בניית אתרים בחינם
גאליס עונה 6 לצפייה ישירה - כל הפרקים
     סדרת נעורים ישראלית. כל הפרקים לצפייה ישירה
אלמנט שני שבו התבצע שיפור הוא סיום העונה. גם הפעם קשה שלא לשאול, האם בהפקת הסדרה קראו את הביקורת שלי לגבי סיום העונה של "החולמים" (ממנה התפצלה אח"כ גאליס עונה 6 פרק 11 לצפייה ישירה) וגם של העונה הראשונה של גאליס. במידה וחושבים מראש על סיפור מסוים, ובמקרה הנ"ל מדובר במסע של יונתן, צריך לחשוב עליו כסיפור שלם ולא להתחיל כל עונה ולחשוב כיצד יוצרים סיפור חדש. מהבחינה הזאת, העובדה שאקורד סיום העונה הוביל לכך, שיונתן נותר קפוא לאחר ששחרר את התושבים יוצר קליף האנגר נכון, גם אם הצופים לא מקבלים את ה"האפי אנד" שהם רגילים אליו מהעונות הקודמות.

צפו עכשיו - גאליס עונה 6 פרק 11 לצפייה ישירה - צפייה מהנה


הבעיה היא, שלצערי, אני חושב שהתסריטאים מתייחסים אל סוף העונה של גאליס עונה 6 פרק 11 לצפייה ישירה רק כקליף האנגר ולא כחלק מסיפור שצריך לספרו ולכן, בעונה הבאה (שאני מבין שקורמת עור וגידים) יתחילו למעשה מחדש ולא ינסו לקדם את הדמויות קדימה. כלומר, יפתרו את הקליף האנגר בצורה כלשהו, כי הרי יונתן הוא הדמות הראשית, אבל לא כחלק מהסיפור הכללי, אלא מתוך רצון לפתירת התסבוכת, אני מקווה שאני טועה, אך קשה לי להאמין שכך הם פני הדברים.

דוגמא נוספת הייתה, שנטלי ניסתה לסחוט את ליעם בכדי שיביא לה חצי מיליון שקל במקום הזהב שנגנב וכאשר ליעם חוזר מחנות העתיקות שם מכר את הטבעת שהייתה אמורה להגן על יונתן (גאליס עונה 6 פרק 11 לצפייה ישירה), הוא חוזר עם כסף שלא ברור אם מדובר בשקלים או בדולרים. במידה ומדובר בשקלים זה ממש לא נראה כמו שטרות ישראלים, ובמידה ומדובר בדולרים הם היו אמורים להיות בצבע שונה לחלוטין. מה שהצופה מבין מכך הוא, שאולי מדובר בכסף של "מונופול" או בהדפסה של נייר A4 במכונה וגזירתו בגודל של שטר. מדובר בעלבון לאינטליגנציה של הצופה.

גאליס עונה 6 פרק 11 לצפייה ישירה

ואולם, למרות השיפור באלמנטים הנ"ל, להפקת הסדרה עדיין יש בעיות גדולות, אותן ניתן לראות בבירור לכל אורך העונה. קשה מאד לפספס אותם. ואל תשכחו לצפות בפרק הקודם של גאליס עונה 6 פרק 10.

ראשית, חייבים לשאול את השאלה המתבקשת: מדוע מספר הפרקים בעונה זו ירד מ 60 (כפי שהיה ב"חולמים" ובעונה הראשונה של גאליס עונה 6 פרק 11 לצפייה ישירה) ל 55 ? קשה לי להבין את ההחלטה. אני כבר טוען מזה מספר שנים, שבהפקת ערוץ הילדים צריכים לייצר סדרת נוער בת 100 פרקים ויותר בעונה (כפי שהיה במקרה של "כמעט מלאכים" או "המורדים" שיובאו מחו"ל) ואילו בעונה זו מספר הפרקים דווקא יורד ? למה ? אני מבין, שקשה לצלם את הסדרה כאשר חלק מהשחקנים נמצא בבית הספר, אם כי חלק גדול מאד מהם כבר עבר את הגיל, אבל ניתן למצוא דרכים לעקוף את הבעיה הזאת. בערוץ הילדים חייבים להבין, שהם נמצאים בתחרות קשה מאד עם ערוצים כמו "דיסני" וגאליס עונה 6 פרק 11 לצפייה ישירה והם כבר לא מספקים את הסחורה כפי שהיה עד לפני מספר שנים. כיום, הערוץ משודר לילדים בני 8 עד 14, למרות שבעבר גם נערים ונערות מבוגרים יותר ישבו לצפות בו בשל התכנים שלו. סדרת הנוער היא "ספינת הדגל" של הערוץ ועל ידי הקטנת מספר הפרקים ל 55, ואולי בעונה הבאה לפחות מכך, בערוץ הילדים פוגעים בעצמם.

בעיה נוספת, שאולי נראית קטנה אבל עבור מי שצפה ביותר מסדרה אחת בחייו נראית מעצבנת, היא הזלזול בכל מה שקשור לאביזרים ולאפקטים של הסדרה. אציין מספר דוגמאות קטנות בכדי להמחיש זאת בגאליס עונה 6 פרק 11 לצפייה ישירה. אחד מסיפורי המשנה בעונה זו היה הניסיון של נטלי לתפוס את מירון ולהחזיר את הזהב שהוא גנב מהמשפחה שלה. כאשר רואים את הזהב עצמו נראה היה שמדובר בבדיחה. הזהב במדינת ישראל נראה כך ? רשום עליו GOLD באנגלית ? נער בגיל 18 (שנראה כמו דניאל מורשת) יכול להרים כלוב שמלא במטילי זהב בשווי חצי מיליון ללא עזרה ? אתם רציניים ?

האלמנט השלישי שבו התבצע השיפור הוא בסיפורי המשנה, לפחות באחד מהם. בניגוד לעונה הקודמת, סיפור המאבק של נטלי (שני אטיאס) למצוא את מירון, אחיו של ליעם, ולגרום לו להחזיר את הזהב שגנב מאחיה (מדובר במשפחת פשע), היה דווקא סיפור מעניין, כאשר גם יצרו מרובע אהבה שרון - ליעם - נטלי - יולי, שהיה מעניין מאד, במיוחד לאור העובדה שבעונה הראשונה של גאליס עונה 6 פרק 11 לצפייה ישירה (וגם ב"חולמים") דמותו של ליעם (דניאל מורשת) לא נראתה כדמות שיש לה הצלחות מרובות עם המין הנשי (למרות שבכל עונה שידכו לו מישהי).

תפריט שמאלי

הכנס כאן קישורים או טקסט חופשי
  כל הזכויות שמורות לערוץ הילדים והוט  
טואול בניית אתרים בחינם