בניית אתרים בחינם
    מיסטיקנים אונליין
 
ייעוץ  והכוונה, תשובות לשאלות
מיסטיקנים מתקשרים יועצים ומומחי
מיסטיקה
קבלה/נומרולוגיה/מיסטיקה/תקשור/טארוט/פתרון חלומות/אסטרולוגיה
  מיסטיקנים און ליין 072-2280545 
9.90 לדקה

                                                                                                                       

מיסטיקול 8 - מרכז האור והמיסטיקה בישראל

   מתקשרים בטלפון  24/7 


       
התאמה זוגית/החזרת אהבה/עין הרע כישופים/קריירה/עבודה/פרנסה
בדיקת שמות/זמנים נכונים לשינוי/לימודים/בריאות/זוגיות במשבר
ברכות קמעות וסגולות לכל מטרה/הסרת חסימות
 
מיסטיקנים און ליין 1901-729630 
9.90 לדקה
 

החזרת אהבה

 

 
מיסטיקנים און ליין: מומחים של החזרת אהבה,

    החזרת אהבה על ידי מומחי קבלה, מיסטיקנים, מתקשרים 


   החזרת אהבה בצורה טהורה ונקייה ללא כישופי אהבה


    ברכות קמעות סגולות להחזרת אהבה לפי הקבלה

   טיהור ואיזון אנרגטי, הסרת חסימות ומצבי תקיעות 


 
   מסע החיים והמציאות מתקילה אותנו לא פעם שיחסי הגומלין, והציפיות ההדיות בזוגיות אינם באים לידי מימוש ויוצרים מצבים של "זוגיות במשבר" המביאים בסופו של דבר לפרידה ו או סיום הקשר.


 • במצב של זוגיות במשבר, או פרידה,  נוצר כאב, שברון לב, אובססיה, קנאה, תסכול רב, חוסר השלמה, הבנה, וקבלת סיום הקשר, אצל אחד הצדדים בזוגיות.

 • התגובות למצבי פרידה אלו מגוונות, כל אחד או אחת ממשיך להתנהל או לקבל את סיום הקשר באופן שונה ואחר.

 • ישנם פרידות בהם שני הצדדים יודעים להתמודד עם המצב מתוך חוסן נפשי וממשיכים הלאה בחייהם למרות הצער והכאב. וחושבים הלאה, לעבר מערכת יחסים חדשה. 

 • ישנם פרידות, אשר יוצרים חסימה רגשית, חוסר יכולות ליצור קשרים חדשים, שקיעה בתוך עולם אפרורי, התבודדות, אבוד האמון באהבה, מעין מנגון הגנה בגלל החשש להפגע שוב.

 • ישנם כאלו, המסרבים לקבל את הפרידה, שום כוח בעולם לא יעצור אותם בכול מחיר להחזיר את האהבה למקומה, הם מפתחים אובססיה חולנית, קנאה, רכושנות ותלות,  לרוב סוג זה של אנשים מסרב לקבל את הפרידה ופונים אל מיסטיקנים, מתקשרים, מומחי קבלה, מדיומים, מכשפים,  לבצוע פעולה של החזרת אהבה.

 • מומחי קבלה להחזרת אהבה: הפועלים באמצעי מאגיה שחורה, כגון, שיקווים שונים, מרקות לפי הקבלה, לחשים, דם של מחזור, שתן, וחפצים שונים, פעולה פסולה ואסורה, הנוגדת את החוק ואת כל כללי המיסטיקה.

 • קבלה אוסרת לכפות בכוח ובנגוד לרצון אחד הצצדים, לעשות פעולה המוגדרת ככשוף החזרת אהבה, זוהי מאגיה שחורה בהתגלמותה.

 • פעולת "החזרת אהבה" היא לא פעולה קלה, היא לא מוגדרת בזמן, לפעמים היא פעולה מורכבת ובעיתית, היכולה לגרום לנזק בלתי הפיך לשני הצדדים. לכן צריך לנהוג בזהירות יתר ובאחריות.


 • פעולת החזרת אהבה צריכה להיעשות בסבלנות, מתוך הבנת המניעים שהביאו לפרידה, מידת ההתאמה זוגית מבחינה החיבור הקרמתי, הרוחני והנפשי, האם בני הזוג עומדים בציפיות הדדיות, האם אין הפרעות חיצונית, משפחה, חברים, חבר או חברה לשעבר, ועוד אפשרויות.

 • פעולת החזרת אהבה יכולה להתפרש ככפייה, או פעולה הבאה ממניעים אגואיסטים,  הרצון האנוכי מביא אנשים , לבצע את הפעולה הזו מתוך כוח מאגי, כדי לשלוט בצד האחר, עד כדי כך שיפעל בהתאם לרצונו. מבלי להתחשב ברצונות וברגשות של האחר,  זוהי פעולה, כוחנית עם אלמנטים שליליים. המונעעים מהצד השני לממש את זכות הבחירה החופשית שלו.

 • החזרת אהבה צריכה להיות פעולה רוחנית טהורה,נקייה מכל אלמנטיים שליליים וכפייתיים,  "החזרת אהבה" אשר אין בה שלילית החרות והבחירה.


 • חכמת הקבלה איננה מכירה במושג "החזרת אהבה", היא מכירה במושג שלום בית, קירוב ללבות מחדש, היא רואה בשלום בית מצוה עליונה חשובה ומרכזית, מומחי קבלה או מיסטיקנים המנצלים את מצוקת האדם המצוי בזוגיות במשבר עושים עוול, זוהו חטא ופשע 

 

 • כאשר אתם רוצים לערוך החזרת אהבה רצוי וחשוב או להשכין שלום וקרוב לבבות עליכם להתחשב ברצונות הצד השני  בנתוח המניעים והסיבות שהביאו לפרידה, בנתוח הסכויים שיש לקשר הזוגי, במידת ההתאמה הזוגית.

 

   ייעוץ הכוונה סיוע רוחני בזמן זוגיות במשבר.

   מומחי קבלה, מיסטיקנים, מתקשרים בשיחה אישית 24/7

   תשובות לכל השאלות עכשיו בטלפון

  מתקשרים בטלפון 24/7

 

                                       משוחחים עם מיסטיקנים

                                                                                  072-2280545          

 

טואול - בניית אתרים בחינם