בניית אתרים בחינם
גאליס עונה 6 לצפייה ישירה - כל הפרקים
     סדרת נעורים ישראלית. כל הפרקים לצפייה ישירה
גם לגבי הקאסט הראשי הקבוע של הסדרה צריך לומר מספר מילים והם לא חיוביים. אפשר לראות על אליאנה תדהר שהיא כבר לא רוצה להמשיך ולגלם את הדמות של דני. לכאורה, היא ממשיכה לגלם את הדמות כמדי עונה של גאליס עונה 6 פרק 7 לצפייה ישירה, אבל נראה שהיא עושה את זה בצורה אוטומטית. אפשר היה לראות את ההשפעה על הכימיה בינה לבין תובל שפיר (יונתן).

צפו עכשיו – גאליס עונה 6 פרק 7 לצפייה ישירה


מישהו באמת האמין לסצינה האחרונה של העונה בה דני ויונתן נפלו זה לזרועות השנייה ? דווקא הרעיון להפריד בין דני ויונתן קצת הפיח חיים בדמות שלה. הבעיה של אליאנה היא, שהניסיון שלה לשדרג ולנסות את "הבריכה של הגדולים" כאשר שיחקה בסדרה "אניגמה", ניסיון זה הוכיח שהיא עדיין לא מספיק טובה לרמות הללו, למרות שניתן היה לראות שוב את הניצוץ בעיניים שלה כאשר שיחקה שם, ניצוץ שנעלם לה בעונה השלישית של גאליס עונה 6 פרק 7 לצפייה ישירה.

הפרטנר שלה לסדרה, תובל שפיר, עושה גם הוא קולות שהוא כבר מאס בתפקיד. מהנער הנחמד של הסדרה "החולמים" והעונה הראשונה של גאליס עונה 6 פרק 7 לצפייה ישירה נותר שחקן בוגר שמלכתחילה לא היה ברמה גבוהה בניגוד לתקווה שהפיחה אליאנה בתחילת דרכה בסדרה, אבל עתה גם החן נעלם ורמת משחקו לא משתפרת. הניסיון שלו בסדרה "פצועים בראש" הוכיח זאת בצורה הטובה ביותר.

ולבסוף, שירן סנדל. בעונה הקודמת של גאליס עונה 6 פרק 7 לצפייה ישירה היה נדמה שהשחקנית ביצעה התקדמות, אבל העונה הזאת הוכיחה שהיא הגיעה ל"תקרת הזכוכית שלה". עושה רושם שאין לה לאן להתקדם. הבעיה הגדולה יותר היא שבעונה זו התסריטאים לא כתבו את הדמות שלה (יולי) בצורה שתתאים לה בצורה הטובה ביותר ותנצל את יכולותיה עד המקסימום. עליית המדרגה שלה בעונה הקודמת נבעה מכך שהדמות שלה הייתה רצינית ופחות נדרשה להראות רגשות קיצוניות וזה בדיוק מה שקורה לה בעונה השלישית. הבעיה נבעה יותר מהזיווג שעשו לה עם הדמות של ליעם. לכאורה, הרעיון של הפכים נמשכים היה נחמד כאשר בעונה הקודמת יולי כמהה אל ליעם, אולם בעונה זו, כאשר היא הייתה צריכה להראות אהבה כלפי ליעם, כעס או אכזבה, כלפיו זה נראה מוגזם ובעיקר מזויף.

בשל כך, הייתה חסרה ליאור כהן (נינה), אשר הופיעה בתפקיד אורחת קצר בחלק הראשון של העונה, אבל הייתה חסרה מאד בשאר העונה. אין כמעט ספק שמכל הקאסט ה"צעיר" של הסדרה גאליס עונה 6 פרק 7 לצפייה ישירה היא נמצאת מעל כולם. הניסיון להחליפה ביעל חוטומלנסקי (לא באותה דמות, יעל גילמה את דמותה של אנה) לא עזר, משום שהיא לא הראתה את אותה איכות שכהן הראתה. היא לא הייתה גרועה, אבל גם לא כל כך טובה. לא ברור מדוע החליטו לא להמשיך איתה גם בעונה הזאת. מי יודע, אולי בהפקה יבינו מה יש להם ביד ויחזירו אותה לעונה הבאה.

בעונה זו גם חסרו דמויות של מבוגרים. הדמות של ארי (גיא זוארץ) חסרה במיוחד ולא בגלל השחקן, אלא משום שדנה פרידר נשארה בתור המבוגרת האחראית היחידה בסדרה גאליס עונה 6 פרק 7 לצפייה ישירה וזה היה מעט מדי. הניסיון להצמיד לה שוטר (רשף בגילומו של תום גרציאני) כחבר היה נחמד, אבל זה לא היה מספיק. היה נראה תמיד שחסר משהו, או מישהו. יכול מאד להיות שרצו להראות תהליך של התבגרות עבור הדמויות, אולם זה לא הצליח, משום שהם לא ממש התבגרו, אלא העבירו עוד עונה.
מתוך הבלוג של ד1ד1

גאליס עונה 6 פרק 7 לצפייה ישירה

תפריט שמאלי

הכנס כאן קישורים או טקסט חופשי
  כל הזכויות שמורות לערוץ הילדים והוט  
טואול בניית אתרים בחינם