בניית אתרים בחינם

מגנטים לאירועים   

צילום מגנטים - עד מתי כבר ישמכו לחגוג כל צלמי המגנטים
צלמי מגנטים אפשר להגיד עליהם הרבה דברים, אבל העבודה שלהם היא לא חגיגה שלא נגמרת, בזמן שאתם והאורחים שלכם רוקדים ונהנים יש כאלו שעובדים, ואפילו עובדים קשה מאוד בשביל שכל זה יקרה ואתם תמשיכו בחגיגות שלכם בצורה מהנה.
אז האם צלמי מגנטים ימשיכו בחגיגות לעוד הרבה זמן ?
מה קורה עם צלם מגנטים שיוצא לאירוע תנסו לחשוב כמה  זה קשה להיות צלם מגנטים וזה בכלל לא עבודה פשוטה, אתם אולי רואים אותו באירוע שלכם 4 שעות
ואז נפרדים מכמה מאות שלקים ואמרים לעצמכם "בוא'נה מגנטים זה אחלה כסף" אבל תתפלאו לגלות שהרווח הוא לא כל כך גדול כמו שזה נראה לכם.

כל צלם מגנטים עובד על האירוע שלכם הרבה מאוד זמן, הוא צריך לשבת ולהכין לכם מסגרת במהלךה שבוע הוא עונה להמון שיחות טלפון מלקוחות שזה חלק מהעבודה שלו, אמנם זה לא אתם בכל שיחה אבל יש לו לא מעט שיחות ביום של לקוחות איתם הוא צריך להתמודד. 

כמה שעות יושב צלם מגנטים על כל אירוע  ?

הנה החשבון הפשוט 

שעתיים של טלפנים איתכם הלקוחות 
עוד שעה לפחות של עיצוב מסגרת למגנט (ואם מדובר בלקוח נודניק, ויש לא מעט כלאו אז זה הופך להיות שעתיים ולפעמים גם יותר של עיצוב מסגרת)
שעה נסיעה לאירוע שלכם לכל כיוון שזה עוד שעתיים, שעה התארגנות בבית של מקלחת ולהתלבש לפני אירוע כבר הגענו ל 7 שעות.
ואז יש לנו עוד 5 שעות עבודה באירוע שלכם, סה""כ כל צלם מגנטים עובד על אירוע בממוצע כ -12 שעות עבודה על כל אירוע 
וזה בתנאי שהכל הולך חלק.

יש המון מקרים שבהם גם הלקוחות לא מגיעים עם הכסף מוכן ואתה בתור הצלם שסיים את האירוע, הביא איתו כסף מהבית, כן לעשות אירוע מגנטים זה קודם כל להביא כסף מהבית עוד לפני שהתחלתי לעשות את האירוע.
יש עליות של דלק, עלויות של חומרי גלם שאותם כל בעל עסק של צילום מגנטים מוציא עוד לפני בכלל שהתקשר הלקוח הראשון. 

אז בחשבון פשוט האירוע שלכם אולי 4 שעות אבל עובדים על האירוע שלכם פי 3 ממה שקורה בפועל, אבל אם נוסיף את הזמן של קניית הציד של חומרי הגלם, המתנה קנייה רואה חשבון מס הכנסה ועוד לא מעט הוצאות של ניהול עסק שמסתכמות בעוד כמה אלפי שקלים ואותם יש להעמיס על כל אירוע זהתוספת של כמה מאות שקלים אז האם באמת העסק הזה כל כך שווה זה כבר חשבון 


2all - Free Web Design