בניית אתרים בחינם

           

בניית פרגולות

הקמת גגות רעפיםיתרונות בניית בית מעץ

ידעתם כי 90% מהבתים הפרטיים באוסטרליה, רוסיה הקרה וגם ארצות הברית בנויים עץ? העץ הוא חומר גלם וותיק המלווה את האדם מזה שנים רבות, חומר גלם איכותי, עמיד, נוח לעבודה וזמין. אלו שכבר מתגוררים בבתים עשויים עץ מספרים על נוחות, איכות ותחושה של חמימות ביתית, הם מרגישים ממש כמו בצימר.

בשנים האחרונות החלה מתעוררות מודעות לאפשרות הבנייה בעץ בישראל, יותר ויותר בעלי בתים פרטיים מעזים להתנסות בבנייה בעץ. אם גם אתם חושבים על בניית בית מעץ כאן תוכלו למצוא מידע שימושי.

טרמיטים, ג'קוזי ושאר מזיקים - אחד החששות המרכזיים מפני בנייה מעץ הוא חשש מפני טרמיטים, אלו הם חרקים קטנים לבנים שבוחרים לבנות להם קנים בתוך העץ תוך הריסת יסודות הבית. כדאי לדעת כי ישנם מעט מאוד מקרים של טרמיטים בישראל. המקור של העץ משמעותי להופעת המזיקים, כאשר מדובר בבניית עץ איכותית המבוססת על עצים איכותיים ממקור אמין אין כל סיבה לחשש. העצים עוברים תהליכי אטימה אשר אינם מאפשרים פלישה של מזיקים, עובש ולחות אל הקורות. 

בתי נפגעים מטרמיטים בעיקר באזורים בעולם בהם נעשתה בנייה עם עץ פחות איכותי או עץ ללא טיפול איטום מקדים. בכדי למנוע מקרים כאלו ולישון בשקט כל שיש לעשות הוא להקפיד לכל אורך הדרך על שימוש בעצים איכותיים, חומרי גלם טובים ואנשי מקצוע אמינים ואחראים.

טואול - בניית אתרים בחינם