לשירות לקוחות: 054-7671157


משחקי קופסא

מאות מחקרים מוכיחים שמשחקי קופסא תורמים לפיתוח מיומנויות חשיבה, זיכרון, אסטרטגיה, שת"פ, עבודת צוות וחשיבה אסטרטגית.
זמן איכות שיתופי

הורים, ילדים, אחים ואחיות, חברים וחברות
כולם מבלים יחד במשחק שיתופי מהנה.  משחקי קופסא לילדים? רק מסיפור ומשחק!
משחקים הם דבר חיוני שבזכותו ילדים רבים לומדים עוד על עצמם ועל הסביבה הקרובה והרחוקה שבה הם חיים. בסיוע של משחקים שנוצרו במחשבה רבה ופרטנית על הצרכים ההתפתחותיים של ילדים בגילאים השונים, הורים רבים משיגים יעדים חשובים בפיתוח היכולות של הילדים שלהם, והסוג המועדף עד לעצם יום זה הוא משחקים שחבויים להם בתוך קופסא שאוצרת אותם עד לשעת המשחק הנבחרת.

עולם שלם בתוך קופסא

משחקים שנמצאים בצורה חבויה בתוך קופסא סגורה ישר מעלים את היצר הסקרני של ילדים שממהרים לפתוח אותה על מנת לגלות מה חבוי בה פנימה, וזה כבר שלב חשוב ביצירה של עניין כלפי משחק שבשורה התחתונה הוא לימודי. משחקי קופסא לילדים יכולים להיות כאלה שמסייעים בלימוד של משחק חברתי, מאפשרים לשפר את ההיכרות עם מספרים ולקדם את ההבנה והידיעה של אותיות ומילים בצורה בסיסית ומתקדמת, אבל יותר מכל אלה זו הזדמנות נהדרת לשבת כמשפחה אל זמן של משחק משותף עבור הורים וילדים.

זמן של איכות ביחד

אחת הסיבות לכך משמשחקים כמו מונופול הם כאלה שממשיכים ליצור עניין רב עבור משפחות מסביב לכל העולם כולו היא העובדה כי פשוט כיף לשחק את המשחק הזה ביחד. המטרה היא לא הניצחון, אלא הישיבה אל מסביב לאותם משחקי קופסא לילדים (והורים) אשר מקדמים את הזמן החשוב הזה של פעילות מהנה עבור כל אחד מבני המשפחה.

כל אחד מאותם משחקי קופסא לילדים שנמצאים באתר משחק זה הם דרך חשובה שאיתה כל הורה יכול להקנות לילדים שלו יכולות רבות ומגוונות עם פיתוח של מיומנויות בעלות ערך רב בכל שלב התפתחותי כגון: חשיבה, זיכרון, חשיבה אסטרטגית ויכולת השתתפות במשחק חברתי. 


מספר המוצרים בסל : 0
חיפוש :   
מחיר: נמוך|גבוה שם : א-ת|ת-א
אנטארטיקול
אנטארטיקול
מחיר: 79
מחיר מבצע : 29
כמות
הכן הכן גזר
הכן הכן גזר
מחיר: 79
מחיר מבצע : 29
כמות
תיבת נח
תיבת נח
מחיר: 79
מחיר מבצע : 29
כמות
טו טו אפריקה
טו טו אפריקה
מחיר: 79
מחיר מבצע : 29
כמות
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים