בניית אתרים בחינם

eitanrod@gmail.com| 052-77111099בואו ליצור מוסיקה

בואו ליצור מוסיקה
בהכי פשוטות שיש

חשוב לי לפתוח ולהודות לכם שנכנסתם, ובו זמנית להתנצל בפנכם על החלון הקופץ של- "יצירת אתר ב-5 דקות" כאשר אתם לוחצים על דברים מסויימים באתר שלי. (רצוי לחסום את קובצי ה-COOKIS)

מי שמעוניין לרכוש קונטרולר ועשה עם עצמו את ההחלטה, שידפדף בתמונות שלמעלה ויתבונן בקונטרולרים שמציעים ב"יד 2" (הנה קישור- 
לחץ כאן). קונטרולרים במצב טוב ואף במחיר מעניין וזול במיוחד! יש אנשים שכבר רכשו קונטרולר בלא מעט כסף ועכשיו הוא נמצא בכל מיני אתרים מכדאי למכור אותו. אל תתפתו לקנות ישר קונטרולר!:) לכל אלה שרוצים קוטרולר אז לפני שאתם כבר קונים אותו לך על אחד פחות מקצועי וטוב. מכיוון שאתם לא יכולים לדעת ולצפות אם בזה תעסקו אחרי מסיבה אחת (ולמי שיש מסיבה כל הכבוד:) ) כי יש מליון דברים מסביב. גם אני התחלתי עם קונטרולר פשוט מאוד, אבל ככה מתקדמים הכי טוב! זה הטיפ הכי מנצח שאני יכול לתת לכם! 

אני רוצה לנצל את הבמה שיש לי פה, ולהפנות אותכם לאתר של מוסיקאים מכל מיני מקומות בעולם שמעלים שירים, רמיקסים ועוד.. באיכות הכי טובה, לעומת יוטיוב שהשירים שם לא יוצאים באיכות הכי טובה (למי שיש שמיעה מוסקלית) SAOUNDCLOUD זה שמו של האתר(לחצו על השם)
אבל בכל מקרה..
רוצים ליצור מוסיקה?
אוהבים את זה?
לחצו כאן כדי לקבל הצעות לשתי תוכנות מוסיקה חינמיות, מהטובות ביותר

צריכים עזרה?
אתם נמצאים כרגע בדף הבית של האתר הזה
לחצו כאן למעבר לדף של תוכנות המוסיקה
לחצו כאן למעבר לדף של שירים מומלצים
לחצו כאן למעבר לאתר יוטיוב/ youtube


אתן לכם הסבר קטן על סאונדכלאוד.
בסאונדכלאוד יש כל מיני שירים, ורובם רמיקסים. (אם אתם מחפשים סוג מוזיקה לבני נוער מומלץ לקחת רמיקסים) רוב השירים לא ניתנים להורדה וחלקם אפילו בתשלום. אל תיבהלו, תחפשו איזה גרסה להורדה בחינם, ולפעמים הוא מבקש להתחבר לסאונדכלאוד, אבל זה משנה בהכרך(כלומר, הוא לא מספרסם דברים בשמך).

2all בניית אתרים