשולחנות צבעוניים ולעיתים אף דיגיטליים שהילדים מתחברים ומכירים אותם נהדר, בדרך כלל בכל שולחן יכולים לשחק כמה משתתפים ביחד ובכך ליצור פעילות חברתית בין הילדים מה שנותן לנו ערך מוסף מעבר למשחק עצמו וההנאה שלהם.

חשוב לבחור בחברת השכרת שולחנות משחק שתדע להביא את השולחנות שנבחר למקום האירוע, להרכיב אותם ולדאוג לפקח על הילדים משחקים על מנת למנוע משחק אלים והתגודדויות מצד הילדים.

המחירים עבור השכרת שולחן בודד נעים בין 250-500 ש"ח וכוללים את מחיר ההובלה ההרכבה והפירוק.


בר מתוקים


מי לא אוהב מתוקים? כנראה אין כאלה, בעיקר לא צעירים ושובבים שצריכים את האנרגיה והמתוק כל הזמן לידם זמין לאכילה מיידית.

בדיוק לשם כך יש את בר המתוקים, שולחן שעליו ניתן להניח ממתקי גומי, סוכריות מסוגים שונים, מפלי שוקולד ופירות על מנת לשמור על ערך תזונתי גבוהה.

השולחן יהיה זמין לילדים בכל מהלך האירוע על מנת שיוכלו לגשת ולאכול מתי שיחפצו בממתק.

אפשר להכין, לעצב ולקנות את הממתקים עבור השולחן לבד אבל אם אין לכם זמן תוכלו להשכיר שירות בר מתוקים עבור האירוע במחיר של 1000 ש"ח בממוצע וידאגו לכם להכל.


צמידים זוהרים


דמיינו לכם את הרחבה, חושך המוזיקה מאטה והנה נדלקים הצמידים על הידיים של כולם, הידיים עולות גבוהה למעלה והקצב עולה, המוזיקה מתחזקת והצמידים מתחילים להחליף צבעים!

איזה כיף, כולם לפי הקצב בצבעים צבעוניים במיוחד בקצב המוזיקה - גימיק שהילדים סופר אוהבים וימשוך למרכז הרחבה גם את האנשים הכי פחות אוהבים לרקוד - באחריות!

המחיר עובר השכרת הצמידים הוא כ1000 ש"ח עבור האירוע מתחילתו ועד סופו.


טואול הקמת אתרי אינטרנט