בניית אתרים בחינם
גאליס עונה 6 לצפייה ישירה - כל הפרקים
     סדרת נעורים ישראלית. כל הפרקים לצפייה ישירה
דניאלה "דני" רובין (אליאנה תדהר) - נערה טובה, יפה וחכמה. בת זוגו של יונתן ומגיעה עמו לגאליס עונה 6 פרק 8 לצפייה ישירה. דני עושה כל שביכולתה לעזור ליונתן ולהגן עליו מפני החיפושים שלו. היא עזרה לו למצוא את "לוחות הגורל", ומשתדלת למצוא דרכים להגן עליו מפני שחרור "גאליס עונה 6 פרק 8 לצפייה ישירה". בקיץ השני הייתה ב"צוות אתנה".

צפו עכשיו - גאליס עונה 6 פרק 8 לצפייה ישירה

בקיץ השלישי מגלה ראשונה שיונתן חי, ויוצאת לחפש אותו יחד עם דורי. בעזרת דורי וליעם הם מצילים אותו, והיא נהיית לבת זוגו שוב, ויוצאת אתו לחיפוש אחר "מעיין הנשמות". בסוף העונה הרביעית נמאס לה מהרפתקאות והיא נפרדת מיונתן ונהיית לבת זוגו של דורי. בעונה החמישית נתגלה לה כי דורי בוגד בהם, ושהיא גלגול אהובותיו של המיועד והכוח שנותן לו את היעוד. מאוחר יותר, היא מחליטה שתנתק איתו קשר כדי שיפסיק להיות המיועד, לטובתו. בסוף העונה מחליטה לטוס למקסיקו ולעבוד בבית הארחה לתמיד כדי להתרחק מיונתן, אך כעבור חצי שנה יונתן מוצא אותה והם חוזרים להיות בני זוג. בקיץ הרביעי היא מנסה לשכנע את יונתן לחזור לגאליס עונה 6 פרק 8 לצפייה ישירה, ומצליחה בכך. היא רוצה ללמוד מה תפקידה בתור אשת המיועד. כמו בפרק הקודם גם בפרק זה יקרו דברים מפתיעים.

יונתן מיטרני (תובל שפיר) - המיועד, נער חכם וסקרן. מגיע מבית האמנה למחנה גאליס עונה 6 פרק 8 לצפייה ישירה. בן זוגה של דני, בנם של רות וארי ואחיה החורג של נינה. בבית האמנה הוא פתח את "אבן המשאלות", ועקב כך גם בקיץ הראשון במחנה, מצא את "לוחות הגורל" וגילה שארי הוא אביו. בקיץ השני במחנה היה ב"צוות אכילס", שחרר את העיר האבודה "גאליס עונה 6 פרק 8 לצפייה ישירה", הציל את אמו ואת אנשי העיר, אך קפא והפך לפסל. בקיץ השלישי, מתגלה שהוא חי באיבוד זיכרון אצל רפאל ואנה, שמתחזים למשפחה שלו. בזכות דני, דורי וליעם הוא חוזר למחנה ומתחיל להיזכר מחדש. בהמשך מתאהב בדני פעם נוספת, הוא נסחף לחיפוש אחר "מעיין הנשמות", ועקב כך דני נפרדת ממנו. יותר מאוחר הוא מחליט להפסיק את החיפוש, ומחליט לוותר על ההרפתקאות והייעוד שלו. הוא חושב שכדי להיפטר מהייעוד הוא צריך להשמיד את המעיין, והוא חוזר לחפש אותו במטרה להשמיד אותו. במהלך החיפוש מתגלה כי הוא גלגול של שאר המיועדים. הוא מצליח להשמיד את המעיין, אך לבסוף הוא מגלה שדני היא כוח הייעוד והם חוזרים להיות בני זוג. בקיץ הרביעי הוא לא רוצה לחזור לגאליס עונה 6 פרק 8 לצפייה ישירה ממקסיקו, למרות שהוא שומע קולות שמובילים אותו ליער, מתוך חשש ששוב יצטרך להפוך למיועד, אולם הסתבכות עם החוק במקסיקו מאלצת אותו לחזור לישראל וגם לגאליס עונה 6 פרק 8 לצפייה ישירה. נאלץ לעזור לדני בהרפתקה שלה.
דורי אהרוני (דניאל גד) - בגאליס עונה 6, חולה בקרישת דם. היה בן זוגה של יולי, ונוצל על ידה לטובת קמפיין שרצתה. התאהב ברונה ונהיה בן זוגה, ומאוחר יותר הם נפרדים. בקיץ השני הוא ב"צוות אתנה", לאחר שהבריא, הוא מנסה להתקבל לקבוצת הכדורסל מכבי, ולשם כך מנצל את דפני. מאוחר יותר הוא באמת מתאהב בה אך לבסוף הם לא נהיים זוג ובסופו של דבר הוא נכשל בבחינות הקבלה. בקיץ השלישי הוא עוזר לדני בחיפושה אחר יונתן ותוך כדי מתאהב בה. במהלך העונה נהיה בן זוגה אך גם נהיה קנאי אליה בכול מה שקשור ליונתן. הוא מצטרף לחיפושים אחר "מעיין הנשמות", אך לא מרוצה מכך שדני מסתכנת. הוא מתחיל לרגל עבור טיראן ובוגד בכולם, ובתמורה טיראן ייתן לו בקבוקון עם מי מעיין כדי להחזיר את אחיו שמת יואב. בקיץ הרביעי מנסה לחזור לרונה, אבל היא יוצאת עם מישהו אחר.

הוגו (נווה צור) - נער שמנמן אך מחונן, תמים וחסר ביטחון. בקיץ הראשון הוא מתאהב בעדי ונהיה בן זוגה. בקיץ השני הוא ב"צוות אתנה", ועוזר לדורי בתוכניתו להתקבל למכבי בכך שהם מנצלים את דפני, ויחסיו עם עדי מתערערים. בקיץ השלישי הוא משקר לכולם על הפרידה שלו ושל עדי, ומתיידד עם גילי. הוא מחפש איתה את ציפור האמזונה כחולת החזה, ותוך כדי גילי עוזרת לו לבנות ביטחון. מאוחר יותר הוא מתאהב בה, ומנסה למצוא פתרון למחלתה. לאחר שסרטון שהוא מפיק מצליח לעורר מודעות, גילי מקבלת את התרופה והם הופכים לבני זוג. בקיץ הרביעי עדי חוזרת למחנה והוא מנסה להתחמק ממנה.ליעם בן בסט (דניאל מורשת) - חברו הטוב ביותר של יונתן שמגיע יחד עמו מבית האמנה לגאליס עונה 6 פרק 8 לצפייה ישירה. אחיהם של מירון ואשל. עזר ליונתן בחיפושיו אחר "לוחות הגורל" ו"גאליס עונה 6 פרק 8 לצפייה ישירה". בקיץ הראשון הוא בן זוגה של שרון. בקיץ השני הוא ב"צוות אכילס". הוא מסתבך עם האחים רואס בגלל אחיו, מירון. הוא נהיה בן זוגה של נטלי רואס, שמרמה אותו, אך כשהוא מגלה זאת הם נפרדים והוא הופך לחבר של יולי. בקיץ השלישי יחסיו עם יולי מתערערים בגלל רותם, והם נפרדים, אך הוא מנסה להחזיר אותה אליו ועוקב אחרי רותם במטרה להבין מה היא רוצה מיולי. הוא מרמה את רותם בכך שהוא לכאורה מצטרף אליה בתוכנית הנקמה, אך למעשה הוא הקליט אותה. לבסוף הם חוזרים להיות בני זוג. בעונה השישית מנסה להחזיר את יונתן ודני לגאליס עונה 6 פרק 8 לצפייה ישירה ובסוף נכנס לכלא במקסיקו באשמת שווא. בעקבות הסתבכות עם כנופיות בכלא, יונתן ודני מחלצים אותו, והוא בורח איתם ועם דוד, חברו החדש, לישראל. יחסיו עם יולי מתערערים בגלל שהיא הפכה למדריכה.

תפריט שמאלי

הכנס כאן קישורים או טקסט חופשי
  כל הזכויות שמורות לערוץ הילדים והוט  
טואול בניית אתרים בחינם