050-6522200   


ביטוח מנהלים

 

ביטוח מנהלים מהווה אחד מאפיקי החיסכון הפנסיוני בישראל. אפיק חיסכון זה מיועד לתשלום קצבה  חודשית בהגיע החוסך לגיל הפרישה ( 64 לאישה , 67 לגבר) . בנוסף לכך, החוסך בביטוח מנהלים מבוטח בשני כיסויים נוספים , ביטוח למקרה פטירה וביטוח אובדן כושר עבודה , את מרכיבי הביטוח השונים ניתן להתאים להעדפותיו של המבוטח. 

 


ביטוח מנהלים הוא חוזה בין המבוטח לבין חברת הביטוח, מרבית התנאים בו קבועים ואינם ניתנים לשינוי במהלך תקופת הביטוח.  עד לפני ינואר 2013 חברות הביטוח שיווקו פוליסות מנהלים המבטיחות מקדם מובטח , מה זה אומר  ?  תשלומי הפנסיה לא יושפעו משינויים בלוחות תוחלת החיים, עלייה בתוחלת החיים לא תקטין את הקצבה הצפויה למבוטח לאחר הפרישה. לאורך השנים פוליסות ביטוח מנהלים עברו שינויים רבים , בפגישה איתי אבדוק את הפוליסה שלך באופן מעמיק , את הכיסויים הביטוחים , נבצע סימולציה לגיל הפרישה , נבדוק את הכיסויים שקיימים בפוליסה ואיך ניתן לשפר את המצב .

 

לקביעת פגישה לחץ כאן  

קרן פנסיה חדשה 

 

קרן פנסיה מהווה אחד מאפיקי החיסכון הפנסיוני בישראל , הקרן נועדה להעניק ביטחון כלכלי לאדם המתפרנס מעבודתו בשלשה מצבים אפשריים :

  • קצבה חודשית לכל חיי העמית מיום הגעתו לגיל הפרישה ( גיל פרישה - נשים 64 , גברים 67 )
  • פנסיית נכות  - (או ביטוח מפני  אובדן כושר עבודה ) מבטיח קצבה חודשית המשולמת במקרה של פגיעה ממושכת בכושר ההשתכרות של העובד, עקב מחלה, תאונה וכדומה
  • פנסיית שאירים - במקרה של מות העובד או הפנסיונר משולמת קצבה שאירים חודשית למשפחתו .

לתוכנית קרן הפנסיה מפרישים עובד שכיר ומעבידו סכומי כסף לחיסכון מדי חודש , גם עובד עצמאי יכול להפריש לקרן פנסיה על מנת לזכות בביטוח פנסיוני וליהנות מהטבות מיסוי .

o.k

אז מה קצבת הפנסיה שצפויה לי בגיל הפרישה  ? מה השיקולים בבחירת קרן פנסיה  ? היכן מושקעים כספי קרן הפנסיה ? האם ניתן לשנות מסלול השקעה ? מתי ניתן למשוך את כספי הפנסיה ?  כמה אני משלם דמי ניהול ?

מתעוררות לכם שאלות נוספות ? זה בסדר , לאחר פגישה קצרה הדברים התבהרו ותוכל לקבל החלטות מושכלות . 


קופות גמל  

קופת גמל הינה מכשיר פנסיוני שמטרתו חיסכון ארוך טווח  וקבלת קצבת פנסיה חודשית בהגיע העמית לגיל פגישה , לפני ינואר 2008  קופות הגמל היו מאפשרות קבלת כספים הוניים כלומר חד פעמים בגיל הפרישה , אומנם הרגולציה שינתה את מטרת החיסכון וקבעה שהחל מינואר 2008 מטרת הכספים שמופקדים לקופה היא למטרת קצבה בלבד , יחד עם זאת הכספים שנצברו בעבר עדין מוגדרים הוניים , העמית בקופת הגמל רשאי לשנות מסלול השקעה בקופה ללא קנסות וללא פגיעה בזכויותיו . החוק קובע בין היתר, את הכללים והמועדים לאופן הפקדת הכספים ושיעורם וכן את הכללים בגינם יכולים העמיתים למשוך את הכספים מהקופה , רצוי להיפגש עם סוכן לפני שמחליטים למשוך כספים ישנם מקלטי מס שכדאי להכיר . האם אני רשאי למשוך את הכספים לפני גיל הפרישה ? האם אני רשאי לעבור מסלול השקעה ? כמה אני משלם דמי ניהול ?


לקביעת פגישה  לחץ כאן  טואול הקמת אתרי אינטרנט