בניית אתרים בחינם

 

ייעוץ זוגי אישי בכול תחומי החיים

מיסטיקן ומדריך רוחני, תקשור ישיר 24/7 בטלפון

 

ברוכים הבאים!!

 

ייעוץ רוחני על ידי מיסטקן ומתקשר עם יכולות רוחניות גבוהות

 

 מיסטיקה על כל רבדיה

 

מענה אישי בטלפון, בכל בעיה ונושא, תשובות לשאלות

 

072-2280545
מתקשרים וממתינים להוראות שמי שלמה טל " מדריך ויוצר רוחני בשיטת חלון האור" עוסק בתקשור ייעוץ והכוונה בשיטת חלון האור מזה שנים רבות, ומשחר ילדותי חשתי את הייחוד והיכולת הרוחנית העוצמתית לראות ולחוש דברים שהם מעבר לתפיסת המודעות הרגילה.
 
בשנים האחרונות אני משמש כמדריך ויועץ רוחני למודעות והגשמה עצמית בכול תחומי החיים. מומחה להסרת חסימות טיהור ואיזון אנרגטי בשיטה ייחודית. מומחה לפתרון חלומות, יועוץ זוגי ובין היתר בודק את מידת ההתאמה הזוגית בין בני זוג.

בשיחת הייעוץ תוכלו להתוודע לכל המעכבים והחסמים, הפיזיים הנפשיים והרוחנים, בזוגיות אהבה ומה שבניהם, עבודה וקריירה, כספים, הכוונה מקצועית, בריאות רוח ונפש, עסקים, בדיקת עין הרע, בדיקת שמות, החזרת אהבה, מעבר מגורים ומתן תשובות לשאלות כמעט בכול תחומי החיים.

תקשור הוא כוח פנימי אינטואטיבי אשר מסייע לי לחוש ולראות את הנפש הרוחנית והפנימית, לפי קול ורגש, התקשור עבורי הוא אנרגייה המסייעת לי להתחבר לנפש האדם, לסייע ולכוון כל אדם בהתאם לייעודו יכולתו וגורלו.

תקשור הוא כלי עזר רוחני לריפוי והסרת חסימות, מתן תחזית אישית, פענוח גורל הווה ועתיד, וסיוע בהכוונה אישית מותאמת מציאות.

החיים הם דינמיים כולנו נתקלים במסע החיים בבעיות וקשיים בלתי נצפים, חלקם נובעים מבעיות ריגשיות, חלקם מחוסר מימוש עצמי, תקיעות, עין הרע, הערכה עצמית נמוכה, חוסר מודעות עצמית ועוד..

לא תמיד יש לנו את היכולת לקבל החלטות חשובות, לדעת מה הם הזמנים הנכונים לשינוי, בזוגיות בעבודה ועוד.. לא תמיד אנו מוצאים את היכולות וכוחות הנפש להתמודד עם אותם קשיים. שנובעים בעיקר מבעיות כספיות, עבודה, זוגיות במשבר, קריירה, לימודים, בריאות, אנרגיות שליליות, עין הרע, פרידות או גירושין, משפחה ומה שבניהם,  

 תחזית אישית, ייעוץ והכוונה רוחנית תסייע לכם, להתמודד עם אותם קשיים, על ידי הגברת המודעות העצמית, הייעוץ הוא אישי ודיסקרטי, 

מעבר לכל זאת אני גם משמש ללקוחות רבים כאוזן קשבת בעתות מצוקה ומשברים בזוגיות באהבה וסובלנות, הנובעים מניסיון רב, וחכמת חיים בעיקר מלימוד חכמת הקבלה ותורת הסוד.

אני נוהג באחריות מלאה כלפי הלקוחות, ובצורה טהורה ונקייה מכל מאגיה שחורה וכשפים, תוך הבנת הצרכים האישיים של כל אחד ואחת. 

 
שיחת ייעוץ טלפוני חוסכת ממכם את הצורך לתאם פגישה פיזית, זמן וכסף רב

התשלום עבור שיחת הייעוץ נעשית דרך חשבון הטלפון, אין צורך בכרטיס אשראי,

פטוט יעיל וומהיר מתקשרים אפילו עכשיו ומיד נענים ומדברים . 


שרותי מיסטיקה - ייעוץ תקשור והכוונה במענה טלפוני מידי  
  24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
מתקשרים בטלפון

072-2280545 
מיד נענים בשיחה אישית ודסקרטית   
בניית אתרים 2all