בניית אתרים בחינם
בלוג מידע על אמנים ודיג'יים גדולים שיגיעו לישראל!
 
הופעה של לנה דל ריי בתל אביב

במקום בו פוגש הרגש את האומנות, הוא המקום בו תזכה לראות את הכוכבת הגדולה של האינדי המודרני לנה דל ריי! הזמרת האמריקנית הצעירה והנודעת מגיעה להופעה חד פעמית בתל אביב! ההופעה תיערך בחודש אוגוסט, אך בשל תפוצת הביקוש, הרבה כרטיסיה יחטפו בן רגע! מומלץ להזמין את כרטיסכם כבר עתה. Lana Del Rey, הכוכבת שעלתה מעלה מבלי להיתלות במפיקים שועי עולם, והסתמכה אך ורק על רשתות חברתיות באינטרנט – עשתה את הלא יאומן והוחתמה במיטב חברות התקליטים בעולם, ביניהם Stanger Records אשר הפיק את שירה Video Games.

ההופעה בתל אביב

ההופעה תיערך בגני יהושע בעיר, ותתבסס על כרטיסים במחירים שונים. ניסיון העבר לימד שגם צופים שלא מבקשים לרכוש כרטיס אסטרטגי ויקר, אלא להסתפק בכרטיס זול – יישארו בסופו של דבר ללא כרטיס כלל בשל המעורבות הרבה של הקהל הישראלי במידע על מופעים בינלאומיים, במסגרתה הוא נוהג לרכוש בזמן קצר ביותר את כל קיבולת הכרטיסים. אם גם אתם חפצים במופע של Lana Del Rey, מומלץ להתחיל לפעול כבר מעכשיו.

לרכישת כרטיסים למופע של לנה דל ריי בישראל לחצו כאן!

ובטרם היא תגיע לארץ – מעט אודות לנה דל ריי

הזמרת התחילה את הקריירה החינוכית בפנימייה בשל בעיות אלכוהוליזם. לאחר סיום לימודיה בפנימייה, עברה ללמוד פילוסופיה באוניברסיטת פורדהאם בניו יורק. בכל שנות נעוריה – השתתפה בשירת מקהלות, ובפרט – במקהלות כנסייתיות לצד סבתה. בהמשך חייה – היא למדה גיטרה מקרוב משפחתה והחלה לשיר ולנגן בכוחות עצמה, תוך הבעת רעיונות יצירתיים רבים. כפי שנאמר בתחילה, היא החלה את הקריירה באמצעות רשתות חברתיות ובעזרתן גילו אותה מיטב חברות התקליטים: הראשונה שבהן הייתהPoints Records 5, ולאחר שנים רבות של עבודה, עברה לעבוד עם חברות גדולות יותר. הזמרת משלבת בתכניה סגנונות מכל העולם, והשראה רבה מטבע, נוף ורגשות אנושיים.

מי שרוצה להיות כתב באתר המהמם שלנו אז שישלח לי הודעה בוואצאפ
 כיתה יא  שולטים!

תביאו לפה את כל הבית הספר
טואול - בניית אתרים בחינם