בניית אתרים בחינם
בלוג מידע על אמנים ודיג'יים גדולים שיגיעו לישראל!
 

זגורי אימפריה פרק 26

משפחת זגורי 26 לצפייה ישירהזגורי אימפריה מגוללת את סיפורה של משפחת זגורי מבאר שבע – משפחה ברוכת ילדים ועצבים.
הסדרה נפתחת עם חזרתו הביתה של אביאל (עוז זהבי), אחד הבנים, שגורש בנעוריו מהבית על ידי אב המשפחה (משה איבגי). חזרתו קורעת את הבית מבפנים ומציתה מלחמה פנימית, שאף הולכת ומתעצמת כשקללה מפחידה מוטלת על בני המשפחה.
זגורי אימפריה פרק 26 לצפייה ישירה - לחצו כאן!


תקציר זגורי אימפריה פרק 26: זגורי הינו משפחה המתגוררת באזור באר שבע, במשפחה ישנו הרבה בני משפחה עם המון בעיות, עצבים וכמה צחוקים ביניהם. הלאפל – שהוא העסק המשפחתי של בני המשפחה נקלעה לקשיים כלכליים ובעקבות חובות עומדת להיסגר. אב המשפחה, בעל העסק, נפטר והשאיר אחריו צוואה המיועדת לבן היחידי שרחוק מכל המשפחה כולה – אביאל. המשפחה שמה את תקוותיה האחרונים להציל את העסק המשפחתי, אך אביאל אינו מעוניין בהצלת העסק המשפחתי וגורם למלחמה בין המשפחה, אתם עומדים להכיר היטב את המשפחה הכי שרוטה, שלא נותנת דין וחשבון לאף אחד – כל זה באתר שלנו.

תקציר זגורי אימפריה פרק 26 לצפייה ישירה: זגורי אימפריה היא סדרת טלוויזיה ישראלית מסוג דרמה קומית חדשה שמשודרת ברשת השידור HOT. הסדרה מספרת על משפחה (משפחת זגורי) מבאר שבע, משפחה בעלת ילדים רבים. הסדרה מתחילה כשאחד הבנים במשפחה, אביאל, חוזר הביתה לאחר שגורש על ידי אביו, משה, מהבית כשהיה עוד נער. בשל חזרתו בבית מתחילות להתקיים מריבות רבות שמתעצמות ברגע שעל המשפחה נמצאת קללה מפחידה. אביאל שמתפקד כחייל סרן מקבל הודעה בטלפון מהמשפחה שסבא שלו גוסס למוות. אביאל שחוזר הביתה מהצבא במיידית אומר שלום לסביו בפעם האחרונה לחייו. לפי בקשתו של סביו, המשפחה אינה יושבת שבעה לאבל על מותו. המשפחה מחליטה לפתוח דוכן פלאפל על פי בקשתו של סביו של אביאל במטרה להפר את הקללה מעליהם.

זגורי אימפריה פרק 26 לצפייה ישירה - לחצו כאן!כמו בכל פרק של זגורי אימפריה עונה 1, גם בפרק זה קיימים קטעים קומיים רבים ודרמה אשר שוררת בכל מהלך הפרק. בפרק תוכלו לראות את השחקים הראשיים בסדרה שמגלמים את דמויות משפתחו של יוצר הסדרה, מאור, מבניהם: אביאל זגורי אשר הוא השחקן הראשי והוא בנם של אלברט זגורי, אב המשפחה, וויויאן זגורי, אם המשפחה.

פרקי הסדרה זגורי אימפריה לצפייה ישירה נוצרו ע"י יוצר הסדרה – מאור זגורי, אשר מספר על חיו האישים מנקודת מבטו. בנוסף, הסדרה מצולמת במקום מגוריו – העיר באר שבע. זגורי אימפריה עונה 1 עלתה לטלוויזיה ב-8 לאפריל 2014. למאור, יוצר הסדרה, היה חשוב להוסיף הרבה קומדיה בסדרה ולכן גם בזגורי אימפריה פרק 1 לצפייה ישירה קיים הומור משובח וישראלי שכמובן בעקבותיו תפסיקו להיות אדישים. כפי שנאמר על ידי השחקנים, תהיה קיימת לסדרה כנראה עונה נוספת, אך זמן יציאתה לטלויזיה אינו ידוע. אך לפחות אנו יודעים שתמשיך להיות משודרת ברשת השידור HOT.

באתרנו תוכלו לצפות בזגורי אימפריה פרקים מלאים לצפייה ישירה בחינם, אשר יעלו אצלנו ראשונים לרשת לפני כל האתרים האחרים. באפשרותכם גם לעשות לנו לייק לדף הפייסבוק ולקבל את העדכונים הכי חמים שיש, וגם לקבל עדכונים בנוגע להעלאת הפרקים לפני כולם.
מי שרוצה להיות כתב באתר המהמם שלנו אז שישלח לי הודעה בוואצאפ
 כיתה יא  שולטים!

תביאו לפה את כל הבית הספר
טואול - בניית אתרים בחינם