בניית אתרים בחינם
גאליס עונה 6 לצפייה ישירה - כל הפרקים
     סדרת נעורים ישראלית. כל הפרקים לצפייה ישירה
גיורא חמיצר נחשב ל"גורו" של סדרות הנוער מאז שהעלה לאוויר את הסדרות גאליס עונה 6 פרק 17 לצפייה ישירה ולאחר מכן את "האי". לכן, כאשר נודע שהוא עומד לכתוב סדרה חדשה רבים, בעיקר הילדים והנוער, ציפו לה. בחודש דצמבר 2012 הם קיבלו את מבוקשם, כאשר העונה הראשונה של "החממה" עלתה לאוויר. לאחר צפייה בכל העונה הראשונה ניתן להגיע למספר מסקנות לגביה.


צפו עכשיו - גאליס עונה 6 פרק 17 לצפייה ישירה - תהנו


מעט מאד פעמים ניתן לצפות בסרט או סדרה ובסיום לומר זאת בפה מלא: מצאנו את התגלית הבאה וכבר בגיל צעיר. אני יכול לציין פעמים בודדות שזה אכן קרה. בתחילת שנות התשעים זה קרה למיכל ינאי בסרט "נשיקה במצח" עם יהודה ברקן, הסרט שהזניק את הקריירה של ינאי. בסדרה,"עניין של זמן" זה קרה לשחקנית גלית גיאת. בשנות האלפיים הבליחו, גם אם באיכות פחות טובה משל ינאי וגיאת, השחקנים ידידה ויטל (גאליס עונה 6 פרק 17 לצפייה ישירה) ויון תומרקין ("האי"). הסדרה "החממה" הצליחה, לפי דעתי, ליצר הצלחה אחת שכזאת. השחקנית ג'וי ריגר.
ריגר, אשר גילמה את דמותה של דינה נבון, שודדת שמקבלת הזדמנות שנייה בבית הספר למנהיגים, הצליחה בעונה הראשונה של הסדרה להראות שיש לה את גאליס עונה 6 פרק 17 לצפייה ישירה. המשחק של ג'וי אמין ובעיקר המצלמה אוהבת אותה. בכל פעם שהיא על המסך רואים את הנוכחות שלה והיא האפילה על שאר השחקנים, למרות שבפועל, הדמות שלה הייתה אמורה להיות דמות משנית בצורה יחסית (לבני משפחת רשף). וכמובן, שמסייעת לכך גם העובדה שמבחינה ויזואלית היא נאה מאד לעין. עתה נותר לראות, אם ג'וי תצליח לממש את הפוטנציאל הטמון בה ובעיקר את הכישרון הטבעי שלה.


אלמנט חיובי נוסף שהסדרה יכולה להתגאות בו הוא שיר הפתיחה שלה. בביקורות על סדרות קודמות ציינתי שבשל העובדה שכל סדרה שכזאת מעלה כ 50 פרקים בעונה ולעיתים יותר, העובדה שצריך לשמוע את שיר הפתיחה בתחילת כל פרק יכולה לגרום לצופים רבים לאהוב או לסלוד מהסדרה. שיר הפתיחה של גאליס עונה 6 פרק 17 לצפייה ישירה בביצועו של לי בירן היה, בלי שום צל ספק, שיר הפתיחה הטוב ביותר של סדרת נוער מאז עלתה "השמיניה" לאוויר עם שיר בביצועו של לירון לב. שיר שכיף לשמוע אותו, גם במלואו ואפילו לאחר 50 פרקים ניתן ליהנות ממנו. דרך אגב, עבור לי בירן, מדובר בכיוון מעט יותר פופ מהמוזיקה שהוא בדרך כלל מייצר, כנראה בכדי להתאים את השיר לבני הנוער. יישר כוח.


גם מבחינה לוגיסטית ניתן לציין לחיוב שני אלמנטים. יצירת ה"לואי" כדור הבא של הסלולארי הייתה הברקה ואולי, כפי שראינו בסרטים מדע בידיוניים רבים, זה אכן יקרה בעתיד הלא רחוק. וכמובן שגם הלוגואים של שתי הקבוצות על החולצות, של "הנשרים" וה"עורבים", אשר אולי גם יוכלו למכור אותם כסחורה נלווית לסדרה. מהלך שרואים בסדרות רבות בחוץ לארץ. מצד שני, כך מארגנים מפגש עם ראש הממשלה ? כאשר הוא בא להעניק נאום מאלתרים סצינה כאילו הוא נמצא בקיבוץ ? זה נראה עלוב, כאילו אין להפקה תקציב. הגיע הזמן שישקיעו קצת יותר.


אי אפשר להתעלם גם מאלמנט בולט מאד: הליין הנשי המדהים ביופיו. לא זכור לי ליין נשי כה יפה בסדרת נוער. זה מתחיל בדר זוזובסקי, אשר גילמה את דמותה של נטלי קליין, בתו של המנהל לואיס בסדרה גאליס עונה 6 פרק 17 לצפייה ישירה. דר מזכירה מאד במראה שלה את אור גרוסמן ודוגמנית בפני עצמה. המשיך בשיר מורנו, שגילמה את דמותה של סופי נוימן, חברתה הטובה ביותר של נטלי ובעלת שאיפות להיות עיתונאית. וכן, גאיה שליטא כץ, אשר גילמה את דמותה של אלה לי רשף, אחת מהדמויות הראשיות ולבסוף, אי אפשר שלא לציין גם את ג'וי ריגר בקטגוריה הזאת. אין ספק שליין נשי כה מושך צד את עיניהם של צופים רבים. בצד הגברי, ניתן לציין אולי רק את דניאל ליטמן בתור דניאל גורן.

תפריט שמאלי

הכנס כאן קישורים או טקסט חופשי
  כל הזכויות שמורות לערוץ הילדים והוט  
טואול בניית אתרים בחינם