בניית אתרים בחינם
סיעת "ביחד" פתח תקווה

עו"ד חנוך מילביצקי, מר גלעד שדמון, מר אביהו סופר, מר מארק ליקבורניק 
 
גלעד שדמון
גלעד הוא יליד 1962 ובן להורים ניצולי שואה שעלו לארץ והתיישבו בקרית גת בעקבות הוראתו של בן גוריון להתחיל ליישב את הנגב. גלעד גדל בקרית גת, התגייס לצה"ל לקורס חובלים ואם שחרורו הקים מכללה לרפואה אלטרנטיבית. גלעד שדמון החל לעסוק בחינוך לאחר מהפך רציני בחייו לפני כ-10 שנים. בפעם הראשונה בחייו נתקל בילד מתוסכל ולא ידע איך לעזור לו. היה לו ברור שמשהו במערכת החינוך לא מתפקד כראוי ודורש שינוי מהותי מהקצה אל הקצה.

סיעת "ביחד" סיעת "ביחד" הינה סיעה שהוקמה בעיר פתח תקווה ע"י תושבי העיר השונים שהתגבשו ביחד כדי לשנות את פני העיר. סיעת "ביחד" כוללת בתוכה תושבים ממגזרים שונים,משכונות ותיקות וחדשות בעיר,עולים חדשים, צעירים, פנסיונרים,ספרדים ואשכנזים, חילונים ודתיים.


עריית פתח תקווה

העיר פתח תקווה היא העיר המורכבת ביותר באיזור מרכז הארץ. היא כוללת בתוכה אוכלוסיות שונות והפערים החברתיים גדלים בה עם השנים. גלעד שדמון, אביהו סופר, עו"ד חנוך מילביצקי ומארק ליקבורניק הם חברי סיעת "ביחד" שנכנסו למועצת העיר פתח תקווה כדי לשנות את פני הדברים. עד כה חברי הסיעה פועלים נמרצות ועוזרים לכל תושב.

תושבת פתח תקווה פנתה לפני מספר ימים למוקד של סיעת "ביחד" וביקשה לטפל בגיזום העצים שהערייה התחילה ולא סיימה, ותיכון של מדרכות ברחוב שלה. "העירייה אכן הגיעה, אבל עשתה רק חצי עבודה – גיזום רק בצד של הבניינים ולא בצד של העצים,והיה צורך להשלים את העבודה. בנוסף רציתי שיתקנו גם את המדרכה, שבה האבנים המשתלבות יצאו ממקומן".