אבי צרפתי מנכ"ל,   

מעל 25 שנות ניסיון ומחויבות עמוקה ללקוחות – ליטשו את יכולותיה המקצועיות של מזגנֵט וכיום החברה מעניקה שירותי מיזוג אוויר מיוחדים. מגוון לקוחותיה של מזגנט נרחב – החל מבתי יוקרה פרטיים, דרך גופים מסחריים גדולים וכלה ברשויות מקומיות וגופי ממסד אחרים, ועבור כולם מזגנט שילבה ומשלבת ידע ויכולות של חברה גדולה עם מעורבות אישית ויחס חם. שילוב זה מניב ארבעה יתרונות מרכזיים:

אחריות ביצועית מקיפה. מזגנט פועלת מתוך תיאום מלא עם הלקוחות ועם כל הגורמים המקצועיים הכרוכים בבנייתה של מערכת המיזוג (יזמים, אדריכלים, מעצבי פנים, פקחי בנייה, מהנדסים ועוד). החברה מרכזת בידיה את כל נתוני העבודה ומפקחת באופן מלא על הביצוע תוך מתן פתרונות אלגנטיים לכל בעיה ואתגר.

מינוף טכנולוגי. את השימוש במערכות מיזוג האוויר המתקדמות ביותר, מזגנט לוקחת כעניין המובן מאליו. חלק מחכמת המיזוג של מזגנט, בא לידי ביטוי ביכולותיה של החברה להתאים את הטכנולוגיה הקיימת לצרכי הלקוח ולהשתמש בה בצורה הנבונה ביותר בכדי להעניק לו חוויית מיזוג אקסקלוסיבית.

חיסכון חד וחלק. לצד שימוש באנשי מקצוע מעולים ולצד שימוש במערכות המיזוג המתקדמות, מזגנט מייעלת את תהליך התכנון וההתקנה בכל פרמטר. הייעול הוא תוצאה של ריכוז העבודה, התיאום, הניסיון הרב ומעל הכול – הערבות האישית של החברה ללקוחותיה. אין שימוש מיותר בחומרים ובאנשי מקצוע. אין דחיות בעבודה ואין בזבוז זמן. יש הימנעות ממכשולים מיותרים. יש הגשמה חלקה, דינמית ומהירה של מטרות הפרויקט.

מסירוּת ונועם הליכוֹת. החברה, בהנהגתו של מר אבי צרפתי, נוהגת בלקוחותיה כבוד רב. ההקשבה, האדיבות, האכפתיות והמסירות הם ללא תנאי. התשוקה של מזגנט היא להעניק ללקוחותיה את החבילה השלמה והמושלמת, הכוללת חוויית תכנון נעימה, חוויית התקנה אלגנטית ומעל הכול חוויית שימוש אופטימאלית.

יתרונותיה של מזגנט יוצרים מערך שירותים חד-פעמי המעניק אמון וביטחון מלא לכל אורך תהליך התכנון וההתקנה. מזגנט לא מרפָּה מלקוחותיה עד להפעלתה המיטבית של מערכת המיזוג, וגם לאחר סיום העבודה החברה מציעה אחריות ארוכת שנים והקשבה מלאה לכל צורך.

 

לקבלת מידע נוסף צרו עמנו קשר בטלפון – 052-5381470


ואנו נשמח לעמוד לרשותכםמזגן CITY MULTI VRF של מיצובישי מערכות המיזוג אוויר המתקדמת והאיכותית ביותר בעולם המיועדת למיזוג דירות, בתי יוקרה, ופרויקטים מסחריים גדולים , 

   מערכת ה - CITY MULTI מזגן VRF של מיצובישי אלקטריק:
* היחידה שעובדת גם בתנאי טמפרטורה קיצוניים החל (20-מעלות ) -ועד (52 מעלות)
* בעלת יכולת להתגבר על  עומסים חריגים 
* היחידים בשוק בעלי תקן IPX1 הניתנים להתקנה גם בחדרי המבטיה 
* המערכת ממשיכה לעבוד גם במקרה של יחדה אחת מושבתת לצורכי תחזוקה 
* בעלת מגוון היחידות הרחב ביותר לגמישות מירבית בתכנון אדריכלי ולנוחות בהתקנה 

לחברת מזגנט מערכות בע"מ  יש את הידע והניסיון לתת לך הלקוח את הפתרון הטוב ביותר עבורך  ועבור הסביבה  - למיזוג אוויר ,חימום , אוורור, התמחות  במזגנים בטכנולוגיית אינוורטר VRF/VRV, ומזגנים בטכנולוגיית מולטי אינוורטר,
מזגנים מולטי אינוורטר לשליטה מלאה בטמפרטורה לכל חדר בנפרד, לחיסכון מקסיאלי בחשמל,

חברת מזגנט מערכות בע"מ מורשת להתקנת כל סוגי המזגנים כגון:
מזגני אלקטרה, מזגני תדיראן, מזגן מיצובישי, מזגן טושיבה , מזגן דייקין, מזגנים מכול החברות המובילות, ועוד.....
My Company © 2015 All Rights Reservedטואול - בניית אתרים באינטרנט