בניית אתרים בחינם
גאליס עונה 6 לצפייה ישירה - כל הפרקים
     סדרת נעורים ישראלית. כל הפרקים לצפייה ישירה
גאליס עונה 6 פרק 9 לצפייה ישירה היא סדרת נעורים ישראלית המשודרת החל מ-פברואר 2012 בערוץ הילדים למנויי HOT בבימויו של עודד רז. הסדרה עוסקת במחנה קיץ ששמו גאליס עונה 6 פרק 9 לצפייה ישירה, ובהרפתקה של חניכי המחנה אל "לוחות הגורל", העיר האבודה - "גאליסיה", "מעיין הנשמות" ו"ספר הבריאה". גאליס פרק 175 היא ספין-אוף של הסדרה "החולמים". באוגוסט 2014, יצא הסרט "גאליס עונה 6 פרק 9 לצפייה ישירה - המסע לאסטרה" שמבוסס על הסדרה. הסדרה היא זוכת פרס סדרת השנה בטקס נבחרי הילדים בשנים 2012 עד 2015


צפו עכשיו בפרק של גאליס עונה 6 פרק 9 לצפייה ישירה


שרון (תמר עמית יוסף) (עונות 6, 1-2) - חברתה הטובה ביותר של יולי. בקיץ הראשון הייתה בת זוגו של רועי עד שנפרדו. בקיץ השני היא הייתה סוכנת ולא השתתפה במחנה. רימו אותה ושלחו לה תמונה שבה כביכול ליעם ויולי מתנשקים כשהיו שיכורים, ולכן היא נפרדת ממנו ומאוחר יותר טסה למקסיקו יחד עם רועי. בקיץ הרביעי היא חוזרת לגאליס עונה 6 פרק 9 לצפייה ישירה וסולחת לליעם ויולי. מוסבר שהיא ורועי נפרדו במקסיקו.
אדוארד "אדי"/ברק הניס (עמרי לוקאס) (עונות 2–3) - נסיך גאליסיה, בנם של זרדה ואיקרה. מצטרף למחנה בקיץ השני ל"צוות אתנה" ומתחזה לחניך במחנה בשם ברק הניס, אך מניעיו האמיתיים הם למנוע מיונתן למצוא את "גאליסיה". הוא מתבלבל בדרך כאשר הוא מתאהב בדני ונהיה בן זוגה, אך הם נפרדים. עקב התאהבותו בדני הוא מורד באמו ומשתנה.
נטלי רואס/קידר (שני אטיאס) (עונות 2–3) - בת למשפחת פשע. מצטרפת למחנה בקיץ השני ל"צוות אכילס". מגיעה למחנה גאליס עונה 6 פרק 9 לצפייה ישירה בתור נטלי קידר על מנת לתפוס את מירון, אחיו של ליעם, שחייב כסף למשפחתה. כדי לתפוס את מירון היא מנצלת את ליעם והופכת לבת זוגו. בסוף העונה השלישית קופאת בגאליסיה עקב תחבולה של ליעם, ולא ידוע מה קרה לה לאחר מכן. המשפחה שלה חותמת על עסקה עם מילי נגב בעונה החמישית.

גאליס עונה 6 פרק 9 לצפייה ישירה

הסדרה מועמדת כל שנה מאז 2012 לפרס "סדרת השנה" בטקס נבחרי הילדים בערוץ הילדים וזכתה ארבע פעמים ברציפות. בשנת 2011 זכו תובל שפיר ואליאנה תדהר בפרס "זוג השנה" באותו הטקס. אליאנה תדהר קיבלה את התואר "שחקנית השנה" שלוש פעמים ברציפות, כך גם תובל שפיר קיבל את התואר "שחקן השנה" שלוש פעמים ברצף בטקס נבחרי הילדים. בשנת 2013 זכה הספר "גאליס עונה 6 פרק 9 לצפייה ישירה - הקיץ של רונה ודורי" בתואר "ספר השנה" ובפרס "ספר הזהב" לשנת 2013.

בשנת 2014 הועמד הסרט "גאליס עונה 6 פרק 9 לצפייה ישירה - המסע לאסטרה" בפרס האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה אך לא עלה לשלב הגמר. באותה שנה גם זכו תובל שפיר (שחקן השנה), אליאנה תדהר (שחקנית השנה) וגאליס עונה 6 פרק 9 לצפייה ישירה (סדרת נוער השנה) ב"נבחרי פרוגי 2014".

ב-23 באפריל 2015, זכה פתיח הסדרה בתחרות "מצעד השירים" בערוץ הראשון בהנחייתו של דניאל מורשת, כוכב הסדרה. חלק מאורחיה היו: תובל שפיר, רוני דלומי וסמדר שיר (כותבת ספרי הסדרה).

הסדרה הייתה מועמדת שלוש פעמים בתואר "סדרת דרמה לילדים ולנוער הטובה ביותר" בטקס פרסי האקדמיה לטלוויזיה בשנים 2012–2014 אך לא זכתה.

דניאל (אורי בלופרב) (אורח בעונות 4,5) - האקס החנון של רותם. למד איתה ועם יולי באותו בית ספר, כשיולי גרמה לכך שיראה כאילו רותם גנבה ממנו את הפרויקט שלו במדעים, בזכותו עמד להתקבל לטכניון. במהלך העונה החמישית יולי משכנעת אותו שהיא עשתה את הכול, והוא סולח לרותם והם נהיים בני זוג.
סיגריט (בת-אל פאפורה) (עונה חמישית) - שומרת המעיין, תלמידה של אוסיריס, אל המוות והשאול המצרי. מחכה למיועד כ-3,000 שנה. בעלת בקבוק יין ממנו היא נוהגת לשתות.
מילי נגב (לירית בלבן) (עונה חמישית) - הייתה מנכ"לית חברת התרופות "פארמה פרופיט", ונהייתה שרת הבריאות. קמצנית ורעת לב. הבטיחה לגילי ולילדי המחלה את התרופה כשהייתה מנכ"לית בתנאי שישתתפו בצילומי הקמפיין לבחירתה כשרת הבריאות. כאשר נבחרה, התפטרה מתפקיד המנכ"לית ולא תורמת את התרופה. לבסוף מסתבכת עם האחים רואס.
נתן בראל (אקי אבני) (עונה חמישית) - אביו של ארז, מנכ"ל חברת האופנה "OMG" ומשווק את הליין של יולי. ניהל משפחה אחרת מהצד, ארז גילה זאת בגיל 13 ומאז כועס עליו.
איתן (רום ברנע) (עונה שישית) - חניך במחנה עתידים. יריב של ליעם ובן זוגה של רונה בעונה השישית, עד שהיא נפרדת ממנו.

סיימון בראון (אריה מוסקונה) (עונה ראשונה) - מקים מחנה "גאליס עונה 6 פרק 8 לצפייה ישירה". אביה של עמליה וסבה של נינה. גנרל אשר רוצה להשתלט על הצבא. גרם לארי לאבד את זיכרונו ומנצל אותו כדי שימצא עבורו את "לוחות הגורל" בסוף העונה מציל את נינה מאבן שהייתה אמורה ליפול עליה הוא פונה לבית החולים ועמליה באה אתו.

תפריט שמאלי

הכנס כאן קישורים או טקסט חופשי
  כל הזכויות שמורות לערוץ הילדים והוט  
טואול בניית אתרים בחינם