בניית אתרים בחינם
גאליס עונה 6 לצפייה ישירה - כל הפרקים
     סדרת נעורים ישראלית. כל הפרקים לצפייה ישירה
דוד סטון (ניר שטראוס)  נכה עם מקל הליכה, היה תייר במקסיקו עד שהופלל כמו ליעם והיה בכלא שנתיים וחצי, עובר התעללויות בכלא בגלל נכותו. הפך להיות חבר טוב של ליעם כשהוא הגיע לכלא. כשדני ויונתן שחררו את ליעם, הוא התעקש לשחרר גם את דוד, ובכך דוד חזר לארץ והפך לחניך בגאליס עונה 6 פרק 15 לצפייה ישירה.

צפו עכשיו - גאליס עונה 6 פרק 15 לצפייה ישירה


ארי מיטרני/בראון  אביו של יונתן, אביה החורג של נינה ובן זוגה של עמליה. הבעלים של המחנה. איבד את זיכרונו בגלל סיימון. מנסה למצוא את "לוחות הגורל" כדי לדעת את עברו. בסוף העונה הראשונה ארי מגלה שיונתן בנו. ארי עוזב לאוסטרליה בעונה הרביעית. בקיץ הרביעי חוזר לנהל את גאליס עונה 6 פרק 15 לצפייה ישירה.יולי סער  נערה יפה ומפורסמת, דוגמנית השנה לשנת 2011. בקיץ הראשון היא בת זוגו של דורי, מנצלת אותו לטובת קמפיין וסוחטת את אחותה החורגת רונה. בקיץ השני היא ב"צוות אכילס". היא משתנה לטובה ופותחת בלוג לייעוץ לנערים ונערות. היא עוזרת לליעם להתעמת מול האחים רואס, מתאהבת בו והופכת לבת זוגו. בקיץ השלישי היא קורבן לתוכנית הנקמה של רותם, אך ברגע האחרון המצב מתהפך והיא חוזרת להיות בת זוגו של ליעם. בקיץ הרביעי הופכת למדריכה, ויחסיה עם ליעם מתערערים בעקבות כך שהיא לא מסוגלת להשתלט על התעלולים שלו. מנשקת את דורי בטעות וסוחטת אותו שלא יספר או שהיא תגרום לפיטוריו של אבא של רונה.

מיקה  בקיץ הראשון היא מדריכת צוות אולימפוס. אחראית ועובדת מצטיינת מתאהבת בבנימין והם מתנשקים. בקיץ השלישי הופכת למנהלת של מחנה "גאליס עונה 6 פרק 15 לצפייה ישירה" בו בזמן שהיא מדריכה עקב עזיבת ארי לאוסטרליה, ונהיית בת זוגו של רשף.

עמליה בראון  אימה של נינה, ביתו של סיימון, בת זוגו של ארי ואימו החורגת של יונתן. רופאה במקצועה. אביה הקים את מחנה "גאליס עונה 6 פרק 15 לצפייה ישירה". לאחר שסיימון נפגע היא עזבה ונסעה לטפל בו.

רועי ( מדריך צוות אולימפוס, אשר ניהל רומן נסתר עם שרון. לאחר שארי ועמליה גילו על על הרומן הוא פוטר. מסופר שהוא ושרון חזרו לאחר שהיא נפרדה מליעם וטסו יחד למקסיקו. בעונה השישית מנהל את מחנה "עתידים", המתחרה לגאליס עונה 6 פרק 12 לצפייה ישירה.

בנימין "בן" ברג  הילד הקטן ביותר בבית האומנה, אשר ביקש מאבן המשאלות ש"הכל יהיה רגיל", אך בלבו רצה להפוך לנער. חבר במסדר שומרי הסוד. מחליף את רועי אחרי שעזב, והופך למדריך צוות אולימפוס. מתאהב במיקה והם מתנשקים, נהרג מחומות במבצר אבל חוזר לגילו המקורי, בן 8.

סיימון בראון מקים מחנה "גאליס עונה 6 פרק 15 לצפייה ישירה". אביה של עמליה וסבה של נינה. גנרל אשר רוצה להשתלט על הצבא. גרם לארי לאבד את זיכרונו ומנצל אותו כדי שימצא עבורו את "לוחות הגורל" בסוף העונה מציל את נינה מאבן שהייתה אמורה ליפול עליה הוא פונה לבית החולים ועמליה באה אתו.

תום פרייליך  בן זוגה הקודם של דני. יריבו של יונתן. קנה את מחנה גאליס עונה 6 פרק 15 לצפייה ישירה ב-100,000 שקלים כדי לנקום ביונתן. עבד עם סיימון והפליל את ארי ועמליה.

תפריט שמאלי

הכנס כאן קישורים או טקסט חופשי
  כל הזכויות שמורות לערוץ הילדים והוט  
טואול בניית אתרים בחינם