פרופיל חברה

בכדי להפיק מיזוג אוויר טוב וחכם דרושה שליטה מלאה בנתוני החלל הממוזג. מערכת מיזוג אוויר אופטימאלית משתלבת באקולוגיה של הבית או המבנה ועונה לצורכי הדיירים בַּדיוק הגבוה ביותר. מזגנֵט מערכות בע"מ מבינה היטב את מורכבות מלאכת מיזוג האוויר ומכוח ניסיונהּ הנרחב היא מנצחת עליה מִשְלב התכנון, דרך שלב ההתקנה ועד שלב ההפעלה.

מעל 25 שנות ניסיון ומחויבות עמוקה ללקוחות – ליטשו את יכולותיה המקצועיות של מזגנֵט וכיום החברה מעניקה שירותי מיזוג אוויר מיוחדים. מגוון לקוחותיה של מזגנט נרחב – החל מבתי יוקרה פרטיים, דרך גופים מסחריים גדולים וכלה ברשויות מקומיות וגופי ממסד אחרים, ועבור כולם מזגנט שילבה ומשלבת ידע ויכולות של חברה גדולה עם מעורבות אישית ויחס חם. שילוב זה מניב ארבעה יתרונות מרכזיים:

אחריות ביצועית מקיפה. מזגנט פועלת מתוך תיאום מלא עם הלקוחות ועם כל הגורמים המקצועיים הכרוכים בבנייתה של מערכת המיזוג (יזמים, אדריכלים, מעצבי פנים, פקחי בנייה, מהנדסים ועוד). החברה מרכזת בידיה את כל נתוני העבודה ומפקחת באופן מלא על הביצוע תוך מתן פתרונות אלגנטיים לכל בעיה ואתגר.

מינוף טכנולוגי. את השימוש במערכות מיזוג האוויר המתקדמות ביותר, מזגנט לוקחת כעניין המובן מאליו. חלק מחכמת המיזוג של מזגנט, בא לידי ביטוי ביכולותיה של החברה להתאים את הטכנולוגיה הקיימת לצרכי הלקוח ולהשתמש בה בצורה הנבונה ביותר בכדי להעניק לו חוויית מיזוג אקסקלוסיבית.

חיסכון חד וחלק. לצד שימוש באנשי מקצוע מעולים ולצד שימוש במערכות המיזוג המתקדמות, מזגנט מייעלת את תהליך התכנון וההתקנה בכל פרמטר. הייעול הוא תוצאה של ריכוז העבודה, התיאום, הניסיון הרב ומעל הכול – הערבות האישית של החברה ללקוחותיה. אין שימוש מיותר בחומרים ובאנשי מקצוע. אין דחיות בעבודה ואין בזבוז זמן. יש הימנעות ממכשולים מיותרים. יש הגשמה חלקה, דינמית ומהירה של מטרות הפרויקט.

מסירוּת ונועם הליכוֹת. החברה, בהנהגתו של מר אבי צרפתי, נוהגת בלקוחותיה כבוד רב. ההקשבה, האדיבות, האכפתיות והמסירות הם ללא תנאי. התשוקה של מזגנט היא להעניק ללקוחותיה את החבילה השלמה והמושלמת, הכוללת חוויית תכנון נעימה, חוויית התקנה אלגנטית ומעל הכול חוויית שימוש אופטימאלית.

יתרונותיה של מזגנט יוצרים מערך שירותים חד-פעמי המעניק אמון וביטחון מלא לכל אורך תהליך התכנון וההתקנה. מזגנט לא מרפָּה מלקוחותיה עד להפעלתה המיטבית של מערכת המיזוג, וגם לאחר סיום העבודה החברה מציעה אחריות ארוכת שנים והקשבה מלאה לכל צורך.                                                                                     
לקבלת מידע נוסף צרו עמנו קשר בטלפון – 052-5381470


ואנו נשמח לעמוד לרשותכם

 מזגנט מערכות  בע"מ מציעה פתרונות למיזוג אוויר בביצוע פרויקטים, ליווי הנדסי, התאמת הפרויקט לפי דרישות הלקוח, תוך כדי מתן פתרונות מקצועיים. מזגנט מערכות בע"מ  מלווה כל לקוח מהמגזר הפרטי והעסקי מהצעד הראשון  - בייעוץ, תכנון וביצוע של מערכת מיזוג האוויר. החברה מעניקה את שירותיה למוסדות, ארגונים, קבלנים, אדריכלים, מעצבים, מפקחי בניה ולקוחות פרטיים.

למזגנט מערכות בע"מ צוות עובדים ומתקינים מהשורה הראשונה מקצועי ביותר , המתמחה בכל סוגי מערכות המיזוג אוויר וחימום, ובפרט במערכות VRF/VRV , אינוורטר, מולטי אינוורטר. הצוות עובר הדרכות והשתלמויות  על בסיס קבוע  אצל ספקי הציוד , לימודי העשרה וחדשנות.למזגנט מערכות בע"מ מחלקת שרות ברמה הגבוהה ביותר, עם הציוד המתקדם ביותר שיש על מנת לזהות ולפתור בעיות במהירות האפשרית ולשביעות רצון הלקוח במחירים הוגנים.

לקבלת מידע נוסף צרו עמנו קשר בטלפון – 052-5381470

מזגנט מערכות בע"מ
מיזוג אוויר מן המעלה הראשונה

ואנו נשמח לעמוד לרשותכם

טואול - בניית אתרים באינטרנט