בניית אתרים בחינם
בלוג מידע על אמנים ודיג'יים גדולים שיגיעו לישראל!
 

קראתי כתבה התפרסמה באתר XOOX שחן טל חברה של ליאן אוזן המקעקע מהאח הגדול עונה 6
אבל לפי מה שהבנתי הוא מכשיר בתוקף את כל השמועות למרות שהם נכונות ויש הוכחות, כנראה מהפאדיחה של להיות חבר של חן טל שהיא לא הילדה הכי תמימה בגן! חחחח  בקיצור אני אחת שלא סובלת אותה, היא גועל נפש של בחורה זנותית כזאת שרק מחפשת צומי ואני עכשיו גם מבינה את אליאב אוזן המקעקע סלבס שנכנס לאח הגדול עונה 6 במאי 2014

כאילו ברור שהוא ישקר ויגיד שהוא לא מכיר אותה או לא חבר שלה או לא ידיד או זיז או מה שלא רק בשביל לשמור על הרייטינג שלו בכדי שלא יתחילו ללכלך עליו ויגידו לו "יש לו חברה שרמוטה" או "חברה שלו זונה" נו בקיתור לא חסר לעם הישראלי מילים יפות שכאלו לזרוק על כל אחד שלא בא לו טוב בעין.

בכל מקרה חן טל אני לא ממש אוהבת אותה בגלל כל התתנהגות שלה וזה שהיא גם לא מכבת אנשים ולא את הציבור ומעלה כל מני תמונות מגעילות שלה בעירום ולמרות שיש לה פרצוף תחת היא חושבת שהיא איזה בר רפאלי....  היא צריכה לרדת מהעץ שהיא תיפסה עליו ומהר!!!!

ואליאב אוזן שמור על האוזן שלך כי חבל  לא נראה לי שהיא לרמה שלך בתור אחד שמקעקע מפורסמים גדולים ולמרות שמקעקע זה לא מקצוע היי היי היי, בסופו של דבר אתה צריך לעשות חשבון נפש עם עצמך כמה אנשים קעקעת להם את הקוף אפילו אם זה פרנסה שלך או לא   עדיין זה משהו שעובר על הדת!

מי שרוצה להיות כתב באתר המהמם שלנו אז שישלח לי הודעה בוואצאפ
 כיתה יא  שולטים!

תביאו לפה את כל הבית הספר
טואול - בניית אתרים בחינם