בניית אתרים בחינם
גאליס עונה 6 לצפייה ישירה - כל הפרקים
     סדרת נעורים ישראלית. כל הפרקים לצפייה ישירה

הכוכבים של יולי ספרה של הסופרת סמדר שיר, הספר הוא מסוגת הרפתקאות בני נוער, הספר השני בסדרת ספרי גאליס עונה 6 פרק 12 לצפייה ישירה. מבוסס על סדרת הטלוויזיה גאליס.


צפו עכשיו - גאליס עונה 6 פרק 12 לצפייה ישירה - צפייה מהנההספר מספר על המסע של יולי להשתנות ולהפוך "ליולי אחרת". בשנה שעברה במחנה יולי לא קיבלה את אחותה החורגת רונה, והתייחסה אליה בזלזול. בנוסף לכך יולי פגעה בדורי בן הזוג לשעבר שלה כשהשתמשה בו לצורכי פרסום בעצתה של חברה הטובה שרון. יולי קיבלה המון "על הראש" דחו אותה מהמון פרויקטים ומבחינה חברתית אף אחד לא התקרב אליה. יולי גם עזרה לאויב של חניכי גאליס עונה 6 פרק 12 לצפייה ישירה סיימון אבל אחר כך עזרה לחניכים והתוודתה והתנצלה בפני החניכים ובעיקר בפני רונה ודורי. יולי כעת מנסה לשנות את תדמיתה ובעזרת דורי, רונה, שרון, נינה, אבא של רונה ואמא של יולי עופרה היא משתנה. יולי לא ידעה איך להשתנות היא חשבה לגזור את שיערה אך זה לא עזר להשתנות שלה בעקבות שיחה עם נינה יולי פתחה בלוג ברשת הנקרא "סערת רגשות" בו היא מייעצת לאנשים יותר נכון לנערים ונערות שזקוקים לעזרה בכל רחבי הארץ רונה מייעצת לה שבשביל יזרמו לבלוג שאלות היא צריכה לעשות תחרות ושהייה נער או נערה ברת המזל אשר תזכה בפרס ויולי מקשיבה לעצת רונה והפרס שיולי בחרה הוא סוף שבוע במחנה גאליס עונה 6 פרק 12 לצפייה ישירה בעקבות הפנייה של יולי לקוראים המון נערים ונערות פנו אליה לעזרה ו"סערת רגשות" זכה להמון פופולריות ברשת אך משהו היה חסר ליולי אבל היה לה משהו חסר בלב, אמא שלה לא תמיד משוחחת איתה ולא דואגת לה כמו פעם.

גאליס עונה 6 פרק 12 לצפייה ישירה


יולי סער (שירן סנדל) - מנהלת את בלוג "סערת רגשות" אשר עוזרים לנערים ונערות במצוקה. היא משנה את האישיות שלה בעזרתו ומתייחסת לרונה יותר טוב והן נהפכות לחברות הכי טובות. רונה דיין (מור פולנוהר) - אחותה החורגת של יולי, עוזרת ליולי בבנית הבלוג כאשר היא בלונדון משוחחת עם יולי ועם שאר בני המשפחה באמצעות "סקייפ" בספר מרמזים על בואה של רונה לארץ ישראל ולחזרתה למחנה גאליס עונה 6 פרק 12 לצפייה ישירה. דוד דיין - אביה הביולוגי של רונה. איש חם ואוהב את משפחתו ועוזר ליולי בבלוג כאשר מתחזה לנערים בשביל לשמח את יולי בקידום הבלוג.עופרה סער-דיין - אמה הביולוגית של יולי, אשת עסקים אשר לא מתפנה לבתה יולי ומזניחה אותה בספר היא גם משתנה ועוזרת ליולי בבלוג. שרון (תמר עמית יוסף) - חברתה הטובה של יולי. את כל זה ניתן לראות בגאליס עונה 6 פרק 11 דורי אהרוני (דניאל גד) - האקס של יולי ובן הזוג של רונה.  עדי (מאיה קורן) - בת זוגו של הוגו. הוגו (נוה צור) - בן זוגה של עדי, עוזר ליולי בקידום הבלוג יולי מספרת לו דברים אישיים אבל בלי שיולי יודעת מכניס את עדי לשיחה ויולי נפגעת מכך.

תפריט שמאלי

הכנס כאן קישורים או טקסט חופשי
  כל הזכויות שמורות לערוץ הילדים והוט  
טואול בניית אתרים בחינם