בניית אתרים בחינם
גאליס עונה 6 לצפייה ישירה - כל הפרקים
     סדרת נעורים ישראלית. כל הפרקים לצפייה ישירה
שלש נקודות שצריך לציין לגבי התכן שהוצג בעונה זו. הנקודה הראשונה קשורה למערכת היחסים שבין אגם ואודי. צריך לחשוב קצת לעומק לפני שמשדכים בין בני זוג. גיורא חמיצר אוהב את גאליס עונה 6 פרק 4 לצפייה ישירה ולשדך בין דמויות שעל המסך לא נראה שיש להן משהו במשותף, אבל "ההפכים נמשכים" נראה טוב מאד על המסך. בין היתר ניתן לציין בסדרה "השמיניה" את איה ואדם, ניני ורוני, דורי וניצן ואבי ומיקה. בגאליס עונה 6 פרק 5 לצפייה ישירה את ליאם ויולי ובמידה מסוימת את דני ויונתן, ב"החממה" את דינה ומתי, אלפי ונטלי. אולם, השידוך שבין אגם ואודי נראה הזוי לא רק ברעיון, אלא גם על המסך. במידה וידעו (וכנראה שידעו) שזה הכיוון שאליו יפנה התסריט, היו חייבים ללהק שחקן אחר לתפקיד של אודי. הסצנות בהן אודי ואגם ביחד ובמיוחד סצינות הנשיקות נראות כל כך מביכות על המסך, ולא במובן החיובי. בסדרה גאליס עונה 6 פרק 6 לצפייה ישירה טענה עדי הימלבלוי שלפני סצינות הנשיקות הראשונות שלהם ביקשו מהשחקנים להתנשק לפני כן בכדי שאפשר יהיה לראות כימיה מסוימת על המסך וזה הצליח. במקרה של ליהי (אגם) וניר (אודי) אין אפילו קמצוץ של כימיה בין השניים. אולי לנקודה קצרה האפקט הושג, אבל אם החליטו שהזוג הזה אמור לשרוד כמו במקרה של מתי ודינה ב"החממה" השניים חייבים להשתפר בנושא ובצורה מידית.  

נקודה נוספת שראוי לציין היא גילוי דמותו של "הקוברה". המנהיג שמאחורי הקלעים מתברר כמי שתמיד היה חלק מצבאו של טדי ולמעשה עבד במסווה של גאליס עונה 6 פרק 5 לצפייה ישירה כל הזמן. במידה וזו הייתה הכוונה מההתחלה (וכנראה שזו הייתה הכוונה) היו חייבים להכניס מספר דמויות שיכלו להיות "הבוס הגדול" ואז הגילוי היה יוצר תהודה גדולה יותר בסדרה גאליס עונה 6 פרק 4 לצפייה ישירה. גם השחקן יהודה מור, אשר מגלם את הדמות, הוא לא שחקן מספיק טוב בכדי לגלם את הדמות ומשחקו היה מוגזם. נראה היה שהמשחק שלו מוגזם מהרגע הראשון שהוא קיבל דיאלוג בפרק הלפני אחרון של העונה. 

הנקודה השלישית והאחרונה. ויקי מחסלת את הקוברה וכמה דקות לאחר מכן חוזרת לשחק כדורגל כאילו כלום לא קרה ? מה, היא רוצחת ללא מצפון ? למרות שמדובר בהגנה על איתן וגם גאליס עונה 6 פרק 6 לצפייה ישירה, עדיין היא הרגה בן אדם ! לפחות לא החזירו אותה ואת איתן להיות ביחד בתום העונה. במידה וזה היה קורה, זה היה מעל ומעבר. פשוט לעג לכל הגיון. 

ולבסוף, הגענו אל הליהוק. גם הפעם חייבים לתהות מדוע מלהקים שחקנים מבוגרים לסדרות נוער. עומר גולדמן (ויקי) בת 25 פלוס והיא משחקת תלמידת תיכון. אסף הרץ (איתן) כבר בן 23 וגם הוא מגלם נער בתיכון. מישהו באמת מאמין לכך ? ליהי קורנוסקי (אגם) בת 22, תותי ניניו (רחלי) בת 20 והיא אמורה לגלם בת נוער צעירה יותר (בת 15 או 16). ליאנה עיון (מיטל) בת 20 וגם היא אמורה לגלם נערה בגיל 15 או 16 והצבע האדום בשערה לא הופך את הליהוק לאותנטי. אושרת אינגדשט (לילוש) בת 24 ! אז נכון, לחלק מהשחקנים יש ניסיון וזה סייע להם לקבל את התפקיד של גאליס עונה 6 פרק 6 לצפייה ישירה, אבל כאשר מלהקים לתפקידים של בני נוער, רצוי שהשחקנים יהיו בני נוער. כך זה לפחות זה יראה טוב יותר. ואם אנחנו עוסקים בליהוק, חייבים להרחיב את היריעה. האלמנט שברור לכל צופה החל מהרגע הראשון ועד תום העונה הוא: אין אפילו שחקן אחד בסדרה הזאת שאפשר לומר זאת בפה מלא שיש לו פוטנציאל להיות כוכב. וזאת, בניגוד למשל, לג'וי ריגר בסדרה גאליס עונה 6 פרק 5 לצפייה ישירה או לכוכבי "השמיניה" המקורית. למעשה, ניתן לחלק את השחקנים בגאליס עונה 6 פרק 4 לצפייה ישירה אשר מגלמים את בני הנוער בסדרה (כי על המבוגרים אין הרבה מה לציין. אף אחד לא מערער על יכולותיהם ועל הניסיון של יעל שרוני [סוזי], מורדי גרשון [טדי], יוסי מרשק [בנדה] או עירית קפלן [אילנה]) לשתי קטגוריות. 

הקטגוריה הראשונה מוקדשת לשחקנים בינוניים, שלא הותירו חותם גדול. ביניהם ניתן לציין את ליהי קורנוסקי. מדובר בשחקנית, אשר הראתה ניצוצות של כישרון, אבל לא מעבר לכך. ליהי מצליחה להעביר את הדמות שלה בצורה אמינה, אבל בסופו של דבר המשחק שלה לא ייזכר כיוצא דופן. היא ממלאת את התפקיד שלה בצורה טובה ותו לא. שחקנים נוספים, אשר נמצאים ברשימה הזאת הם: עומר גולדמן (ויקי), תותי נוניו (רחלי), טום יפת (לירון) וניר חלפון (אודי). 

הקטגוריה השנייה היא של שחקנים שלא ראויים להיות על המסך בגלל שהם לא יודעים לשחק. בראש הרשימה הזאת  חייבים לציין את אסף הרץ (איתן). כבר בסדרה "אליפים" אפשר היה להבחין בשחקן חד מימדי שלא יודע לגוון את משחקו והפעם (אולי בניגוד לדמותו ב"אליפים") הוא נדרש להפגין זאת. הוא שומר על פנים קפואות לאורך כל העונה למרות שהוא נדרש לגוון ומדי פעם להראות רגשות שונים. שחקנית נוספת, אשר נמצאת ברשימה הזאת הינה ליאנה עיון (מיטל), שמשחקה הגרוע זעק לשמיים כמעט מההתחלה. גם אוריה חורש (נמרוד) לא יודע לשחק וזה ניכר בכל סצינה בה הוא השתתף. קשה לי להבין כיצד האנשים מההפקה שבחנו אותו התרשמו ממנו. 

ולסיום, שיר הפתיחה. לאור ההצלחה של שירי הפתיחה של הסדרות "השמיניה", גאליס עונה 6 פרק 5 לצפייה ישירה ובעיקר השיר של לי בירן בסדרה "החממה", שיר הפתיחה של גאליס עונה 6 פרק 6 לצפייה ישירה לא באותה רמה ובשלב מסוים הוא גם מעצבן. צריך לזכור שצריך לשמוע אותו 50 פעמים בעונה ! יעשו בחוכמה בהפקה לו ישנו אותו לעונה השנייה. 
מתוך הבלוג של ד1ד1
גאליס עונה 6 פרק 4 לצפייה ישירה

תפריט שמאלי

הכנס כאן קישורים או טקסט חופשי
  כל הזכויות שמורות לערוץ הילדים והוט  
טואול בניית אתרים בחינם