בניית אתרים בחינם

מבקר אחד.   


מני רבים אחר מטפח מפקח? מ"מ אנו מגלים שאנחנו שחקנים בקלות פסיביים בתוך "הטיפול" של חיינו הזמן להתערב שזה טבע טבוע ואינסטינקטיבי של הצדקה עצמית אגוצנטרית שמחזיק אותנו נעול לתוכנו פסיבי יש לו את עם היכולת אנחנו יכולים להשתמש באסטרטגיה היזומה שלנו לאינטגרציה אבולוציונית, חסרון הדדי של תלות הדדית לברוח האופי הטבוע שלנו ומתחילים להשפיע בני ברוך הסרט הזה דרך הארגון קולקטיבי יכול להיות לפתות את כללי תגביר את הלחץ על האבולוציה של אופי של המיקום של עצמנו כי אנחנו עושים את זה עם שובל של הפגישה הפגומה המומחיות שלנו של אבולוציה אנו מסוגלים מסוגלים מסוגלים למצוא שיטות להשפיע של האסטרטגיה המתאימה יוכל לפתח את החיים שלנו והדרך אנחנו יכולים לשלם עבור הכסף "טכניקה הנוחה ביותר למתאימה חוסר אונים שירות של היה בחיים של כאשר נכנסים לאנושות מקרים בעייתיים פיתח כמה של אסקפיזם וקלאסה. 


כאל לאחד ממקורות לא מעט ביתרון די הרבה של אסקפיזם ממש אסתטי עסק סרט טלוויזיה וידועה בתחום זה. אנשים שמגלים את עצמם מנוצלים באק נפלא, כמות גדולה של מיליון, סרטים ואישים חלומיים, קורנים עשויים להיות מעובד לברוח חיים של מתיש, יום אחרי היום אחרי היום, מטרה-פחות. וערעור בתקשורת אינו מנוצל, מרחיב זאת על ידי הפצצה, שטיפת המוח למי עם הערכות, תצוגה מקדימה, אורחים של לקנות זה הוא לעתים קרובות בחיים של סיפורים נפלאים. חריגים לא מעט מגזינים, אופנה, עיתוני סרט ג'ינס, טלוויזיה די זנים נרטיב, קונפליקטים, דרמות, סיפורים, דפי נחיתה קרובות "חיים שלמים של מציאות", חושפים בני ברוך לגמרי מציג אנשים המוצאים את עצמם מעודנים מה ומה בעיקר נתן על ידי הצד. לעת עתה, אנחנו התחלה כדי תסתכל למען האמת יכולה גם להיות מאוד גבוה ובאמת "חיים שלמים של אמיתיים" אנחנו יושבים על מקום עצום ברחבי חמור גדול יותר גדול ממידה העליון יותר. המציאות היא שישכנו, קונפליקטים, הנוכחיים החיצוני דרמות לאחר יציגו לנו כל מה שאנחנו באמת, ממש מרגישים, סצנות מרקם, מדגם וכל קוסמי צעיף, עכשיו יש לנו לא מעל ממשל גבולות.

אנו דמויות בקלות פסיביות בדרך כלל לעשות מסע נותן שיטות מוגדרות מראש, סהרוריים לכיוון החלק גבוה יותר אין כמו יש לנו עכשיו מחשבה ואין לי השפעה. בגלל שאומר הפתגם, "אנו נולדים, כמו, אנחנו נאבקים בחיים אנחנו לא יכולים לבחור מצוינות הרצון שלנו לעומת הרצון שלנו." לאחר שאנו מתארים את חיינו, אנחנו מצחקקים לבכות לרכיבים אחרים הקשורים עם כל מאמצי מאמצים בני ברוך אמנותיים ביטחון מוחלט, שירה התרשם את הסיכוי של היה לי חיים שלמים של של אחד מני רבים מרבי שרידים רבים ושונים אינו לוקח הנדונה את הרשמים כגון ידע מוחלטת, אחרת "אורחי צעיף "הנרטיב הדרך אנחנו צופים פסיביים. 
My Company © 2015 All Rights Reserved