בניית אתרים בחינם
    מיסטיקנים אונליין
 
ייעוץ  והכוונה, תשובות לשאלות
מיסטיקנים מתקשרים יועצים ומומחי
מיסטיקה
קבלה/נומרולוגיה/מיסטיקה/תקשור/טארוט/פתרון חלומות/אסטרולוגיה
  מיסטיקנים און ליין 072-2280545 
9.90 לדקה

                                                                                                                       

מיסטיקול 8 - מרכז האור והמיסטיקה בישראל

   מתקשרים בטלפון  24/7 


       
התאמה זוגית/החזרת אהבה/עין הרע כישופים/קריירה/עבודה/פרנסה
בדיקת שמות/זמנים נכונים לשינוי/לימודים/בריאות/זוגיות במשבר
ברכות קמעות וסגולות לכל מטרה/הסרת חסימות
 
מיסטיקנים און ליין 1901-729630 
9.90 לדקה
 

עין הרע

 

מהי עין הרע?

 

 לפי ויקיפדיה: עין רעה מושג מיסטי - גורל האדם מושפע מרגשי הזולת כלפיו, קנאה, הבאים מן העין למחשבה ולרגשות הלב.  

 

  מיסטיקה, ומיסטיקה יהודית מאפשרים לנו לקבל באמעים שונים הגנות ושמירות מעין הרע, או שיטות וכלים להסרת עין הרע,  הקבלה מסבירה לנו, שההשגחה העליונה היא זו המשפיעה על המצב הפיסי, החומרי, והזוגי של האדם, הכול נמדד לפי מעשיו והתנהגותו מבחינה מוסרית.

 

  ברוב המקרים הדין נוטה לצד, החסד ולזכות, אולם כאשר איש מקנא ברעהו, הוא כביכול מערר את נטיית ההשגחה,  לגבי האדם אליו מופנית הקנאה או צרות העין.

 

  אנו מכירים ביטויים שונים של עין הרע: למה מגיע לו ולא לי, הדשא של השכן ירוק יותר, כמה כסף יש לו, איזה מכונית יקרה, איזה בית גדול ומרווח, איזה אישה יפה ואיכותית, חתרנות בצורה מכוונת כנגד אדם מסוים ללא שום סיבה מוצדקת. לרוב המשפטים או הפעולות שחוזרים על עצמם שוב ושוב, כנגד אדם מסויים יכולים להשפיע באופן שלילי על האדם אליו מופנית העין. 

 

יוסף בנו של יעקב מהווה סמל למשמעותה של מהי עין הרע, היות ואחיו קנאו בו בגלל אהבתו המיוחד של יעקב אביהם אליו, וחיפשו באופן את רעתו. יוסף היה ידוע שבחכמתו הרבה ואמונתו בצדקת דרכו, ידע לבטל את עין הרע,

 

בידי כל אחד מאתנו מצויה היכולת להתגונן ולהשמר מעין הרע, עיקר המחשבה  צריכה להיות ממוקדת בכך שאין דבר כזה שנקרא עין הרע, זוהי פעולה של הגנה כנגד עין הרע על ידי ביטול האמונה שבכוחה של הרע לפגוע בנו.  מחשבה ואמונה זו הופכת כל אדם שמאמץ את הגישה הזו לבלתי פגיע מעין הרע. 

 

 

מה הם הכוחות השליליים שיכולים להיגרם על ידי עין הרע?

 

אסונות, נזקים והפסדים כספיים, מחלות, חוסר יכולות מימוש עצמי, בעיות בזוגיות, אנרגיות שליליות בבית, תקיעות וחסימות

 

למעשה אין אדם שלא חשוף לעין הרע, והוא חשוף להיתקל בכל מיני מצבים, בלתי מובנים ונשלטים, הנוחתים עליו ללא שום סיבה לכאורה לפתע. 

 

לפעמים בלי לשים לב להתנהגות ולמעשים שלנו, אנו מושכים אלינו את עין הרע. רברבנות יתר, חוסר צניעות, זלזול, אגו יהירות וגאווה, הם בעצם הסיבות העקריות שאנחנו יכולים למשוך אלינו את עין הרע. 

 

 

גילוי עין הרע

 

כאשר הכול תקוע וחסום, שום דבר לא מסתדר, דברים מוזרים ובלתי מובנים ונשלטים קורים סביבכם עליכם לפנות אל מיסטיקנים, מתקשרים, מומחי קבלה, הבקאים בגילוי והסרה של עין הרע.

 

בכוחם של אנשי קבלה, מקובלים, מיסטיקנים מתקשרים, מומחי מיסטיקה שונים לערוך בדיקה על ידי שימוש בכלים או שיטות מיסטיות שונות חלקם עתיקים, חלקם חדשים גם לפי הקבלה והמסורת היהודית, וגם לפי תקשור, או שאלת קלפי טארוט. 

 

יש להבחין מחסימות, תקיעות וחוסר יכולות מימוש עצמי, שאינם קשורים בעין הרע, לא כל דבר שקורה לנו בהכרח קשור לעין הרע,  לכן מוטב ונכון להתייעץ עם מיסטיקנים או מומחי קבלה. 

 

הגנות שמירה והסרת עין הרע!

 

ישנם הרבה אמצעים ושיטות להגנה ושמירה מעין הרע

 

ישנם הרבה אמצעי עזר להגנה מפני עין הרע. הסרת עין הרע,  תפילות, קמעות וסגולות ממינים שונים, סרט אדום בפרק כף היד שניתן על מקובל או מיסטיקן מומחי קבלה, תליונים עם עין כחולה, נחשבים בדרך כלל כאמצעי להגנה יעילה וטובה במיוחד אם ניתנו על ידי מקובלים ידועים

 

חמסה בפתח הבית, או בצורת תליון, או קישוט קיר בתוך הבית במקום מרכזי בבית, החלפת מזוזות, שום גם ידוע שיש בו להסרת עין הרע,

 

 

תליון של דגים, אקווריום עם דגים יש בהם אנרגיות היכולות לנטרל את השפעת עין הרע.

 

לרשותכם מומחי מיסטיקה - תקשור, מומחי קבלה, מומחי טארוט, מיסטיקנים מתקשרים לגילוי והסרת עין, מתן הגנות ושמירה לכל מטרה

phone

מתקשרים בטלפון

 

 

 072-2280545

 

 

 

                            מיסטיקנים מתקשרים מומחי קבלה במענה טלפוני מהיר 24/7


 

 

 

 

טואול - בניית אתרים בחינם